Forum Polityka, aktualnościKraj

Barwy kampanii, czyli spoty, które wstrząsnęły wyborcami

Barwy kampanii, czyli spoty, które wstrząsnęły wyborcami

Wyświetlaj:
miłej lektury / 79.186.2.* / 2010-05-03 19:51
Tłumacznie
http://markd.pl/w-zabojstwie-kaczynskiego-widac-styl-putina/

i oryginał po rosyjsku
http://www.rupor.info/analitika/2010/05/01/v-ubijstve-kachinskogo-viden-pocherk-putina/
k-03-V_MS / 78.8.243.* / 2010-05-03 11:28
1. jak szpak wykrakał katastrofę mówiąc, „były prezydent ...”
2. w jaki sposób tusk mu wtórował mówiąc, ze „pisowcy wyginął jak dinozaury”
3. p. radku: a co z dożynaniem watahy?
4. p. bronku: czy i ile drzwi od stodoły zagwarantował p. naszemu lotnictwu pełniąc funkcję głowy państwa?
5. p. donaldzie, czy już pan uspotojony, bo nie jest tak, że „ja jestem sam, a ich jest dwóch”?
6. p. radku, a co z „partnerstwem wschodnim” – pasmo sukcesów? I czy putin nie zapomniał pańskich słów, że Nord Stream to nowy paky Libbentrop-Mołotow”?
7. no i nie dajcie sobie wmówić, że „NBP dawaj kasiorę” to hasło tylko Samoobrony – to tez przecież hasło PO (a. lepper nie ma na nie monopolu)
8. i nie wypominajcie wałęsie że jest hipokrytą, i wszystko było OK gdy Solidarność popierała bolka, a jest be ... gdy chce poprzeć kaczora
9. ilu jest jeszcze w PO tak zasłużonych ludzi walczących z syjonizmem jak katarasińska-śledzińska (?) – pamiętamy jej napastliwe artykuły z 1968r – czy dzisiaj myśli inaczej, czy tylko tak udaje bo teraz na tolerancji można więcej zarobić? A romek giertych dzisiaj wspiera ... szpaka, a palikot komorowskiego – oto zaplecze intelektualne PO ...
10. p. wałęsa: ile z synkiem jarusiem zarobiliście na inwestycjach w nieruchomości w Pekinie (jarek przyznałw Teraz MY w TVN) – podczas, gdy p. jako „bojownik o prawa człowieka” gościłw Gdańsku DalejLamę?
11. p. wałesa: i jak się pracuje w „radzie mędrców” UE – oczywiście, w wolnym czasie po odrobieniu prac zleconych np. dla Libertasu?
czyt.22 / 212.76.37.* / 2010-05-08 01:26
szanowny Panie !! dzięki za powyższy wpis - może wreszcie coś dotrze do internautów, którzy deklarują POparcie dla POBRONKA. Te same pytania ja probowałam zadać w różnych mediach tzw. interaktywnych lecz niestety nikt nie dopuścił mnie do głosu. Prawo głosu i agitki w mediach mają wyłącznie pieski PO (czyim pieskiem jest PO ??????) Co czeka Polaków pod dyktaturą PO - jeżeli Bronek jako kandydat tak traktuje ten urząd i Polaków?. To szczyt arogancji publiczne oświadczenie, że nieboszczyk mógł skierować ustawę do Trybunału ale jest też ostrzeżeniem dla wszystkich co my sami możemy sobie wykreować . Gdyby Bronek został wybrany kopałby nas po twarzach. Ludzie !!! Opamiętajcie się ! Toż my sami zgotujemy sobie taki los że przez dziesięciolecia z tego g.. nie wyjdziemy
Idżmy wszyscy na wybory a każdy kandydat jest lepszy od PO Bronka.

Najnowsze wpisy