Forum Forum finansoweBanki

Banki czekają na "pakiet zaufania"

Banki czekają na "pakiet zaufania"

Money.pl / 2008-10-11 09:58
Komentarze do wiadomości: Banki czekają na "pakiet zaufania".
Wyświetlaj:
mariusz46 / 212.76.37.* / 2008-11-05 12:27
Ja zufałem bankowi w których wziałem teraz kredyt .Oferta jest korzystna a Eurobank ma mocna pozycje na rynku
http://www.dom.eurobank.pl/2,kontakt.html
kozyk / 77.114.33.* / 2008-10-12 07:52
Jak nie pożyczą tych depozytów to skąd wezmą dla ludzi na odsetki ??
Na pewną pożyczą tylko czekają na gwarancję NBP. Czyli zmowa bankierów działa najpierw sami obniżają płynność finansową na rynku, co pozwoli wyeliminować kokurencją - mniejsze banki - a w razie kłopotów zapłacimy my podatnicy
polak 2 / 89.78.29.* / 2008-10-11 14:01
A NA BIALORUSI NIE MAJĄ GIEŁDY IPROBLEMÓW CHachacha
mkg / 2008-10-11 12:49 / Bywalec forum
żadnego pakietu zaufania , nie chcą sobie po zyczać pieniędzy, ich problem. Nie ma powodu finansować banków komercyjnych z pieniędzy podartników, tym bardziej że dofinasowanie zostanie wykorzystane przez banki z większością kapitału niepolskiego do ratowania płynności finansowej ich oddziałów głównych poza Polską . W ten spos ób polski podatnik będzie finansował banki zagraniczne.
Pajchiwo / 2008-10-11 16:55 / Tysiącznik na forum
Dżizas - a wiesz ja to wpłynie na ceny kredytów?
A kto je będzie brał po tych cenach jak nie Polacy i nasze przedsiębiorstwa?
Weź się zastanów chwilkę przed pisaniem takich postów.
axxel / 83.143.213.* / 2008-10-11 19:52
zapewne wpłynie to na poziom tego czy tamtego,
jeżeli jest odrobina "wolnego rynku" w bankierskim świecie, to kasandry niech nie płaczą
klienci zawsze mogą brać kredyty w bankach które mają pieniądze a "tylko" nie chcą ich "pożyczać" innym bankom,
co mogą zrobić te inne banki aby nie wypaść z obiegu?
muszą zaoferować korzystniejsze warunki, ale nie maja kapitału - powie ktoś,
owszem, ale, skoro polski rynek bankowy jest taki zdrowy, to banki matki, czy właściciele ogólnie to ujmując, znajdą kapitał, chyba że , sytuacja w Polsce nie jest tak dobra jak się przedstawia (raczej jest), lub zarządzający bankami są debilami, lub rutyniarzami, niezdolnymi do wyjścia poza utarte standardy myślenia i działania (bardzo prawdopodobne)
jest jeszcze wiele innych ciekawych rozwiązań, ale nie jestem tu aby podpowiadać
i to jeszcze za friko :)
kaczordonald / 149.254.192.* / 2008-10-11 12:47
no i co .mamy to co wszedzie.a tej gotowki jest duzo mniej w bankach niz sie pisze.pakiet zaufania i rozwiazania techniczne.bzdura.potrzebuja tego co wszedzie.czyli wpompowania kasy.ze splacalnoscia coraz gorzej a spoleczenstwo biedne.uspokajanie nic nie da.dzieje sie to co wszedzie.
dareg / 87.207.175.* / 2008-10-11 09:58
panie premierze, wreszcie mamy winnego kryzysu (którego nie ma) w Polsce !
Skrzypek pod trybunał stanu !!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: