Forum Forum finansoweInne

Banki przejmą nasze lokaty? Nowy mechanizm "bail-in" daje im prawo ratowania się na nasz koszt

Banki przejmą nasze lokaty? Nowy mechanizm "bail-in" daje im prawo ratowania się na nasz koszt

Wyświetlaj:
WiemTo / 89.231.156.* / 2015-10-23 17:39
Chcieliście UE to ją macie, a teraz płaczcie, ba BANKSTERZY będą brali PO kilka MLN zł premii a dla LEMINGÓW POzostanie jedynie POpłakać na "zielonej wyspie" RUIN
encyklopedia.info / 185.67.10.* / 2015-10-23 17:37
co za bzdura. Jeśli ktoś się boi o swoje oszczędności - niech lokuje pieniądze w NBP - mniejszy procent ale gwarancja skarbu państwa ( zarobek banku zasila kasę skarbu państwa ). Jeśli się nie boi banku bez gwarancji - niech ryzykuje . EASY
reginka / 84.205.14.* / 2015-10-23 17:31
MOGĄ ZABRAĆ MÓJ KREDYT, BO NA OSZCZĘDNOŚCI MNIE NIE STAĆ!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
xxzz / 83.7.91.* / 2015-10-23 17:31
Jest to złodziejstwo w czystej postaci. żydowscy lichaiwrze rzadzą europą. Zgodnie z konstytucją wszystkie firmy powinny i ich właściciele powinni być traktowani tak samo. Za zła działalność banku ma odpoowiadać ten co trzyma tam pieniądze , arogancja i bezczelność lichwiarzy pochodzenia żydowskiego nie zna granic, a pachołki udający premierów za to powinni być osądzeni i ukarani.
Oszukany przez finanse / 31.182.85.* / 2015-10-23 17:30
Jak bank którego kadra zarabia po milionie na miesiąc może być bankrutem ? Jak zamiast jednego będą sobie wypłacać po dwa miliony na miesiąc i oceniając że jeszcze im mało.
reginka / 84.205.14.* / 2015-10-23 17:30
MOGĄ ZAWIERAĆ MOJE KREDYTY, BO NA OSZCZĘDNOŚCI MNIE NIE STAĆ!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
fgvr / 176.100.196.* / 2015-10-23 17:29
Dalej uważacie że UE to coś dobrego dla ludzi ???!!!! Oni dają ochłap na zachete ale w zamian za to wymagają posłuszeństwa i wykonywania ich "rozkazów" czytaj wykańczanie kolejnych gospodarek danych krajów by mocna francja i niemcy mogły dalej rosnąć w siłe i RZĄDZIĆ dbając wyłącznie o swoje interesy !!!
gftr / 87.170.227.* / 2015-10-23 17:10
Najlepszy bank to bank pod stara grusza.
przedsiębiorca301 / 188.146.71.* / 2015-10-23 16:54
Czyli co jeżeli moja firma będzie upadała to mam prawo okraść Państwo , tzn. urząd skarbowy . Mają mi zwrócić zapłacone podatki na ratowanie firmy .
jaś / 178.252.40.* / 2015-10-23 16:53
Wniosek. Wycofujemy kapitał z banku... Szkoda tylko, że wypłaty wynagrodzeń muszą być przekazywane przelewem. Ominie się i to. Szara strefo, rośnij w siłę... Wrócą stare dobre czasy, gdy należności egzekwowane były bejzbolem lub siekierą i nikt ani myslał spóźnić się z rachunkami. Przynajmniej nie będzie przeterminowanych faktur :)
Betti555 / 89.78.176.* / 2015-10-23 17:32
Obowiązek wypłacenia wynagrodzenia może być spełniony w inny sposób niż do rąk pracownika, jeżeli tak stanowi układ zbiorowy pracy lub pracownik uprzednio wyraził na to zgodę na piśmie.
so / 188.146.71.* / 2015-10-23 16:48
No dobrze a co z pensjami prezesów , zarządu , rady nadzorczej itd. ? Czy też ich pobory są obniżone do średniej krajowej . Skoro ratujemy bank to w pierwszej kolejności cięcie kosztów, a nie okradanie swoich klientów .
jakaśtam / 131.207.242.* / 2015-10-23 16:47
Równolegle z tym, istnieje prawo do gwałcenia dzieci polityków, dla mężczyzn którym brakuje seksu,
=r=o=b=o= / 83.21.204.* / 2015-10-23 16:42
1 % Polaków ma oszczędności i może sobie kupić np. mieszkanie od ręki, 3% Polaków zarabia na poziomie zachodnim, powiedzmy że to klasa średnia, chociaż ta prawdziwa powinna mieć jeszcze kapitał. Reszta 97 % Polaków to klasa niższa, z czego 40 % to biedota, która nie ma na przeżycie ponad miesiąca. Pięknie jak na 25 lat wolności. Za komuny było więcej bogatych niż teraz i nie było takiej biedoty.
Floyd / 2015-10-23 17:30 / Tysiącznik na forum

Reszta 97 % Polaków to klasa niższa, z czego 40 % to biedota,

To nie całkiem tak, bo podniósł się status majątkowy wszystkich i wszystko zalezy od tego na co zwracamy uwagę.
Mój brat za PRLu w latach 70 tych zarabiał bardzo dobrze czyli jakieś 7 razy więcej niż wynosił przeciętny zarobek.
Kupił też sobie Volksvagena po wypadku za 700$. Dla większości Polaków była to suma niebotyczna.
Dziś taki sam złom stoi przed domami biedaków i to też jest prawda.
Cena komputerka przed którym siedzisz była by też zaporowa dla przeciętnego Polaka w PRLu.
Jeszcze w latach 60 tych XX wieku pracowało się głównie na żywność czy inne podstawowe wydatki niezbędne dla życia. Buty nosiło się do szewca, cerowało skarpetki, a kobiety nosiły pończochy do tzw. repasacji czyli podnoszenia oczek. Natomiast stosunkowo tańsze były mieszkania czy wyroby produkcji krajowej, ale dla odmiany trudniej było je uzyskać i czekało się wiele lat.
No, ale co najważniejsze, to zarobki większości społeczeństwa były porównywalne więc nie było poczucia niesprawiedliwości. Co najwyżej były zarzuty do do rządu, że wszyscy za mało zarabiamy i w porównaniu do zachodu jesteśmy żebrakami.
Żyło się szaro buro, ale bezpiecznie, każdy miał zapewnioną pracę i to też była jakaś wartość, ale którą docenia się dopiero dzisiaj.
Dzisiaj natomiast są większe dysproporcje między obywatelami i stąd poczucie niesprawiedliwości.
Obecnie żyje się trudniej, ale są też większe możliwości dla bardziej obrotnych.
Nie ma idealnych rozwiązań dla wszystkich i zawsze byliśmy i będziemy niezadowoleni.
Mariusy / 31.133.17.* / 2015-10-23 16:40
Już dawno powinnismy wygonić banki i korporacje z naszego kraju. Precz z UNIA

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: