Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Banki centralne idą na wojnę z kryzysem

Banki centralne idą na wojnę z kryzysem

Money.pl / 2011-12-01 00:06
Komentarze do wiadomości: Banki centralne idą na wojnę z kryzysem.
Wyświetlaj:
alpen / 94.42.80.* / 2011-12-01 13:23
Grozi nam totalne załamanie (obrócenie pieniądza w papier), inflacja i niepokoje społeczne.

Bank nie może drukować pieniądza, jako kredyt! Bank nie może kreować pieniądza z powietrza!

To niszczy ten świat i toczy go, jak rak.

Przykro mi ale jesteście barbażyńcami epoki.

AGE OF REASON! Na to czekamy!
ADZIAA / 95.49.228.* / 2011-12-01 06:21
DAWAJ TĘ OPINIE BANKI NAS RŻNĄ W DUPE ASZ MIŁO A RZĄDY NA TO POZWALAJĄ BO TO TE SAME PIJAWKI JAKA POMOC CO KREDYTY ZA DARMO BĘDĄ ROZDAWAĆ , DAWAĆ PRACE HIENY A NIE KREDYTY KTO IZA CO BĘDZIE JE SPŁACAĆ . CO ONI WYMYŚLILI NIC MYŚLĄ ŻE NAJEMY SIĘ KREDYTAMI BANDA ZŁODZIEJI I SKORUMPOWANYCH URZĘDASÓW S******..........
CAP / 95.49.228.* / 2011-12-01 06:17
jaka pomoc co kredyty będą za darmo p******* że mnie szlak trafia jak ta banda robi nas w h...... . Co to za pomoc , a te cicie nagle się cieszą a kto da prace mają nas w dupui . DAWAĆ PRACĘ A NIE KREDYT OTWIERAĆ ZAKŁADY PRACY A NIE KREDYTY . UTOPIĆ TO CAŁE TOWARZYSTWO TO SA ZŁODZIEJE , PIJAWKI A RZĄDY NA TO POZWALAJĄ BO RAZEM NAS RŻNĄ ASZ MIŁO
Polak0481 / 2011-12-01 00:06 / Bywalec forum
To chwilowe profity.
Za chwilę wszystkich czeka wielki kac.
Banki Centralne nie dadzą rady, choćby nie wiem co.

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy