Forum Polityka, aktualnościKraj

Banksterzy pod ostrzałem. Ostrą broń wyciąga rząd, UOKiK i KNF

Banksterzy pod ostrzałem. Ostrą broń wyciąga rząd, UOKiK i KNF

Wyświetlaj:
jurys45 / 62.122.124.* / 2015-07-02 10:50
Bardzo szybkie dzialanie UOKiK haha!!!Przez ponad 20 lat byli SLEPI i pozwalali bankom na OKRADANIE ludzi!!!
Uwazajcie bo bankowcy sie na Was OBRAZA!!!
dfbadvb / 5.172.232.* / 2015-07-02 10:50
rządowi złodzieje mieli profity z przymykania oczu na bezprawne działania banków i dlatego milczeli...nie wierzę aby zaprzestali tego procederu...nadal bedą po wyborach nas mieli w d...e !!!
niik / 62.29.136.* / 2015-07-02 10:50
Gdy wszyscy, którzy mogli być oszukanie zostali oszukani , a to co można było ukraść zostało ukradzione ci sami którzy to sprawili wcielają się teraz w role sprawiedliwych i od jutra będą pilnować aby nikt inny już ich okradzionych i oszukanych klientów nie skubał
GNB / 83.6.90.* / 2015-07-02 10:50
Ja mam do czynienia z GNB , z taką przemocą , zniewoleniem , dyskryminacją, arogancją , tupetem itd. nigdy w Polsce się nie spotkałem . Brak nadzoru o uprawnieniach policyjno -prokuratorskich , odstraszających kar i przyzwolenie władz na ORDYNARNE OKRADANIE polskich rodzin , można nazwać NAJWIĘKSZYM SKANDALEM FINANSOWYM XXI wieku w POLSCE .
ERYK ANTYKLERYK / 46.113.194.* / 2015-07-02 10:49
MAM SPRAWĘ SĄDOWĄ PRZECIWKO '' BANKOWI PEKAO SA '' I WIEM, ŻE DOJDĘ DO SEDNA Z TYMI BANKSTERAMI, KTÓRZY JESZCZE MNIE OSKARŻAJĄ O TO, ŻE KIEDY MÓWIĘ, ŻE BĘDĘ BRAŁ KAŻDEGO, KTO PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ŁAMANIA PRAWA DO SĄDU, TO BEZCZELNIE MI ODPOWIADAJĄ, ŻE JA IM GROŻĘ. CO ZA TUPET ! ! ! GROZIĆ SĄDEM? COŚ MAJĄ W GŁOWACH POPRZEWRACANE. ERYK ANTYKLERYK
?... / 78.88.101.* / 2015-07-02 11:19
Masoneria bankowa zwalcza wszystkich swoich przeciwników: jak niewolnik podnosi głowę to mu ją (w przenośni) chcą uciąć...
ewuniaq / 78.28.6.* / 2015-07-02 10:45
Pora odfrankowić kredyty i grubo ponad milion Polaków przestanie być narażona na spekulacje walutowe. Przy okazji spolonizować banki, i cały system bankowy nie będzie wystawiony na derywatywy, Grexity i inne takie, niezależne od nas, kryzysy. Teraz, przy przeważającym % zagranicznych banków w Polsce, w razie problemów wypompują kasę z Polski. Gdy banki się spolonizuje, ryzyko spadnie.

Jak to zrobić? Wykorzystać sytuację Grexitu i problemów CHF:

1) przewalutowanie po kursie z dnia zaciągnięcia, 100% na koszt banków
2) akcje banków spadają
3) frankowicze muszą zapłacić podatek do budżetu który wyrównuje różnicę między tym co zapłacili oni i złotówkowi
4) rząd nakłada dodatkowe podatki na banki (od aktywów i operacji)
5) akcje banków jeszcze bardziej spadają
6) za pieniądze z pkt. 3 i 5 państwo kupuje pakiety kontrolne w paru bankach (akcje są tanie)
7) POLONIZACJA BANKÓW staje się faktem, można zdjąć podatki z pkt. 4 (bo będą wpływy z dywidendy)
elwer / 91.90.113.* / 2015-07-02 11:05
Mądry człowiek dobrze mówi ale kto cie jeszcze zrozumie w koło same KD
Marta Zielinska / 176.97.81.* / 2015-07-02 10:44
knf ochroni tych oszustów i zlodziei z branży bankowo-ubezpieczeniowej.
1974quwerty / 5.150.229.* / 2015-07-02 10:41
Proponuje sie przyjrzec prowizjom za przelewy z konta walutowego BZWBK
Za przelew z konta walutowego z tego banku na polskie konto w Polskim banku zapłaciłem ponad 8% prowizji ! Złodziejstwo w biały dzien i to niby zgodnie z regulaminem !
Odradzam wszystkim jakiegokolwiek konta w tym złodziejskim banku.
?... / 78.88.101.* / 2015-07-02 10:41
Pogonić to całe towarzystwo partyjne należy w jesiennych wyborach. Jak można osiem lat "leżeć" i budzić się na koniec kadencji i udawać, że coś się robi?... Żeby ustawę wdrożyć w życie to trzeba czasu, a tu dopiero je niby tworzą...
oiczo / 89.72.104.* / 2015-07-02 10:32
Banki to przyczyna całego zła na tym świecie. Won z oszustami i naciągaczami!!!
eggon / 195.205.171.* / 2015-07-02 10:19
"KNF dając wytyczne, pokazuje jednak tylko, jak firmy mają postępować. O karach za ewentualne złamanie zasad nie ma tam mowy" - pozorne działania przedwyborcze.
PO "sprzedała" Obywateli bankom a te nie zamierzają oddać niewolników
green-mania.pl / 95.41.143.* / 2015-07-02 10:00
i tak będą nas doić, przecież na tym zarabiają. Więc brońmy się zarabiając więcej.
baczny obserwator / 92.208.128.* / 2015-07-02 09:36
hahaha,czemu tak pozno?to to jest pytanie?Przeciez to jest oczywiste czemu tak pozno.Bo ta zaplanowana skropulatnie operacja w skali kilkuletniej juz sie zwrocila,teraz jest kolejny krok po prostu.A odnosnie produktow typu pol na pol to kazdy wie ze jest zawsze z tym problem i w takie produkty sie nie wchodzi po prostu.Co roku one wchodza na rynek i schodza i w kolko tak jest.Wchodza przewaznie jak jest koncowka hossy na gieldzie albo jakiegos efektu snieznej kuli.Napedzaja jeszcze z miesiac koniunkture po czym sa gwaltowne spadki.Zawsze tak jest……..Pozdrawiam
Waniek / 2015-07-02 11:16 / Bywalec forum
Przecież pan szczurek musi wrócić do środowiska bankowego. A jak on to zrobi nie dając nic na wkupne?? Przecież nie ogoli przyszłych pracodawców.
mno_1966 / 37.128.11.* / 2015-07-02 09:36
Zamiast wymyślać bankowcom od banksterów może edukować ekonomicznie społeczeństwo?
Bo lewactwo wymyśla coraz to nowe przepisy tego nie wolno, tego nie wolno, a nie da się wszystkiego przewidzieć.
Walka z systemem bankowym wkroczyła na nowe tory.
Wrobieni(?) w opcje?.
Zakłady które zamiast produkować to na czym się znały, czyli np. śruby czy opony, zabrały się za grę na rynku walutowym.
I jak im nie wyszło, podnieśli wrzask żeby banki oddały pieniądze.
Potem byli "frankowicze" z podobnymi pretensjami.
Dopóki raty były zdecydowanie mniejsze niż dla kredytów w PLN wszystko było OK.
Teraz jeśli się zrównały jest znów krzyk:-Banki musicie nam dopłacić bo już się przyzwyczailiśmy do niskich rat.
Ostatnio pojawił się pozew w sprawie AG.Ludzie którzy "utopili" tam pieniądze domagają się zwrotu od banku w którym rzeczona firma miała rachunek(sic!).
Jest to bardzo ciekawe podejście-zamiast domagać się pieniędzy od dłużnika, który prawdopodobnie nic już nie ma-sprawdzamy gdzie miał rachunek i z pretensjami do banku.
Co ciekawe sąd przyjął taką sprawę do rozpoznania.
Jeśli by się okazało że sprawę by wygrali to bankom nie pozostaje nic innego jak wypowiedzenie umów wszystkim zagrożonym firmom i instytucjom.
Czyli wszystkie kopalnie, szpitale, samorządy itd. będą funkcjonować bez rachunków bankowych tylko z obrotem gotówkowym.
Szkoda tylko że ci wszyscy zatroskani o cwaniaczków wyłudzających kredyty, ładujących się w ryzykowne operacje finansowe na których się nie znają itd. nie myślą o tych którzy swoje oszczędności trzymają w tych bankach.
maf20 / 31.6.129.* / 2015-07-02 10:57
Znawco banków i ich praktyk. Zrozum, że cenę franka ukształtowały właśnie banki skupując go na potęgę i robią to dalej. Raty idą w górę i pomimo ujemnej stopy procentowej franka bankom i tak opłaca się kupować walutę gdyż odbijają sobie na ratach kredytów z nawiązką. Jesteś pracownikiem tego sektora albo "złotówkowiczem". Pracownicy/ doradcy banków robią w ch... ludzi kłamiąc w żywe oczy. Jeden z IDEA Bank (niejaki Nosarzewski) wcisnął mi polisolokatę i na koniec podsuwał przeróżne załączniki do podpisu. Na proste pytanie "co zapłacę jeśli wycofam kasę po 6 miesiącach otrzymałem odpowiedź: Belkę. Po 3 tyg. i naciskach na IDEA dosłali mi oryginał umowy pocztą oczywiście bez trefnych załączników. Po 5 miesiącach dowiedziałem się, że z kasy, którą chcę odebrać zostanie mi 10%... bo załącznik... i se poczekam 10 lat... i czuje się w.y.d.y.m.a.n..y. jak przez łysych bezkarków na chwilówkach. Szczegółów tego podstępu jest więcej... NIE UFAJCIE DORADCOM FINANSOWYM W BANKACH.
wsiowygoopeck / 213.17.139.* / 2015-07-02 11:16
Ty za to widzę ,że jesteś "myślący inaczej".......

Najnowsze wpisy