Forum Forum inwestycyjneForex

bax---------------zakupy

bax---------------zakupy

bax / 2009-05-09 19:36
przed nami noc z niedzieli na poniedzialek i do czasu jakis konkretnych ruchow na eurodolarze proponuje wstrzymac sie z usrednianiem cen chyba ze bedzie jakis wyrazny sygnał narazie w zasadzie zgodnie z tym co sie sierocie tez nie podoba nie jest pewne ze 1.37 to juz zatrzymanie na eur-dol
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-15 00:52 / Pogromca jeleni
ps......na dobranoc...........caly wątek warto przeczytac jeszcze raz...........wszystko aktualne............................................miłych snów
tara / 2009-05-15 07:32 / Tysiącznik na forum
Witam Greenstar musze sie przyznac ze jestem okropnie tempa i dopiero teraz zaczynam kumac dzieki za przypomnienie tego watku .Teraz musze tylko w odpowiednim czasie ubrac sie na max bede obserwowac rope ,dzieki pozdrawiam
tara / 2009-05-15 07:45 / Tysiącznik na forum
Przepraszam Green mozesz mi powiedziec jaki był ostatnio najwyzszy szczyt notowania ropy.
tara / 2009-05-15 07:58 / Tysiącznik na forum
znalazłam 58,8
greenstar / 2009-05-15 00:10 / Pogromca jeleni
witaj w klubie banowanych na forum bankiera.........hahaha.....twój post - bez wulgaryzmow i bez przyczyny został usunięty..........wymienilas tylko nick bax.......i to był powod........................................hahahahahhaha
nacia1 / 79.163.176.* / 2009-05-14 22:39
WITAM BAX i SIEROTA narescie was znalazlem. Dziekuje.
Brutus38 / 79.185.53.* / 2009-05-09 23:14
a ja to widze tak ze teraz utworzylo sie W i dolar up... sztucznie wywolny kryzys sie konczy le w us a europa dopiero jest w polowie mamy jeszcze kochab\n polke kto w kryzys wchodzi powoli jeszcze dolr po 4 zl:)
sierota marycha / 2009-05-09 23:27 / Tysiącznik na forum

a ja to widze tak ze teraz utworzylo sie W i dolar up... sztucznie wywolny kryzys sie
konczy le w us a europa dopiero jest w polowie mamy jeszcze kochab\n polke kto w kryzys
wchodzi powoli jeszcze dolr po 4 zl:)

wbrew pozorom nic i nigdzie nie konczy sie, idzie nagonka na indeksy aby je spusic i wzmocnic USD, spadki amerykanskich indeksow pociagna za soba spadki indeksow europejskich i w ten prosty sposob kasa zostanie wessana przez USD a konkretnie przez obligacje USA co gwaltownie spowoduje aprecjacje USD - o to wlasnie w tej chwili idzie i na tym zalezy tez Chinom ktore przez wlasna glupote, zanizajac kurs RMB, wpakowaly sie w rezerwy na ktorych traca przy slabym USD - proste i jasne:)
Brutus38 / 79.185.53.* / 2009-05-09 23:29
dltegoi dolar nieglugo up:)
sierota marycha / 2009-05-09 23:42 / Tysiącznik na forum

dltegoi dolar nieglugo up:)

dlatego nie wychodzic z USD nawet jezeli spadnie do 1.5 PLN :)
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 23:21
Brutus --> sztuczny to byly: dobrobyt i wyniki gospodarcze a kryzys wydaje sie miec krew i kosci tyle ze nie wyszedl jeszcze calkiem z cienia...
gg5 / 2009-05-09 20:55 / Bywalec forum
Box to ja jeszcze czekam pozdrawiam ;)
sierota marycha / 2009-05-09 20:13 / Tysiącznik na forum
daje EUR +/- 3 tygodnie na wierzganie i pozniej jazda na poludnie, ale na te chwile nie wykluczam dotarcia 1.4155 i trzeba obserwowac indeks USD,
jak wspominalem w innym watku indeks spadl ponizej wsparca i w takich okolicznosciach jest miejsce na kolejne spadki do 78
sierota marycha / 2009-05-09 20:14 / Tysiącznik na forum
kolejna sprawa, czy przypadkiem jankesi nie planuja podniesienia stop - to bylby poczatek katastrofy
bax / 2009-05-09 20:30
dyskutowalismy na ten temat juz wczesniej dla mnie to cos nienormalnego no ok fala elliota itp itd kieruneek wszystko zgodnie ale takie umocnienie w ciagu 2-3 dni z prawiew 1.32 na prawie 1,37 to jakis odchył bylo cos podobnego ale wtedy gdy te biliony na rynek jankesi wrzucili a teraz co obnizka zadna oprocentowania wyniki w sumie nic nie dajace zadnych podstaw WIELE OSOB ZASTANAWIA SIE DLACZEGO TAKI SKOK na dodatek moze to byc jeszcze nie koniec NIKT W OBECNYCH CZASACH SWIADOMIE NIE UMACNIALBY AZ TAK EUR?????/ ze o zltym to juz szkoda moich slow WIEC O CO TU CHODZI??????????????????????????????????
sierota marycha / 2009-05-09 20:40 / Tysiącznik na forum

NIKT W OBECNYCH CZASACH SWIADOMIE NIE
UMACNIALBY AZ TAK EUR?????/ ze o zltym to juz szkoda moich slow WIEC O CO TU
CHODZI??????????????????????????????????

wczesnej pisalem, ze zastanawia mnie ta kosmiczna wyprzedaz USD po zamknieciu Londynu, glowny opor pusicil bez walki,
komus zalezy na odkupie taniego USD i tu nie ma watpliwosci, ida spokojne po falach, bez nadmiernych poswiecen i osiagaja cel, kilka miesiecy wstecz bylo podobnie, wyprzedaz USD miala identyczny charakter i takze w czasie sesji nowojorskiej, mam wrazenie ze to jankesi czyszcza rynek z USD, potrzebuja taniej kasy
eurokolchozowi nie zalezy na silnym EUR a w takiej sytuacji stoja pod sciana.....buahahahaha
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 22:31
Sierota, jak nie wiadomo o co chodzi to .......... :D Na pewno nie jest to dzialanie dlugofalowe tylko krotkie i spekulacyjne bo tylko na takie ich stac obecnie, zawsze jak leci usd to mysle o chinach ale to jeszcze nie teraz ;) Prawdopodobnie wszystko wroci do korytarza w krotkim czasie, poza tym nadinterpretacja AT doprowadzila mnie ostatnio do minusa na usd/jpy co nasuwa konkluzje ze wsparcie/opor to nie jeden punkt a ruch nie odbywa sie od tylko od kreski do kreski :D Wyskoki sa zawsze mozliwe i nie powinny zaklocac obrazu w kuli ;)

P.S. w przyszlym tygodniu chce sprobowac skalpowania wieksza suma, forex jest fajny ale kradnie mnostwo czasu a dla mnie czas to zycie :)
sierota marycha / 2009-05-09 22:52 / Tysiącznik na forum

Wyskoki sa zawsze mozliwe i nie powinny zaklocac obrazu w kuli ;)

Freak.....buahahahaha.....od czasu kryzysu kula sluzy mi jedynie do wyznaczania oporow i wsparc na wypadek, gdybym musial posluzyc sie SL wchodzac w krotka/dluga na dluzej anizeli 1 dzien

wiesz o co chodzi z oslabianiem USD?
ten temat nie daje mi spokoju i wykoncypowalem, ze jankesi naganiaja kase w papiery, a za chwile zacznie sie wyprzedaz zlota.....w chwili, gdy zaspokoja swoje oczekiwania i potrzeby spowoduja spadek indeksow i zgarna kase, to prosty i skuteczny schemat zgarniania kasy z rynku,
uczciwie trzeba przyznac, ze to matrix ale robia to umiejetnie bo chodza po Elliocie, maja łeb:)
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 23:05
nikt nie chcial juz bondow o mocno nadwatlonej wiarygodnosci wiec je uatrakcyjniaja ;) Powodow ktorych jeszcze nie znamy moze byc wiecej - byc moze jakies rozliczenia miedzynarodowe w usd, mysle ze poniedzialek wieczorem da pelniejszy obraz sytuacji...

no sluchaj tam siedza najlepsi i maja to co najwazniejsze: doswiadczenie + kasa elit za plecami! czy trzeba cos wiecej by ciagnac za sznurki?
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 23:07
od pewnej sumy sa jestes w stanie tworzyc kolejne klocki Eliotta - tu klania sie znowu psychologia tlumu ;)
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 22:51
w poniedzialek wieczorem (u Was wtorek rano) szykuje sie na longa USD/CAD i shorta GBP/USD - ten ostatni raczej glowa muru (czyt. 1.525x) nie przebije ;)
sierota marycha / 2009-05-09 22:55 / Tysiącznik na forum

w poniedzialek wieczorem (u Was wtorek rano) szykuje sie na longa USD/CAD
i shorta GBP/USD - ten ostatni raczej glowa muru (czyt. 1.525x) nie przebije ;)

z longiem nie bede sie spieszyl bo zamykalem juz 2-a razy, GBP obserwuje i mam podobne do Twoich spostrzezenia lecz wole troche odczekac
mikado2 / 89.75.154.* / 2009-05-09 20:47
A moze szykuje sie jakas gwaltowna przesiadka z papierow na waluty?
sierota marycha / 2009-05-09 21:13 / Tysiącznik na forum

A moze szykuje sie jakas gwaltowna przesiadka z papierow na waluty?

to kwestia niedlugiego czasu
bax / 2009-05-09 20:47

009-05-09 20:40:54 | sierota marycha

ale sam wiesz bo przy takich wariacjach to mozna sporo zarobic ale tez sporo stracic wystarczy ze sie zagapisz i nie zamkniesz pozycji lu zle stop poustawiasz to zaczyna byc w obie stroby znowu ten ruski cyrk nie tylko na zlotym ale tez na parach walutowych tez bo mysle ze przy 1.355 to sporo wracalo na poludnie hehe a zrobilo sie odwrotnie
sierota marycha / 2009-05-09 21:23 / Tysiącznik na forum

ale sam wiesz bo przy takich wariacjach to mozna sporo zarobic ale tez
sporo stracic wystarczy ze sie zagapisz i nie zamkniesz pozycji lu zle stop
poustawiasz to zaczyna byc w obie stroby znowu ten ruski cyrk nie tylko na
zlotym ale tez na parach walutowych tez bo mysle ze przy 1.355 to sporo
wracalo na poludnie hehe a zrobilo sie odwrotnie

dokladnie tak jest, ta wyprzedaz rozwalila mi AT na krosach z USD, dlatego pozamykalem pozycje i czekam az rynek wyklaruje temat
bax / 2009-05-09 20:52
to tak jak z ta nasza zlotowka miiedzybankowy na dzis 3.18 a po 3.23 bys w wawie wrzucil nie kilka a kilkset chyba milionow baksow po prawie 3.23 normalnie studnia bez dna 5 GROSZY wyzej miedzybanku to juz nie normalne przeciez
sierota marycha / 2009-05-09 21:18 / Tysiącznik na forum

to tak jak z ta nasza zlotowka miiedzybankowy na dzis 3.18 a po 3.23 bys
w wawie wrzucil nie kilka a kilkset chyba milionow baksow po prawie 3.23
normalnie studnia bez dna 5 GROSZY wyzej miedzybanku to juz nie normalne
przeciez

jankesi cyszcza rynek z USD, nie ma watpliwosci, potrzebuja taniej kasy na dokapitalizowanie
bax / 2009-05-09 20:59
i jeszcze cos dodam bardzo ale to spora ilosc ludzi ktorzy wyrzucili dolce powyzej 3.5-3.9 czekala na dlugich na te te 3.20 za dolara ja nie wiem jak to rynek wytrzyma ?????????????????????ale to wszystko przed nami bedzie ok jak ze stanow beda leciec takie luzne info a co bedzie jak zacznie sie cos ZLE???????????????
sierota marycha / 2009-05-09 22:03 / Tysiącznik na forum

jeszcze cos dodam bardzo ale to spora ilosc ludzi ktorzy wyrzucili
dolce powyzej 3.5-3.9 czekala na dlugich na te te 3.20 za dolara ja
nie wiem jak to rynek wytrzyma ?????????????????????ale to wszystko
przed nami bedzie ok jak ze stanow beda leciec takie luzne info a co
bedzie jak zacznie sie cos ZLE???????????????

Bax, jezeli beda potwierdzac dane mowiace o wzroscie eksportu w Niemczech to widze 3.0 i nizej i jezeli ktos ubral sie w USD na poziomie 3.2 to zawiedzie sie
elizafr / 2009-05-09 21:02
nie wiem , czy to moze miec cos wspolnego z tym naglym wzrostem usd , ale w monde ( francja ) przeczytalam
"Profitant de l'effet d'embellie provoqué par la publication des "stress test", Morgan Stanley et Wells Fargo ont par ailleurs réussi, vendredi, à lever des capitaux pour un total de plus de 15 milliards de dollars. En vendant certes leurs actions et leurs obligations à des prix bradés"
tlumaczenie : po ogloszeniu wynikow testu morgan i fargo skorzystali by sprzedac swoje akcje za bardzo niska cene .
sierota marycha / 2009-05-09 21:26 / Tysiącznik na forum
nie, to nie to, powodem jest potrzeba dokapitalizowania, na kongres nie moga juz liczyc a wiec pozostaje zbieranie kasy z rynku i wlasnie to robia
bax / 2009-05-09 21:08
OTWORZE ZE 2 RACHUNKI NA FOREXIE NOWE CHYBA BY MIEC LATWIEJSZY DOSTEP NAWET DO TEJ PAPIERKOWEJ WALUTY TO NA RAZIE WYMYSLILEM BO JUZ W PIATEK BYLO KRUCHO I BANKI WALUTY SPRZEDAWALY Z WIEKSZYMI SPREDAMI NAWET 3 GROSZE mowie o sporych sumach a nie o np 10k
sierota marycha / 2009-05-09 21:32 / Tysiącznik na forum

nie dokonczylam : w piatek

wyniki testow byly znane juz przed oficjalna publikacja i byl to celowy przeciek aby rynek przetrawil info i nie zaregowal panicznie, ten temat juz omawialismy we wczesniejszych watkach
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 22:04
pewnie obserwujecie CADa.... testuja 1.15, bardzo dobre dane z kanady - mysla ze nauczyli sie od US szybko zmieniac pampersy i posiadaja szczepionke na kryzys - czas pokaze czy to prawda ;). Reasumujac - po przebiciu wsparcia (bardzo prawdopodobne) - 1.13xx w porywach do 1.12xx - w obu przypadkach to co tygrysy lubia najbardziej FALA ;)

p.s. jedyna "slaboscia" w danych kanadyjskich byla liczba sprzedanych domow, ale jestem aktualnie w branzy alarms&monitoring i na chwile obecna nie moge niestety potwierdzic tych informacji.... ;) pozdro
sierota marycha / 2009-05-09 22:14 / Tysiącznik na forum

pewnie obserwujecie CADa.... testuja 1.15, bardzo dobre dane z kanady

tak, zamkalem dluga na CAD 2-a razy, gdy CAD zaczal wierzgac wbrew AT :)
o ile dobrze pamietam to wlasnie kanadyjczycy przebakuja juz o podniesieniu stop, chyba pospieszyli sie z deklaracjami ale czas pokaze:)
z tego co widac jestesmy raczej w fazie spowolnienia w opadaniu na dno, innymi slowy korekta w trendzie spadkowym a nie odbijanie od dna
elizafr / 2009-05-09 21:39
Sierota,
wiem czytam was i prase
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy