Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Banki poluzowały rygory, ale kredytów coraz mniej

Banki poluzowały rygory, ale kredytów coraz mniej

Wyświetlaj:
LICHWA_STOP / 91.208.93.* / 2013-10-03 15:41
dokładnie rok temu starałem się o kredyt w FM Bank na 120 tys. - wszystko było "git" tylko spłata minimalna opóźniona o kilka dni spowodowała że analityk pogrzebał spięcie kredytu - za co mu teraz serdecznie dziękuję - bo wyjechałem za granicę i te 120 tys. mi potrzebne zarobiłem - czyli zaoszczędziłem na odsetkach dla banku - teraz wydzwaniają do mnie abym wziął jednak ten kredyt - na co odpowiadam że mam nadzieję że paru takich analityków straci pracę - STOP LICHWIARSKIM KREDYTOM !! i NIERÓWNEMU TRAKTOWANIU PRZEZ BANKI - bo tzw. wolne zawody bez udokumentowanych dochodów (bo jak ma udokumentować LEWUCHĘ lekarz albo prawnik bez kasy fiskalnej?) - kredyt ma na 7% a baran płacacy uczciwie podatki, ZUSy itp ma ten kredyt na 15% i więcej !!! - a na mirabelki teraz jak mówi przewodnia siła narodu w sejmie
dgen / 2013-10-03 15:16 / Tysiącznik na forum
mam pytanie: dlaczego w tzw. związku banków polskich dominują banki z kapitałem zagranicznym ?
w niemczech to nie do pomyślenia, tam banki z dominującym kapitałem nie-niemieckim są zrzeszone w osobnej organizacji (związek banków zagranicznych) i nie mają żadnego wpływu na decyzje dot. systemu bankowego w niemczech
lew szczerbiec / 212.14.47.* / 2013-10-03 14:43
Skoro kampania reklamowa kredytów kwitnie, skoro szuka się frajerów wszędzie byle tylko wzięli kredyt. Ludzie troszkę zmądrzeli i nie biorą kredytów. Oprocentowanie lokat 1,5 - 2%, oprocentowanie kredytów 16%. Lichwa.
???? / 79.133.203.* / 2013-10-03 14:38
Polacy są mądrzejsi w odróżnieniu od ministra finansów
guru122 / 77.253.232.* / 2013-10-03 14:30
Frajerów na robienie z siebie niewolnika banksterów coraz mniej. Brawo Polacy! Tylko rozsądek nas uratuje!
pawel295 / 83.10.89.* / 2013-10-03 13:46
W końcu to spada. To znaczy że ludzie są mądrzejsi. Bank sprzedając kredytu konsumpcyjne łupi klienta ile się da. Jak klient wpadnie w kłopoty finansowe to bank sprzedaje dług i firma windykacyjna zaczyna łupić klienta. Tworzy się jeszcze produkty finansowe pod to. A głupi Kowalski z pożyczone pieniądze kupuje badziewie, które za pół roku traci swoją wartość. Wszyscy się cieszą łącznie z Rudym (bo ma ożywienie). A ciemny Kowalski (głupi) zapożycza się w banku i nie tylko.
STOP KREDYTOM - ludzie nie róbcie sobie pętli na szyi.
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-03 14:36
Drogi Pawle, jestem już zmęczonym człowiekiem, ale jak przeczytałem nagłówek tego artykułu, postanowiłem jeszcze chwilę poświęcić i napisać "Eksperci BIK mówią o rekordowym załamaniu na rynku, raczej należy mówić o rekordowym oświeceniu na rynku!". Otwieram ten artykuł, a tu Twój komentarz wyrażający to samo :) Jak padnę, ten sztandar podniosą inni :) Już go podnieśli :) Satyameva jayate! Tylko prawda zwycięża! Pozdrawiam, Adam

Najnowsze wpisy