Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Banki zaostrzyły politykę kredytową. Oto najnowsze badanie NBP

Banki zaostrzyły politykę kredytową. Oto najnowsze badanie NBP

Wyświetlaj:
sisley / 213.77.28.* / 2012-11-05 15:32
Powiedziałem sobie: żadnych kredytów. I słowa dotrzymuję.Czego moim rodakom życzę.
bajk / 2012-11-05 15:45 / Bywalec forum
znów zaostrzyły? siostra starała się parę meisięcy temu i już wtedy było bardzo cięzko, to anwet nie chcę myśleć co jest teraz
sisley / 213.77.28.* / 2012-11-05 16:01
Niech da sobie spokój. Będzie się stresować i płacić odsetki całe życie.Szkoda kobiety.
Manchester UK / 78.145.245.* / 2012-11-05 15:10
mi zaproponowano w Polsce kredyt komsumpcyjny 150 tys zl mimo ze nie mam zadnych dochodow w Polsce.Chyba wiec nie jest tak zle jeszcze..
DF452 / 89.206.46.* / 2012-11-05 15:05
Banki podniosły marże dla kredytów mieszkaniowych bo jest koniec kredytów Rodzina na Swoim iludzie masowo biorą kredyty z dopłatami. Wynika to z praw rynku po prostu-jeżeli wiadomo, że ludzie muszą brać kredyty w tym roku to zgodnie z prawem rynku banki podwyższają ceny tych kredytów.
234234 / 80.68.235.* / 2012-11-05 14:32
No to zaczyna się "schładzanie gospodarki"= wysokie bezrobocie, niskie płace etc.
W Chinach koszty pracy poszły do góry, to ktoś w UE musi być murzynem, zeby średnie koszty pracy wyglądały przyzwoicie...
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 78.145.245.* / 2012-11-05 15:07
zgadzam sie w calej rozciaglosci i przygladam sie temu z boku...Polacy niestety sami sie sprzedali w 89 za banany i cukerki z paczek,ktore przyhcodzily do kosciolow polskich z USa i Brazylli, potem jako biedny kraj powyprzedawali za grosze 98% aktywow i majatku,potem nastawili sie wylacznie na inwestycje zagraniczne olewajac kompletnie maly i sredni rodzimy polski biznes (NAJWIEKSZY BLAD po 89) a terz firmy zachodnie beda miec dstep do kasy i u siebie i w Polsce a polskie firmy padna kompletnie, bo zamiast polepszac i ulatwiac zycie polskim malym firmom,aby bylo ich jak najwiecej to sie podcina im skrzydla i dokreca srube, z takiej polityki nic dobrego nie wyniknie, padna firmy,padna ludzie ,bedzie wiecej ludzkiej tragedii, ale coz czmus biedny Polaku? bos glupi. i odwrotnie.Wiekoszosc biedoty walczac o kapitalizm obciela galaz na ktorej siedziala i reke z ktorej jadla czyli socjalizm. aw Kapitalizmie jak wiadomo radza kapitalisci i jak masz wlasna polityke glupia (parz idiotyczne podnoszenie % przez Nierade Polityki PIenieznej jako tylko jeden z wielu przykladow) to nie masz prawa sie bogacic. Kto nie ma we lbie nie ma prawa miec w kieszeni.Amen. Nie lekajcie sie.
Bartuś12 / 2012-11-05 14:45 / Bywalec forum
Pracując na umowę zlecenie , czy też o dzieło, możesz się podzielić z jakikolwiek kredytem... tak to jest jak rząd daje możliwość pracodawcy zatrudnić ludzi na umowę zlecenie , zamiast na umowę o pracę...

Najnowsze wpisy