Forum Forum inwestycyjneForex

bax--------------zakupy

bax--------------zakupy

bax / 2009-05-19 14:13
mysle ze kobiety kupily ja zrobilem co moglem :)
Wyświetlaj:
stxstx / 2009-05-19 14:19
.... czy kupiły to będziemy wiedzieć gdy USDPLN będzie tylko do góry frunąć - zaczną się nieśmiałe pytania do BAX'a ;)

co prawda to prawda - więcej BAX nie mógł zrobić!!!
Maks_ / 2009-05-19 14:16 / Tysiącznik na forum
Kobiety podejrzanie siedzą cicho - oby jutro nie było płaczu, że nie porobiły zakupów (bo myślały, że spadnie jeszcze niżej)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-05-19 14:22 / Tysiącznik na forum

oby jutro nie było płaczu, że nie porobiły zakupów (bo myślały, że spadnie jeszcze niżej)

moze spasc, ale w obecnych okolicznosciach to jedynie przypuszczenie bo do chwili, gdy EUR nie podjedzie do 1.3740 i nie zakonczy sie korekta rynek bedzie bujal sie
bax / 2009-05-19 14:19
ryzykowac mozna zawsze ale to ich problem wczoraj od rana byla wariacja ze nie odkupia az mnie zakrecily tymi gadkami dzis juz spokojnie nawet jesli nie kupily to jutro tez to bedzie jeszcze udany zakup
bax / 2009-05-19 14:22
wiadomo ze kiedys krol sie obudzi i ze jeszcze na nim zarobimy a ze moze bedzie trzeba czekac 1-3mce to juz zadna roznica
elka25 / 2009-05-19 14:26 / Bywalec forum
Bax ja kupiłam za wszytko po 3,2250, za długo zwlekałam bo mogłam kupić za 3,2110 wcześniej no ale myślę że nawet na tym kursie co mam zarobię... Jolka chyba nie ma prądu wiec i dostępu do netu i dlatego się nie odzywa (tak przypuszczam) dzięki wielkie za wszelką pomoc!!! pozdrawiam serdecznie
bax / 2009-05-19 14:31
pewnie ze zarobisz to by bylo chore gdyby tylu doradzajacych sie pomylilo wg mnie moze byc tak ze juz jutro lub nawet dzis moze byc wariacja na odwrot pozyjemy zobaczymy
bax / 2009-05-19 14:32
i nie duzo sie myle odkreca juz dzis lekko ale kreci ja juz 2 grosze na ogolnym mam
sierota marycha / 2009-05-19 14:25 / Tysiącznik na forum

wiadomo ze kiedys krol sie obudzi i ze jeszcze na nim zarobimy a ze moze bedzie
trzeba czekac 1-3mce to juz zadna roznica

korekta na EUR/USD musi zakonczyc sie, poki co trwa i bedzie bujac kursem
bax / 2009-05-19 14:23
kierunek glowny wszyscy znaja dalej to tylko czas????????/
Maks_ / 2009-05-19 14:22 / Tysiącznik na forum

nawet jesli nie kupily to jutro tez
to bedzie jeszcze udany zakup


mmmm.... czy ja wiem... złotówka jest tak "stabilna", że za cholerę nie wiadomo, jaki kurs będzie za parę godzin (nie mówiąc juz o dniu jutrzejszym) - naprawdę nie zdziwiłoby mnie gdyby jeszcze dzisiaj doszło do 3,25...

Pozdrawiam
Maks_ / 2009-05-19 14:24 / Tysiącznik na forum
Wystarczy, że jakiś "Bilderberg" p******* (za przeproszeniem) w stołek, a chrum chrum jak chorągiewka na wietrze...
Dla jutrzejszych notowań kluczowe znaczenie będa miały odczyty dzisiejszych danych i zamknięcie sesji NYSE (ale o tym nie muszę mówić - każdy to wie... no prawie każdy :-) )

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy