Forum Polityka, aktualnościKraj

Bankructwo firm. Oto powody

Bankructwo firm. Oto powody

Money.pl / 2012-02-29 17:43
Komentarze do wiadomości: Bankructwo firm. Oto powody.
Wyświetlaj:
baans / 213.56.91.* / 2012-06-04 17:20
sam prowadzilem firmę, jestem młody ale znałem swoją branżę bardzo dobrze, parę lat w tej branży się obracałem w związku z działalnością ojca, i nigdy nie przypuszczałem że tak szybko bo po 1,5 roku ją zamknę, właśnie przez brak zapłaty za wykonane usługi!!! wszystko poszło na marne przez jednego klienta, teraz wyjazd za granice pozostał.... i to jest notoryczne, bo moi znajomi również na to narzekają....
Amerykanin / 159.205.131.* / 2012-02-29 19:45
Nie znam innych powodow jak jedynie dwa podstawowe; obciazenia podatkowe plus obciazenia zusowski. Inne powody sa do pokonania, ale te dobija kazda firme.
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-29 19:29
Kongres Aferałów nie miał skrupułów w sprzedawaniu państwowej własności.
Jak to się mówiło w tamtych czasach PIERWSZY MILION TRZEBA UKRAŚĆ później już jesteś szanowanym obywatelem i możesz się POdśmiewać i POuczać innych.
kupcy chiński są patriotyczni / 178.37.133.* / 2012-02-29 19:14
W najbogatszej wioski Chin Huaxi w prowincji Jiangsu, tak zwany "Village of numer jeden", wybudowany w hotelu Longxi International, który przekroczył wysokość wieży Eiffla. Wieżowiec ma 74 pięter 15. miejsce wśród najwyższych na świecie budynków.

Wieża, która została nazwana Heavenly Village, zbudowana dla uczczenia 50. rocznicy Huaxi. Budowę drapacza chmur, który kosztował 470 milionów dolarów,sfinansowali mieszkańcy tej wyjątkowej miejscowości. Każdy z dwóch tysięcy milionerów mieszkających w tym miejscu nie całkiem normalnym, wyłożył około 130 tysięcy dolarów może sobie na to pozwolić, bo średni dochód mieszkańców wsi jest teraz najwyższy w Chinach, każdy obywatel ma w swoim rachunku bankowym co najmniej 250.000 dolarów .

Hotel szokujące rozmiarami, obejmuje 800 pokoi, sali wystawowej, basen na dachu, restaurację na 1,5 tys miejsc i kilka ogrodów. "Pofenshuyno" - znajduje się pięć wiszących ogrodów z tarasami, odpowiadającymi pięciu żywiołom. Jednak zamiast normalnego metalu -, złota, ale jest taka zmiana w chińskim duchu. Pierwsze gośćmi 200 największych inwestorów finansujących budowę wieży. Mieszkańcy wsi złożyli się na rzeźbę byka, wykonaną z czystego złota. Waga tej rzeźby, wycenionej na 4 miliony dolarów, sięga nawet tony.http://www.metrinfo.ru/
wolny człowiek / 83.27.16.* / 2012-02-29 17:43
Powołajcie jeszcze ze trzy komisje i ze dwie agencje do pomocy początkującym przedsiębiorcom w ściąganiu należności.

W normalnych krajach od tego są sprawnie działające sądy.

W Polsce wszystkie sprawy ciągną się latami, a już sprawy drani typu kiszczak, czy jaruzelski, rozwiąże za sądy kostucha.

Najnowsze wpisy