Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bankructwo Sky Club. Jest wniosek do prokuratury

Bankructwo Sky Club. Jest wniosek do prokuratury

Wyświetlaj:
aro150 / 193.150.47.* / 2012-07-05 18:59
Poszukuję klientów obsługiwanych przez firmę ABC Świat Podróży z siedzibą w Poznaniu( biura obsługi klientów na terenie całego kraju), którzy wpłacili pieniądze i zamówili wyjazd urlopowy za pośrenictwem wymienionej firmy na rzecz Sky Club.Mam pomysł na odzyskanie pieniędzy od pośrednika tj. firmy ABC Świat Podróży . Proszę przesłać na mail aarek69@interia.pl następujące informacje- forma płatności na rzecz ABC (gotówka, przelew),informacja czy ABC przekazała klientowi potwierdzenie przelewu-zapłaty na rzecz SKY Club, dane kontaktowe- najlepiej adres email wraz z tel kom. Zamierzam ustalić liczbę osób i zaproponować wszystkim sposób wyegzekwowania pieniędzy na rzecz poszkodowanych klientów.Aro.
emi 1990 / 83.23.197.* / 2012-07-05 21:43
Korzyslałam z chłopakiem z ABC Świat podróży. wycieczkę z sky wykupiliśmy na początku czerwca, wpłata 1200zł. w niedzielę 01.07 wpłaciliśmy, całe szczęście na konto ABC pozostałą kwotę czyli 3100zł. Gdy została ogłoszona upadłośc sky'a zostaliśmy powiadomieni, 18:30, telefonicznie, ale bez szczegółów. Następnego dnia pojechaliśmy do siedziby ABC z jedynym naszym zdaniem pomysłem na odzyskanie 3100 z ostatniej niedzielnej wpłaty. mianowicie po przedstawieniu się jako pokrzywdzeni przez SKY'A dostaliśmy do łapki formularz z urzedu (... )mazowieckiego i pani chciała odprawić nas do domu. jednakże stanowczo poprosiłam o okazanie dowodu wpłaty naszych pieniędzy z działu księgowości, bo nie chciało mi się wierzyć, że te pieniądze po 24 h trafią od razu do skaya. przecież oni muszą udokumentować wszystkie wpłaty! siedziały dwie Panie ( bardzo ładne ale niekoniecznie bystre), zrobiły wielkie oczy i zapytały "Jak to? po co? " z wielkim bólem niby pstrykały coś na klawiaturze, potem stwierdziły że nie mogą otrzymać takiej informacji.dodały, zę tych pieniędzy pewnie nie ma i niepotrzebnie łudzimy się, bo kasa przekazywana jest "paczkami" i pewnie poszła z innymi. poprosiłam jednak żeby zadzwoniły do owego "działu". po czym oświadzyły, że księgowa już musiała skończyc pracę, bo nikt nie odbiera. znowu spokojnie, ale z czystą premedytacją powiedziałam co o tym myśle i że jestem przekonana, że ich firma obecnie posiada te 3100zł. poprosiłam o podanie mi drogą mailową z samego rana informacji o szczegółach transakcji z potwierdzeniem księgowości oraz o pisemne zaświadczenie przebiegu. następnego dnia męczyliśmy telefonami, bo żadnych wieści ze strony ABC, ale za to pod wieczór okazało się, że pieniądze są na koncie ABC i zostaną nam oddane jutro czyli 06.07. muszę stwierdzić, że pomocy ze strony ABC żadnej, gdyby nie nasza pomysłowość. Panie absolutnie niepomocne i chyba z bardzo małym doświadczeniem i wiedzą. odrobina szczęścia uratowała 3100zł, a na resztę chyba nawet nie liczę. cieszę się z tego co odzyskaliśmy! mam małe doświadczenie z biurami podróży, 22 lata, chłopak 23. byliśmy na włsaną rękę w chorwacji i bułgarii było super. egipt ze sky i klapa. próbujcie odzyskać kasę od pośredników!
glupirezydent / 79.163.49.* / 2012-07-05 17:48
bardzo dobrze, ze ta głupia hołota została wytriadowana !! aby jechać na wczasy gdziekolwiek, biuro podróży jest zbędne!! wystarczy internet i gotówka!! najwiekszym ewenementem są darmozjady tzw. rezydenci!!
Wszystko to przypomina sytuację gdy tzw. tuskowdupowłazy głosujace na ryzego, zostały wytuskowane !!
czesio123 / 62.21.7.* / 2012-07-05 17:56
Post usunięty z powodu złamania regulaminu forum Money.pl
josef zawila / 79.239.113.* / 2012-07-05 16:40
Bankructwo powoduje pazernosc ich wlascicieli.
trzeba by im przetrzepac konta. jeszcze przeciez w poniedzialek kasowali pieniadze od ludzi. To nie bylo normalne bankructwo lecz zaplanowane oszustwo firmy. Powiedzieli : na koniec musimy zebrac gotowke. I zebrali.
To jest zlodziejstwo i ja chcialem z zona wyjechac przez polskie biuro do Egiptu i po 25 latach urzadzic sobie niezapomniana wycieczke.
Teraz ci ludzie nie dostana wogole tych pieniedzy z powrotem. Powinni caly zarzad firmy zamknac i zlikwidowac ich konta za granica.
Maj ana pewno miliony.
"Bismarck"
k aczordonald / 2.96.46.* / 2012-07-05 19:11
dokladnie tak to wyglada.Rada nadzorcza kasuje miliony, a firma bankrutuje.Gdyby byli tylko troche mniej pazerni firma dalej by istniala a ludzie mieli prace, ale przeciez nie o to chodzi.A do tego rada nadzorcza byla o polowe wieksza niz potrzeba i juz od kilku miesiecy zakladali kolejny biznes, wysysajac z tego kase i swiadomie skazujac go na zaglade.

Caly czas to sie dzieje.
gyros / 83.25.191.* / 2012-07-05 16:21
a kto pomoze jak tuskowa bańka bajeru pęknie?
adam1970 / 77.253.184.* / 2012-07-05 15:18
no coż uczymy się od banków, ci tez sprzedawali kredyty na tony, a potem upadlosc, i niech inni sie martwia, tego stylu nauczyli wlasnie oni, i poblazanie jakiego doswiadczyli daje impuls innym, ryba gnije od glowy
Noemi45 / 2012-07-05 15:32
Wydaje mi się że ta fala banrutctw biur podróży tak szybko się nei zatrzyma, za tymi trzema pójdą następne... tylko co powoduje ich bankrutctwo...?

Najnowsze wpisy