Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bankowcy kontratakują w sprawie pomocy dla frankowiczów

Bankowcy kontratakują w sprawie pomocy dla frankowiczów

Wyświetlaj:
irma133 / 77.252.241.* / 2015-08-16 10:55
Nie zgadzam sie na pomoc frankowiczom ,czy oni byli dziecmi w chwili brania kredytow czy patrzyli na zysk wiec po co teraz ten placz .mamy zlotowke wiec prosze brac kredyty w naszej walucie .Tak samo nie zgadzam sie na te obiecane wielkie doplaty do mieszkan MdM z jakiej racji ,ja cale zycie oszczedzalam zeby wybudowac swoj dom to niech mi tez doloza ,tylko ja musialam sie napracowac co odbilo sie na kregoslupie nie weszlam w gotowe.Trzecia sprawa wielka klotnia w telewizji rzadowej na ktora mamy placic haracz /kazda osoba pracujaca podatek ,tak na jeden telewizor beda placic 2 ,3 osoby -niedoczekanie ha.../ tak wielka klotnia kto da wiecej na kazde dziecko i co myslicie ze zaraz bedziemy miec przeludnienie tyle sie urodzi ,tak dopiero teraz kiedy ,nierzad podpisal zgode na przyjmowanie terrorystow ,wiec przemyslcie na co pojda nasze podatki ,gdzie sie mnoza na potege i ilu ich badziemy miec za powiedzmy 5 lat i pozniej .Panie Duda prosze zahamowac to na co zgodzil sie nasz nierzad platformowski.Europa zginie gdzie pomiesci nastepny kontynent ,widze ze w Niemczech przejzeli na oczy oprocz Anieli oczywiscie
fgh / 62.69.224.* / 2015-08-16 10:14
Oddacie to bankom w zębach w prowizji i innych ukrytych opłatach
wies / 83.26.73.* / 2015-08-16 09:48
,,,,,,,ciagle nie moge zrozumiec jak mozna nadal probowac dyskutowac o czyms co bylo,,,oszustwem,!!!!!,,,, i wmawiac spoleczenstw ten stek klamstw,,,jednym cieciem powinny, piramidy finansowe a nie jak onI to nazywaja kredytem---co to jest kredyt mowi o tym pprawo bankowe----- przewalutowane na dzien wprowadzenia tego oszustwa, procz tego powinien byc zaprooszony do Polski sad z innego krajju POWIEDZMY SZWAJCARII, ktory by okreslil co to w ogole byl za stwor i czy BANKI SZWAJCARSKIE WYDAWALY KIEDYKOLWIEK ZGODE NA TWORZENIE TYCH PIRAMID W ICH WALUCIE, ,,,WSZYSCY WIEDZA W POLSCE, RZADZIE, BANKACH , PREZYDENTURZE ZE TAKIEJ ZGODY NIE BYLO W OGOLE NIE ROZUMIE DLACZEGO DOTYCHCZAS NIE ZAJMUJE SIE TYM , NIK, CBA, I MINISTERSTWO FINANSOW POLICJA, ZA CO CI LUDZIE TAM NA GORZE ODPOWIEDZIALNI NIE WYDAJA ODPOWIEDNICH DECYZJI, TEMAT TEN POWINIEN BYC ZAKONCZONY DOTYCZYC WSZYSTKICH PIRAMID WALUTOWYCH I TAK NIKT NIE STRACI BO JAK MOZNA STRACIC COS CZEGO NIE BYLO,, JEDYNIE TERAZ POD ZGODA OSZUKANCZEGO RZADU LUDZIE SA OKRADANI W BILYCH REKAWICZKACH W BIALY DZIEN , NIE OD DZIS WIADOMO ZE WIEKSZOSC PARLAMENTARZYSTOW MINISTROW SIEDZI W KIESZENIACH BANKOWCOW, A TA USTAWE KTORA CHCECIE WPROWADZIC WSADZCIE SOBIE GDZIE CHCECIE OD KIEDY CIEZKO SPLACANE PIENIADZE WARUNKUJE SIE METRAMI KWADRATOWYMI-----TO WSZYSTKO MUSI BYC ZAKONCZONE JAK NASZYBCIEJ BY NIE STAWIAC POLSKI W SIETLE OSZUKANCZEGO KRAJU!!!!!!!!!!!!!
alf544 / 178.43.123.* / 2015-08-16 09:36
franksterzy chcą na nas zrzucić odpowiedzialność za ich kredytohazadrd. czy gdy zyskiwali na tym chcieli podzielić się z nami nadwyżką ? o nie, nie, co to to nie !
Łukasz Zapszała / 89.77.92.* / 2015-08-16 09:26
Cała prawda o kredytach frankowych.

http://www.lex.pl/czytaj/-/artykul/politycy-nie-uciekna-od-odpowiedzialnosci-za-kredyty-frankowe
joerg / 89.67.162.* / 2015-08-16 07:35
złodziejska mafia bankowa, na ogół żydowska, przygotował dwadzieścia lat temu demoniczny plan długotrwałego łupienia frankowiczów z możliwością przejęcia setek tysięcy ich mieszkań za darmo
Zrmnr / 79.191.37.* / 2015-08-16 09:44
Taka jest prawda, i teraz pozostałym gojom chcą wmówić że kraj się rozleci jak stracą pejsaci.
kat banksterów / 83.20.116.* / 2015-08-16 07:03
Pietraszkiewicz ,Duda wyraził zgodę na spotkanie się z wami ale jest jeden warunek .Macie ubrać się w łachy takie z XV w. i przed wyjściem z siedziby ZBP idąc do Pałacu Prezydenckiego całą drogę pokonujecie biczując się za abuzywne zapisy w umowach kredytowych.....
walcie się na ryj złodzieje / 46.204.244.* / 2015-08-16 01:25
pietraszkiewicz, po ciebie gamoniu też przyjdziemy, sługusie zachodnich panów....
Verayher / 83.26.192.* / 2015-08-16 00:37
A przypadkiem te sprawy nie podlegają pod arbitraż międzynarodowy? I skończy się tak jak ze sprawą Eureko, gdzie kilku cwaniaków ugrało grubą kasę, a podatnicy płacili wielomiliardowe odszkodowanie? i NIKT NIE PONIÓSŁ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ!
jestem_przeciw / 89.73.89.* / 2015-08-15 23:30
W totolotku była kumulacja, a ja nic nie wygrałem! Czy to sprawiedliwe? Niech mi oddadzą 90% tego, co zapłaciłem, bo przecież miało być tak pięknie...

Frankowicze znaleźli się w obecnej sytuacji NA WŁASNE ŻYCZENIE.
Irytuje mnie to, że to na mnie jako klienta złotówkowego bank przerzuci koszt "pomocy" tym, co są cwańsi niż ładniejsi.
b.w / 31.182.93.* / 2015-08-15 22:52
Bankowcy to zwykła banda szubrawców, odszukują kredytobiorców, tworzą zmowę monopolową by kredytobiorca nie mógł zlecić wyceny nieruchomości niezależnemu rzeczoznawcy majątkowemu. Wymyślili sobie nielegalne opinie bankowe o wartości, które stemplują im niedouczeni rzeczoznawcy i w ten sposób banki fałszują dane do prezesa NBP o wartości zabezpieczeń i wprowadzają w błąd akcjonariuszy, gdyż w rzeczywistości banki nie dysponują dokumentami o wartości rynkowej nieruchomości., bo nie dysponują operatami szacunkowymi, czyli jedynymi legalnymi dokumentami o wartości nieruchomości w postępowaniu kredytowym. Jak oszukują konsumenta? WBK, Deutsche Bank, PKOBP zlecają na swoich druczkach bankową opinię o wartości, a kredytobiorca zamiast operatu szacunkowego, który winny honorować wszystkie banki ,ma opinię, której nie może złożyć w innym banku, by porównać oferty kredytowe albo zapłaci w 5-6 bankach za takie nielegalne opinie. Nielegalność tych opinii potwierdza praktyka bankowa, bo jeden bank nie uzna takiej opinii na druczku innego banku. W ten sposób bank uniemożliwia kredytobiorcy sprawdzenie ofert konkurencji. KNF próbuje zamieść sprawę pod dywan, bo wiceprzewodniczący Kwaśniak ma żonkę w zarządzie jednego z banków. Raz dostał po ryju, ale chyba niczego go to nie nauczyło.
olka76 / 31.182.93.* / 2015-08-15 22:59
Warto wyjaśnić, że te banki odmawiają przyjmowania operatów szacunkowych niezależnych rzeczoznawców majątkowych z państwowymi uprawnieniami,czyli olewają Ministra Infrastruktury, który takie uprawnienia nadaje. To tak jakby obywatelowi pracodawca nie przyjął zwolnienia lekarskiego albo bank nie uznał aktu notarialnego bo nie wskazany notariusz podpisał. PKOBP ledwo przeszło w obce ręce , a już łamie polskie prawo, czas powrócić do repolonizacji banków i wywalić bandytów zarządzających bankami, bo to mafia. PKOBP odmawia przyjmowania legalnych,prawem przewidzianych operatów szacunkowych i niszczy 4000 przedsiębiorstw wyceny, bo ktoś dał łapówkę, by bank przyjmował operaty 4 firm. Klasyczna zmowa monopolowa, by naciągać kredytobiorców.
miro453 / 83.142.123.* / 2015-08-15 22:26
bankowcy ostrzegają, że jeżeli ustawa wejdzie w życie, wyjdą z banków przed siedzibę sejmu i będą skandować - zło-dzie-je, zło-dzie-je
emerya / 37.128.16.* / 2015-08-15 22:01
Ja tez chcę umorzenia odsetek od kredytu mieszkaniowego w złotówkach............
Staś777777 / 84.91.101.* / 2015-08-15 21:53
To straszne jak międzynarodowa szajka banksterów łupi Polaków na "frankach", polisolkatach, opcjach i inncyh oszustwach, a POlski rząd ich w tym wspiera. Czy ci ludzie mają sumienie?
exxx / 31.61.139.* / 2015-08-15 21:36
żadnej pomocy dla "frankowców" = jeśli do niej dojdzie, to ci z kredytami w PLN zażądają -przeliczenia kredytów i spłat ze stopy bazowej WIBOR na LIBOR . Wszystko w imię równego traktowania,

Najnowsze wpisy