Forum Forum finansoweBanki

Banki zapłacą za zbyt wysokie prowizje

Banki zapłacą za zbyt wysokie prowizje

Money.pl / 2007-01-03 13:23
Komentarze do wiadomości: Banki zapłacą za zbyt wysokie prowizje.
Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.180.* / 2007-01-06 16:22
i co na to nadzór bankowy panie Balcerowicz
obserwator / 2007-01-04 16:31 / Tysiącznik na forum
Jestem w rozterce, dokonałem wplaty gotowkowej raty w kasie banku AIG, tytułem spłaty kredytu udzielonego przez AIG Bank Polska SA i cieszyłem się z zakupu, aż do dzisiaj. Płacąc w kasie banku pobrano mi prowizję od wpłaty w wysokości 1 zł 90 gr. Uważam, że to zdzierstwo, gdyz wpłata dokonana w banku dającego kredyt winna być wolna od tak drastycznej opłaty prowizyjnej. Udzielanych jest bardzo dużo kredytow, zatem opłaty prowizyjne wnoszone stanowia łącznie duzą wartość , czy słusznie się ona nalezy ?. Ostatnio trudno cokolwiek zaplacić bez prowizji, czyżby banki prowizje traktowaly jako mannę z nieba. Czy to nie jest chore. Najwyższy czas żeby odszedł Szef NBP, bo nic nie widzi nic nie słyszy, nawet ani razu nie przewidzial inflacji, zatem nie widzi również wysokich prowizji, wysysającym wdowi grosz z biednych polskich rodzin - czy ktoś za tym stoi, czy ktoś to bada, czy to żywioł jak tsunami, ale odroczony w czasie. Czy podatek BELKI tez nie zalicza się do reliktow przeszlości, ten Pan był w IRAKU a tam nic dobrego sie nie dzieje, dlatego wszelkie plagi spadają na zapracowane polskie rodziny.
mssk / 85.128.86.* / 2007-01-11 17:37
Drogi obserwatorze. Trzeba było zrobić zlecenie stałem ze swojego konta. Pewnie byłoby taniej lub za darmo. Skoro przychodzisz do oddziału, zabierasz czas pracownikowi, dostajesz potwierdzenie, do na to wszystko trzeba zarobić. A kto ma za to zapłacić? TY, bo Ty zajmujesz im czas i zmuszasz do wydrukowania potwierdzenia. Banki mają takie usługi jak zlecenia stałe (często za 0,5PLN lub free), lub przelewy internetowe (często za 0,5PLN lub free). Nie marnuj swojego i innych czasu!!!
PIETREK / 80.55.218.* / 2007-01-03 14:56
fizyk uzdrowi sytuacje brawo KAZIU
robisc / 217.153.138.* / 2007-01-03 14:38
chodzi o centra roliczeniowe typu Polcard, a nie banki;
banki posiadajace wlasne centra rolieczniowe mozna policzyc na palcach jednej reki;

tymczasem wlascicielem najwiekszego centrum czyli Polcardu jest amerykanska firma Gtech nie majaca z bankowoscia wiele wspolnego

wydawaloby sie ze na portalu finansowym tego typu bledy nie powinny miec miejsca;
jliber / 212.180.147.* / 2007-01-03 13:23
Zamiast nakładać pokazowe kary których wysokość nic nie zmieni należy zobaczyć co trzeba zliberalizować w systemie bankowym podobnie jak we Francji czy W Brytanii aby konkurencja także u nas wymusiła niskie opłaty.
Kero niezwerbowany / 213.238.126.* / 2007-01-03 13:40
A po za tym to jak znam życie skończy się na obieszczeniu wszem i wobec a nikt tak jak i TP nie zapłaci ani grosza i co im kto zrobi - może kaczor nakwacze?
Yossa / 160.83.32.* / 2007-01-03 13:51
To chyba nie jest takie proste ;d poza tym co to dla sektora bankowego ejst 200 mln??

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: