Forum Forum dla firmDotacje

Bankuctwo Grecji? Namawiają ich do wyjścia ze strefy euro

Bankuctwo Grecji? Namawiają ich do wyjścia ze strefy euro

Wyświetlaj:
mieczman / 2012-02-22 18:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Życzę im z całego dobrego serca: zrezygnujcie z euro i to szybko! tym mniej was okradną! We własnym domu to nawet postny ziemniak najlepiej smakuje, a tak czeka was ten sam kartofel za który przyjdzie wam zapłacić jak za zboże! Pamiętacie takiego Wolfowitza /znanego z tego, że buł uczniem naszego prezesa/, dostał 10 miliardów dolarów na pomoc w Iraku z tego 7 miliardów przepadło? Dostali transzę pomocową i ciekawy jestem ile dotrze do zainteresowanych, różnica tylko w tym , że więcej i w ełro! Ludzie ci sami!
. / 2012-02-22 19:06 / ................
Zanim sie wpisze cos glupiego,dobrze jest najpierw pomyslec.
Kliknij sobie tutaj,potem kliknij na Growth (wzrost) i zobacz jaki jest procentowy wzrost Iraku teraz i w kolejnych latach i wiecej nie wypisuj bzdur.
http://money.cnn.com/news/economy/world_economies_gdp/?iid=EL
. / 2012-02-22 19:10 / ................
w dodatku popieranie Grekow,ktorzy dop strefy euro weszli oszukujac od lat i podajac nieprawdziwe dane,to bezsens.
Najbogatsi wywiezli do szwajcarii ponad 200
miliardow euro,co podala niemeicka prasa,a reszta oszukuje i korumpuje ile sie da.
Nie rozumiesz,tak samo jak oni,ze wyjscie z euro i powrot do drachmy to koniec Grecji na dziesieciolecia.Od razu ich drachma zostanie zdewaluowana o zaleglosci i wszystkie przezarte pozyczki.Place,renty i emerytury straca na poczatek conajmniej polowe a ceny wszystkiego pojda do nieba.Bezrobocie i tak ogromne jeszcze sie podwoi,wiec rownie dobrze mozesz im zyczyc szybkiej smierci.
Glupota tez powinna miec jakies granice.
26latek / 83.6.179.* / 2012-02-19 23:54
Rozumiem, że czeka Nas czarny poniedziałek?
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-02-19 23:19
http://www.youtube.com/watch?v=_QIgejx4O8k
zby79 / 2012-02-19 20:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
O tym, że Grecja zbankrutuje wiedziałem już na początku problemów. Nie wierzę w to, że wyspecjalizowane instytucje ratingowe, zarabiający miliony prezesi czy politycy, posiadający dużo większe możliwości pozyskiwania informacji o tym nie wiedzieli. Więc kto miał być beneficjentem tego przekrętu?
A=A / 68.34.24.* / 2012-02-20 01:28
francuskie i niemieckie banki, ktore przerzucily toksyczne aktywa na EBC - europejskiego podatnika
Elendir / 2012-02-19 22:40 / Łowca czarownic
Wiedziałeś, czy tylko się domyślałeś/zgadywałeś?
JanuszPOlikot / 2012-02-19 19:53 / Tysiącznik na forum
Jak tam Tusk z naszą POmocą.....?.....Rezerwy bankowe NBP w POgotowiu..?.....:):)
trefdd / 83.24.174.* / 2012-02-19 19:34
wszystko jest tak zachłanne na kasę i jest taka korupcja, że to musi pieprznąć. Ale to będzie dobra szkoła. Upadek Grecji należy się jak psu kość.
jabol / 77.255.229.* / 2012-02-19 18:44
mają piękne wyspy,wystarczą na spłatę zadłużenia,można by je zająć kiedy grecka armia bedzie miała popołudniowy odpoczynek,
TAK TRZYMAĆ / 79.185.173.* / 2012-02-19 17:53
GRECY POWINNI WYCIĄGNĄĆ OD NIEMIEC ILE SIĘ DA, A DOPIERO POTEM ZBANKRUTOWAĆ. GRECY SĄ JEDNAK MĄDRZEJSI OD POLAKÓW. ZA CZĘŚĆ TYCH PIENIĘDZY PRZETRWAJĄ NAJCIĘŻSZY OKRES KRYZYSU.
pajchiw / 2012-02-19 18:30 / Tysiącznik na forum
Eee tam.
od nas co prawda nie trudno być mądrzejszym - nienawidzimy siebie nawzajem tak skutecznie, że niemożliwy jest jakikolwiek postęp - ale tak na prawdę Grecy kombinują już tak długo, że nie sadzę, żeby byli w stanie to przetrwać. Tam różnice w dochodach były 100 krotnie wyższe niż u nas - kto ma pojęcie, po pewnie widział - dwa, trzy lata temu, jak ci co "mają" zwiewali z Grecji. Teraz wrócą dopiero robić interesy na pogorzelisku - bo takie są najbardziej opłacalne, niestety...
obs / 83.25.146.* / 2012-02-19 17:39
Juz dawno mówiłem, ze najlepsze wyjście dla Greków to powrót do drachmy,a nie zawracanie głowy innym
Amerykanin / 159.205.142.* / 2012-02-19 16:59
Schaeuble ma zupelna racje, tylko natychmiastowe bankructwo skroci letrag Grecji.
przekret_dziejow / 212.76.46.* / 2012-02-19 17:28
Oczywiście że ma rację - i wiele, wiele osób mówiło od początku, że bankructwo kontrolowane jest najlepszym rozwiązaniem zamiast pakować większe długi.

Tyle że teraz, jakbym się nie starał patrzeć na to w inny sposób, wychodzi mi, że na bankructwie Grecji nie stracą Ci, którzy wcześniej kupili ich obligacje (czyli prywatne banki), tylko podatnicy całej UE (a strefy euro przede wszystkim), bo EBC wykupił dużą część tych obligacji.
Może przemawia przeze mnie eurosceptycyzm, ale dla mnie to jest kradzież w białych rękawiczkach.
przekret_dziejow / 212.76.46.* / 2012-02-19 16:45
No tak... banki dostały swoje, można zrobić to, co było rozwiązaniem od początku??

To powinno się kwalifikować pod jakiś trybunał. Nie wiem jaki, OBOJĘTNIE jaki, ale powinno.
przekret_dziejow / 212.76.46.* / 2012-02-19 16:48
I jeszcze jedno. Opublikować raporty. Wszystkie! I to natychmiast. Z datami ekspertyz i nazwiskami.

Jak to jest, że "nagle" wychodzi jakiś tajny raport? I dlaczego nie policzyli tego ZANIM wpakowali Grecję w jeszcze większe długi?
Natter2 / 2012-02-19 17:17 / Tysiącznik na forum
B.dobre pytanie ale przedtem można było na tym zarobić.Gdzie była Kom Europejska i Komisarz Lewandowski.Tam wszyscy powinni pójść za kratki,? Unia o jednym zapomniała ,powinna mieć własne więzienia i sądownictwo bo te przekręty,kto osądzi?
przekret_dziejow / 212.76.46.* / 2012-02-19 17:24
Proszę im nie podpowiadać :/.

Już wystarczy że są szkoły europejskie, które sieją propagandę. Zresztą jedna z osób wypowiadających się tym na pro z PE powiedziała wprost, że nie uda się przekonać społeczeństwa do UE jeśli nie zacznie się przekonywać już w młodym wieku (!).

Czy ktoś pamięta stwierdzenie "Dajcie mi jedno pokolenie młodych ludzi, a zmienię świat"?

Najnowsze wpisy