Forum Forum finansoweKredyty

Banki ograniczają dostęp do kredytów na działki

Banki ograniczają dostęp do kredytów na działki

Wyświetlaj:
Adaam / 83.31.20.* / 2007-08-22 21:08
dom bank udziela kredytów przy zabezpieceniu hipoteki działki budowlanej
sebastian9 / 91.94.17.* / 2007-08-24 17:39
NIE SZTUKA BRAĆ KREDYTY, SZTUKA JEST ZNALEZC TAKIE ROZWIĄZANIE BY TEN KREDYT NIE OBCIĄŻAŁ WAM KIESZENI PRZEZ CAŁY OKRES LUB SPŁACAŁ SIE SAM :-)
CZY TO JEST MOZLIWE?? PEWNIE:-)
a tak na marginesie, są już rozwiązania przy których kupno domu nie wymaga posiadania zdolności kredytowej a i podnoszenie stóp procentowych nie wpływa na wysokość rat. W celu informacji zaprasza do kontaktu mailowego
Qbeky / 83.31.69.* / 2007-08-23 14:38
no fakt udzila dom bank takich kredytów, ale sie specjalizuje jednak w kredytach mieszkaniowych i to raczej nastawia sie na osoby pracujace za granica; przyznam szczerze, że żaden bank w Polsce nie ma konkretnej oferty tylko na działki budowlane, bo jednak ludzie sie rzucaja na kredyty mieszkaniowe, a nie chca sobie zawracac glowy budowa domu
Włodek z Wrocławia / 212.76.37.* / 2007-08-23 18:25
Kto ma teraz czas na budowę domu?? Chyba ludzie na emeryturze. Młodzi masowo wyjeżdząja za granicęi oczekują, że kredyt załatwią w jeden dzień. Mój syn ostatnio brał kredyt, to przede wszystkim patrzył na oferty tych banków, w których sprawnie wszystkie procedury załątić mógł. Ostatecznie zdecydował się na Dom bank, bo mógł praktycznie wszystko z Lodynu załatwić bezpłatnie przez telefon.
Lucek_30 / 83.31.8.* / 2007-08-24 19:16
nie przesadzaj że wszystko; raz musiał Twój syn przybyć do Polski ustanowic chociażby pełnomocnika, ale fakt, że dom bank ma bezpłatną infolinia z anglii
W.M / 81.168.255.* / 2007-08-22 07:28
Ja mam kredyt na działki (studium) w BGŻ.Jeden z niewielu banków udzielający kredyt na działkę w studium.
Polecam ten bank z innymi bywa dużo problemów i stresu.
ooooooolllllllaaaaaaaaa / 212.139.64.* / 2007-04-21 10:50
ja korzystam z usług FORTIS BANKU i jestem bardzo zadowolona.
Nie miałam problemu z zaciagnieciem kredytu 100 % przy kupnie mieszkania. Nie miałam tez problemu z kredytem ( też 100 ) przy kupnie kilku działek budowlanych.
Ostrzegam za to przed DEUTSCHE BANKIEM!!!.
Maja atrakcyjne oprocentowanie ( mnie zaproponowali marżę banku 0,80 % ) ale nie potrafia niczego załatwić na czas.
Przez Deutsche Bank straciłam mieszkanie na którym zarobiłabym na dzień dzisiejszy okolo 150.000 zł.
To bardzo duzo jak dla mnie. Niestety załatwianie kredytu trwało okolo 2 miesiecy i po tym okresie wycofałam sie. Kupiłam kilka działek ale juz za posrednictwem Fortisu, formalności trwały okolo 3 tygodni.Zero problemów, profesjonalna obsługa.
W Deutsche zgubiono mój dokument ( ważny ) .Kiedy dowiedziałam sie ze kredyt mam juz przyznany i teraz musze poczekac na sporzadzenie umowy okolo 3 dni, byłam zadowolona.
Nie długo..............
Po 3 dniach okazało sie, że analityk potrzebuje kolejny dokument aby zastanowic sie nad przyznaniem mi kredytu.
Jednak kredyt nie był jeszcze przyzany, zostałam okłamana i straciłam duzo kasy.
Uważajcie na DEUTSCHE BANK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sabracadabra / 83.26.216.* / 2008-09-18 07:54
Identycznie rzecz odbywa się w mbanku,wszystko trwa około 2 miesięcy,osoby przyjmujące dokumenty kredytowe są mniej zorientowane od osoby składającej wniosek,tak przynajmniej jest w Wieluniu woj.Łódzkie.Na pytanie czy we wniosku muszę uwzględnić kredyt odnawialny w wysokości 2000 zł w innym banku,w odpowiedzi-wzruszenie ramionami,po miesiącu wiadomość,że ukryłem zobowiązania wobec innego banku,i przymus spłaty całości reszty kredytu czyli ok.1000 zł przy wnioskowanej sumie kredytu hipotecznego 150.000.Po dwuch miesiącach odpowiedź,że kupowana nieruchomość znajduje się na zbyt wydłużonej działce bez możliwości podziału na mniejsze działki,co obniża jej wartość do 60% LTV.Po wycofaniu wniosku i złożeniu go do PKO BP problem z odzyskaniem dokumentów-typu operat z wyceną nmieruchomości i inne...czekam już ok.3 tygodni-na każdy telefon,odpowiedź,że już jutro,może pojutrze,ale jedyne co mają godne polecenia to oprocentowanie w ofercie,bo reszta jest beznadziejna.Nie polecam!!!
sabracadabra / 83.26.216.* / 2008-09-18 07:57
Sorki za błędy w tekście,ale pisałem szykując się do pracy

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: