Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bankowcy kontratakują w sprawie pomocy dla frankowiczów

Bankowcy kontratakują w sprawie pomocy dla frankowiczów

Wyświetlaj:
PProfesor z domeny / 37.152.19.* / 2015-08-14 00:16
Panie Pietraszkiewicz, mial pan pol roku na uregulowanie konfliktu kredytobiorcow frankowych z bankami!!!! I co? I NIC. Teraz pan chce rozmawiac z prezydentem, z klubami... ostrzega przez procesami. Kim pan jest?
Najwyzszy czas zwolnic stolek.
górol / 77.254.146.* / 2015-08-14 04:01
Własnie kimze jest ten gosciu on chce sie spotkac z prezydentem , a pytam po co , stołek sie pod tyłkiem odkleja i złobu juz nie bedzie , i procesy beda matole i zwolnij stołeczek .
giovvannie / 89.69.16.* / 2015-08-14 00:13
Jak ktoś brał kredyt w walucie obcej to w oczywisty sposób musiał brać na siebie ryzyko kursowe. Dorośli ludzie powinni odpowiadać za swoje decyzje.
kooorek / 78.28.23.* / 2015-08-13 23:49
Zadłużenie rzędu 170% wartości nieruchomości , to jest wysoką zdolność kredytową i stabilną sytuację finansową ??? Panie Pietraszkiewicz przestań pan kłamać ! Litości ...:(
dmnk / 31.183.167.* / 2015-08-13 23:44
Kto splaci moj kredy w PLN? Kazdy podpisywal swiadomi i nawet teraz, WSZYSCY ktorzymaja kredyt we frankach sumarycznie na tym zarobili?

Dla przykladu gdy ubiegalem sie o kredyt, rata po przeliczeniu w alucie Szwajcari wynosila 1100 PLN, a tego samego zaciagnietego w zlotowkach juz 1900PLN. Czemu nikt nie mowi, ze oni WSZYSCY juz na tym zarobili mnostwo pieniedzy!!!
x-m / 85.200.240.* / 2015-08-15 06:05
Ja splace ..podaj tylko adres...
de / 109.173.148.* / 2015-08-14 00:14
Bo to kredyty dla elity. I większość elity mała we frankach a bidoki jak my w złotych byśmy się zarąbali. I na nich robili i będziemy robić bo oni to państwo a my to gó... do roboty
and03 / 85.237.187.* / 2015-08-14 00:03
ja kredyt we frankach spłaciłem, też chcę kasy. byłem świadomy jak brałem, chociaż jak mam cos dostać to też zrobię z siebie idiotę
Dragan25 / 81.190.67.* / 2015-08-13 23:24
Dlaczego banki straszą rząd procesami? Przeciez same mają wytoczone procesy zarówno indywidualne jak i zbiorowe. Do tej pory zapadło już kilka korzystnych dla kredytobiorców wyroków. Pomijając wyroki UOKiKu, ktory wskazał już 10 klauzul abuzywnych. W drodze wyrok ETSu. Może po prostu stworzyć jakąś komisję, super sąd lub cokolwiek, która zbada legalność umów i działań banków w tej materii. Dużo pracy i zagadnień, ale rozwiązać sprawę raz na zawsze. A przede wszystko dostosować prawo, żeby nie pozwolić wiecęj bankom na cwaniactwo i sprzedaż dwuznacznych produktów.
Joszka / 83.13.77.* / 2015-08-13 23:20
Te wszystkie kredyty w CHF, trzeba przepisać na bojowników z ISIS. Oni na pewno je spłacą banksterom :)
Tego wam życzę.
banki=3 karty pod budką z piwem / 77.45.58.* / 2015-08-13 23:12
cyt .. ,,proszę państwa to jest nasz najlepszy produkt,najniżej oprocentowany,jakie ryzyko,musiał by być koniec świata aby frank skoczył w górę ,to najbardziej stabilna waluta na świecie ,no max 20 % ,bo przecież 21% to max oprocentowanie w naszym kraju,, co mamy , z 2,40 na 4,00 ,ok 70% ,rata z 1200n a 2000 ot tak sobie ,gdzie tu jest jakakolwiek odpowiedzialność banku ,jej pracowników,zaufanie- do kogo? ,szacunek - żart,program rodzina na swoim ,powinno brzmieć BANK NA SWOIM
Kasia509 / 89.69.237.* / 2015-08-13 23:07
wzięli kredyt we frankach, było tanio ale było tez ryzyko i teraz z moich pieniedzy mam dokładać się do czyiś kredytów!!! Tak, kraj nie ma swoich pieniędzy, ma nasze - podatki, więc pójdzie z naszych! A takiemu co chciał stabilizację i w złotówkach wział to nie pomoże nikt. Masakra! Wiedzieli co robią a My musimy ponosić konsekwencje ich ryzyka.
frankowicz / 89.64.15.* / 2015-08-14 18:27

i teraz z moich pieniedzy mam dokładać się do czyiś kredytów

jakie twoje pieniądze??? to banki zarobiły na tym nie ty krety....

ja jestem frankowiczem i nie zdadzam sie aby twoje bach...ry chodzily do darmowej szkoly... bo dlaczego z moich podatkow to ma byc oplacane?
twoja j**... ciez... kur... jak urodzi bach... to nie chce abys mial becikowe bo to tez z moich podatkow...


nie chce aby twoj ojciec bral rente bo to tez z moich pieniedzy...
nico610 / 83.25.199.* / 2015-08-13 23:02
Powystrzelać bankową hołotę i tyle !!
Głupa rżną i udają pokrzywdzonych.
Prawda jest banalnie prosta.ŚWIADOMIE OSZUKALIŚCIE LUDZI !!!!!!!!!!!!!BY OTRZYMYWAĆ ROZPASANE PENSYJKI . DO PIECA Z WAMI GNOJE !!!!
s_tan / 164.126.146.* / 2015-08-13 23:02
strachy na lachy banda złodziei w garniturkach których dochody są liczone w dziesiątki miliardy złotych rocznie. w końcu akcjonariusze przytną wam niesmacznie wysokie pensyjki.
patataj patataj / 83.7.176.* / 2015-08-13 22:57
Mój fundamentalny sprzeciw budzą NIEPRZYZWOITE wynagrodzenia kadry kierowniczej banków z zarządami na czele. Zdaję sobie sprawę, że mój sprzeciw bankowcy mają w ... (głębokim poważaniu) dlatego ja ich sprzeciw mam w tym samym miejscu.
Wykluczony przez banki / 37.47.34.* / 2015-08-13 22:23
Ustawa pseudo pomocowa dla frankowiczów to dpwód na ślepotę posłów, i arogancję organizacji odpowiedzikalnych za praworządność w Polsce (dot, KNF, ZBP, Prokuraturę i Sądy). Slepota na kradzież wszechczasów jest prawdopodobnie spowodowana Belką w oczach oraz oslepieniem "judaszowychn srebników". Za nagrabione przez banki nadpłaty na kredytach denominowanych we frankach powinna być cała ta klika postawiona przed sadami, a tym czasem dla pozorów proponują częsciowo splacić jako pomoc dla biedniejszych. Jaka dobrodziejstwość.
m555 / 77.115.70.* / 2015-08-13 22:17
Panowie dziennikarze ! Brak mi słów po przeczytaniu i wysłuchaniu. Może dość napuszczania społeczeństwa na siebie ! A panowie bankowcy może wreszcie zeszliby na ziemię i nie serwowali sobie zysków i pensji z kosmosu. To nie gospodarka cierpi to cierpi społeczeństwo i to nie tylko frankowicze. Bo to że więcej zarabiają to oznacza, że są w stanie zatrudnić pracowników i napędzać popyt. Myślę, że takie artykuły robią większą krzywdę w społeczeństwie niż dobra w imię "wolności słowa". Jest mi ciężko ale płacę swoje zobowiązania, ale wiem że jest wielu którzy korzystają z życia wyjazdów zagranicznych a swoich zobowiązań nie płacą. Zasady muszą być jasne i jednolite dla wszystkich, a nie wybiórczo tym damy, a tym nie! Ilość zmian w ekonomi jaka u nas jest, niejasność przepisów podatkowych, ich wieloznaczność robi więcej krzywdy niż zaplanowanego zysku z przyłapanego niedociągnięcia.
ron231 / 212.96.241.* / 2015-08-13 22:11
to zaproponujcie też jakieś sensowne rozwiązanie panowie 'złodzieje w białych kołnierzykach'!
Qba broker / 217.112.96.* / 2015-08-13 22:06
To ja może z innej beczki
branie kredytów w obcej walucie jest równoznaczne z zainwestowaniem swoich pieniędzy w dana walutę...bez wzgledu, na co ta waluta zostanie przeznaczona, na dom ,samochód czy wycieczkę dookoła świata, wiec osoby które to zrobiły powinne być traktowane na równi z brokerami którzy swoje pieniądze lokują na rynku Forex (w większości są to pieniądze pochodzące z kredytów)
Wiec dlaczego ma się pomagać komuś kto wziął kredyt w obcej walucie a nie ma się pomagać brokerom???w końcu i ci i tamci stracili tyle samo,a jakie to ma znaczenia, na co się przeznaczyło te pieniądze, wszyscy są stratni po równo a prawo jest równe dla wszystkich..
i nie opowiadajcie ze broker to hazardzista, a "Frankowicze"wzięli kredyt na dom, to nie ma znaczenie i jedni i drudzy chcieli być cwani i zarobić .." Frankowicze" myśleli ze są cwańsi, bo mają tańszy kredyt,a brokerzy że zarobią na następne Porsche...i jednym i drugim się nie udało..wiec powinni być traktowani po równo.
F**Y / 83.13.77.* / 2015-08-13 22:46
Twoja inteligencja cię przegania Panie Qpa. Kredyty w CHF to wmawianie społeczeństwu, że dawano kredyty we franku gdy tak naprawdę kredyt jest w PLN. Myślisz, że to biorący ten kredyt się o to prosili? A ty pewnie jesteś cwaniaczkiem z "rodzinką na swoim" albo inną dopłatą, co?
simply jak to / 78.8.116.* / 2015-08-14 01:37
Wcisneli ci badziewny produkt to nie mądruj się teraz na lewo i prawo. Weź na klatę realny argument swojego płytkiego myślenia, mądralo. Zostało ci wciśnięte badziewie jakkolwiek tego nie nazwiesz to ty na końcu byłeś na tyle nieświadomy i dałes się naciągnąć. Chociaż tyle przyznaj i teraz maszeruj pod most z rodziną cwaniaczku.

Najnowsze wpisy