Forum Forum finansoweBanki

bankomat nie wyplacil odpowiedniej kwoty

bankomat nie wyplacil odpowiedniej kwoty

koralka33 / 2012-07-18 09:29
mam pytanie co mam zrobic w sytuacji kiedy moj bankomat nie wyplacil mi odpowiedniej kwoty jaka chcialam?...czy bankomaty maja kamere ktora moze zoabczyc ile pieniedzy otrzymalam?
Wyświetlaj:
otooka76 / 2012-07-20 11:20 / Bywalec forum
a to Ci bankomat, dlatego ja uwazam, ze lepiej troche postac w kolejce i sobie wyplacic pieniadze w kasie bankowej, wtedy ma sie pewnosc, ze otrzyma sie tyle pieniedzy ile sie chcialo
tomachao / 89.230.239.* / 2012-07-18 21:53
Miałem takie zdarzenie w Lukasie, złożyłem pisemną reklamację, opisałem, jak przebiegała transakcja. Wydruku operacji nie miałem, ale to bez znaczenia, no bo jak udowodnisz, że nie wziąłeś/wzięłaś np.stówki. Oni muszą sprawdzić stan gotówki w bankomacie, porównać. Mi przesłali po około miesiącu. Warto na spokojnie napisać i czekać. powodzenia
MetalliFanZ / 193.24.24.* / 2012-07-18 14:14
Jak w komentarzu poniżej: zadzwoń do swojego banku i złóż reklamację. Jest możliwość, że jeśli transakcja jest w blokadzie a nie zaksięgowana, to bank nie przyjmie reklamacji dopóki ta wypłata nie będzie w zaksięgowanych. Jeśli to bankomat własny Twojego banku, to po prostu wyślą obsługę do sprawdzenia salda środków w bankomacie i jeśli jest inna niż wynika to z listy przeprowadzonych to zwrócą Ci pieniądze. Sprawa się przedłuży, jeśli to "obcy" bankomat, bo wtedy Twój bank będzie musiął zwrócić się do banku obsługującego.
Adrian11 / 2012-07-18 14:17 / Bywalec forum
Warto zawsze brać pokwitowanie transakcji. Trzeba wszystko zgłosić do biura obsługi danego banku z bankomatu którego wyciągaliśmy pieniądze. Później są rozpatrywane wnioski!!
Mazier / 83.19.183.* / 2012-07-18 12:33
Musisz zgłosić się do swojego Banku i sprawdzić czy obciążyło Tobie rachunek w kwocie którą dostałaś czy w kwocie którą chciałaś wypłacić. W drugim przypadku składasz reklamację na transakcję o nieprawidłowe obciążenie rachunku a Bank rozpatrzy ją Jeśli to jego własny bankomat to będzie trwało dość krótko (pewnie maks 30 dni) jeśli obcy cóż przyjdzie poczekać znacznie dłużej.
W rozliczeniach bankomatu pojawia się różnica pomiędzy stanem faktycznym gotówki a rozliczeniami transakcyjnymi (innymi słowy jeśli obciążyło Tobie rachunek inną kwotą niż wydał bankomat będzie w nim nieprawidłowa suma pieniędzy)

Pozdrawiam
molendzior / 2012-07-18 11:03 / Bywalec forum
bankomaty maja kamery, ale watpie zeby dostrzegly to ile pieniedzy masz w rece...najprosciej udac sie do oddzialu banku...moze bankomat takie bledy notuje...oby...pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: