Forum Forum inwestycyjneForex

bax---------------------ania

bax---------------------ania

bax / 2009-05-12 19:19
sorki widzisz jaki jest rynek a wy kobiety ?????????????// napedzacie sie same i w sumie robicie nie tak jak my radzimy ja tego nie przeskocze bo radze cos a wy robicie odwrotnie????????////////// to ponad moje sily
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-05-13 00:35 / Bywalec forum
dzieki panowie,szczególnie pocieszyły mnie słowa Sierotki,że korekta nie została zakończona.Może jeszcze zdążę odkupić z niższego poziomu.Ja juz pisałam,że jestem narwana,najpierw sprzedaję,a potem myślę.Niestety to tylko pogłębia moją stratę.Macie rację,rozpraszamy was,a i tak nie potrafimy wykorzystać tych podpowiedzi.W takim razie jest tylko jedno wyjście,kupić jak najtaniej teraz i trzymać do oporu.Postaram się tym razem nie wtopić i nie zawracać wam głowy bzdurami.To ostatnie będzie baaardzo trudne:)))Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-13 00:43 / Tysiącznik na forum

W takim razie jest tylko jedno wyjście,kupić jak najtaniej teraz i trzymać do oporu

dokladnie takie, korekta nie zakonczyla sie, bujanie na EUR/USD troche potrwa, musisz obserwowac rynek a biezaco, kup na dolku i trzymaj, pozdrawiam
anka z bankiera / 2009-05-13 00:45 / Bywalec forum
Dobranoc Sierotka i nie wkurzaj sie na nas:)
kibic_43 / 2009-05-12 19:44 / Bywalec forum
Aniu uwierz mi raz sie zagapiłem i mam kupione jeszcze po 3,31 / załozyłem pampersa/ i trudno ale wiedz, ze bedzie jeszcze ten dzien gdy ujrzysz waluty na gorce/ decydujesz ty co zrobisz/ . Narazie musze usredniac . Pozdrawiam i nie martw sie.
p.s jezeli mozna zwsze codzienie zakładajmuy jeden wątek dla laików wtedy bedzie lepiej i nie bedziemy sie gubili w tym wszyskim
sierota marycha / 2009-05-12 20:10 / Tysiącznik na forum

p.s jezeli mozna zwsze codzienie zakładajmuy jeden wątek dla laików wtedy bedzie lepiej i
nie bedziemy sie gubili w tym wszyskim

przede wszystkim czytajcie to co pisze sie w prognozach, z tego co widze wiecej uwagi przyciagaja luzne pogawedki i rozmyslania co bedzie, gdy papiery za oceanem zamkna sie na czerwono/zielono itp i wowczas unikniecie i zagapiania sie i wchodzenia w rynek pod prad
zasada nr 1 - to rynek ma podejsc do ciebie a nigdy odwrotnie, bo na rynku o niczym nie decydujesz - to tyle, pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-12 19:33 / Tysiącznik na forum

sorki widzisz jaki jest rynek a wy kobiety ?????????????// napedzacie sie same i w sumie robicie nie tak jak my radzimy ja tego nie przeskocze bo radze cos a wy robicie
odwrotnie????????////////// to ponad moje sily

korekta na EUR/USD nie zostala zakonczona, w dalszym ciagu aktualne sa poziomy o ktorych wspominalismy w zeszlym tygodniu i w weekend, ale widze ze wiele osob nie potrafi opanowac sie i wchodzi pod prad, dokladnie wtedy gdy nalezy wyjsc - wystarczy uwaznie obserwowac wahania dzienne, zadawanie pytan na forum 'co robic' mija sie z sensem bo traci sie czas na wykonanie ruchu i tym wszystkim, ktorzy nie potrafia samodzielnie grac na krotko polecam wziac pod rozwage dlugoterminowa rekomendacje 'trzymac' aby nie powodowac kolejnych strat
anka z bankiera / 2009-05-12 19:24 / Bywalec forum
no i co ja mam powiedzieć?:)))niestety,ale przez to,że tyle straciłam,jak tylko leci w dół to sprzedaje,zamiast czekać...
anka z bankiera / 2009-05-12 19:27 / Bywalec forum
Bax proszę Cię pomóż mi,bo będę miała ciepło...
sierota marycha / 2009-05-12 19:38 / Tysiącznik na forum

Bax proszę Cię pomóż mi,bo będę miała ciepło...

gralas 100%? jezeli tak to podstawowy blad, bo odbierasz sobie mozliwosc usredniania w razie niepowodzenia, zasada nr 1, na poczatek ryzykujesz 1% kapitalu dla nabrania wprawy, zwiekszasz te kwote do 50% max - terez pozostaje cierpliwie czekac na silniejszt spadek, taki moze byc, bo korekta na EUR/USD nie zostala zakonczona i w planie jest min. 1.3740
bax / 2009-05-12 19:46
ok sierota zrobil to za mnie ja tylko ci przytocze cos o zlotym ja i green mowilismy wyraznie ze poziom 3.2-3.25 jest dobruy do zarobku pod koniec maja i nic sie nie zmienilo , przestancie tylko mieszac sie pogaduszkami miedzy soba a skup sie na tym co pisze o zachowaniu zlotego ja i green i maniek i bedzie dobrze dzisiaj podalem wam na tacy co robic z tym ze robic to co pisze a nie odwrotnie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy