Forum Forum inwestycyjneForex

bax ---------o zlotowce ------------ i zachowaniu naszych rzadzacych

bax ---------o zlotowce ------------ i zachowaniu naszych rzadzacych

bax / 2009-05-09 08:53
wg mnie probuje ekipa tuska na sile wejsc do tego erm2 by oddalic problemy choc w zasadzie nie wiem juz sam jak im sie to moze udac i dalej zaczeli juz potwierdzac ze moze im budzet nie wyjsc a boja sie ze to spowoduje sztucznie znowu odpływ kapitalu i zamieszanie na rynku wiec robia wszystko co moga aby pokazas ze zloty jest stabilny i do wyborow beda tak kombinowac jak sie da by zrobic dobra mine ze wszystko jest ok
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-09 13:18 / Tysiącznik na forum
Ja podałem spadek poboru pradu z elektrowni :) hahahaha ...............co do reszty to wiem z firm sony i panasonic ze jest potezny spadek sprzedazy........../co jest akurat blisko mojej dziedziny i sie tym zawsze interesuje/
Tu niejako potwierdzenie........http://www.dziennik.pl/gospodarka/article342064/Szybko_spada_zuzycie_pradu_w_Polsce.html
pozdr.
bidnymaniek / 2009-05-09 09:34 / Tysiącznik na forum
acha co do naszego PKB to juz mamy 0% na bank/w maju/........znajomek z Turoszowa podał mi ze spadł odbiór o 30%.....sprzedaz np.rtv spadła o 80%.............to gdzie te ERM2??
koniec roku PKB -3-5% .i to tylko dlatego ze jakis tam mamy wew popyt i jakos to bedzie
fx_freak / 74.210.12.* / 2009-05-09 11:46
zawsze sie zastanawialem jak "spece" licza ogladalnosc tv z taka dokladnoscia...czesto sie slyszy nawet dokladne liczby, wie ktos tak na marginesie?
BigBen / 89.125.10.* / 2009-05-09 16:08
Troszke nie na temat ten wpis ale zdradzę wielką tajemnicę badań oglądalności:
to "próba reprezentatywna" :))
a w TV dochodzi jeszcze badanie telementryczne zamiast ankiet więc w kazdej sekundzie widzą ile statystycznie osób oglada dany program bo ich próba jest podłączona do jakiegoś systemu zbierania danych.
sierota marycha / 2009-05-09 17:52 / Tysiącznik na forum
dzieki BigBen za wyjasnienia....rozumie, ze kazdy odbiornik tv jest podlaczony sprytnym kablem niewdika do szkrzynki w centrum nadawania bajania i w ten sposob maja podglad na ilosc wlaczonych odbiornikow + mnoza je przez przecietna liczbe domownikow.....i wychodzi bzdur....buahahahaha
eddekk / 2009-05-09 09:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ładnie się zapowiada przyszły tydzień. Chyba doczekam się 3,1 za USD i robię zakupy na max.
bidnymaniek / 2009-05-09 09:17 / Tysiącznik na forum
haaaaahaahhaahahahahhhah

wg mnie probuje ekipa tuska na sile wejsc do tego erm2 by

Bax zlituj sie bo mi poranna kawa sie rozleje.....jak pisałem wczesniej..........
http://www.money.pl/forum/temat,32,1624576,1624576,15,0,maniek___usd_wig20_obligacje;cdn;.html

cudów nam potrzeba........i........niemiec też potrzebuje przed wyborami..............a usd/pln naprawde dzielnie sie trzyma 3.18 jednak jak narazie beton B30 :)myslałem ze peknie i 2.96 zobacze

ERM2 po tych oszustwach na deficycie za zeszły rok nierealne /podali 3.5 a było 3.9%/ na ten rok bedzie 6-9%...moga sobie gadac tyle mogą...................pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy