bax do ani

bax / 2009-05-13 12:38
maz ci bedzie kochal wiecznie bo reagujesz prawidlowo jak kazdy kto zarabia zrobilas blad ale go szybko naprawialas i mysle ze nie raz jeszcze zarobisz a ta cena co kiedys byla wroci tylko trzeba czasu
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-13 12:38
jak cos wymysle dam ci sygnal kiedy sprzedac by kupic z powrotem
anka z bankiera / 2009-05-13 12:41 / Bywalec forum
dzięki bax:)
bax / 2009-05-13 12:49
zerkaj dzis troszke na kursy bo moze byc dzis dobry poziom by sprzedac juz roznie z tym bywa przebicie 1.36 jest taka mozliwosc po danych
bax / 2009-05-13 15:09
bingo chyba dzis sie usmiechniesz troszke
anka z bankiera / 2009-05-13 17:03 / Bywalec forum
sprzedałam po 3,2520:)nie wiem czy dobrze...ale już tyle razy nie myślałam wg twojej zasady,że ważny jest zysk,który masz,że zaryzykowałam:)będę myśleć rano co dalej:)
bax / 2009-05-13 17:08
ok dobre i to teraz spokojnie czekaj bylabys tu to bym cie wstrzymal ale moze i dobrze zarobek juz widzisz
bax / 2009-05-13 17:10
aniu teraz z zakupem to ostroznie bo to moze potrwac dzien 2 i cofaka wazne bys nie zostala za wysoko lepiej spokojnie poczekac bo masz z 10 spokojnych dni niz robic cos a moze bo poziomy jutro moga byc wyzszse
anka z bankiera / 2009-05-13 17:23 / Bywalec forum
ok i dzieki za wszystkie wskazówki,co ja bym bidna bez nich zrobiła...)))
bax / 2009-05-13 17:29
3 takie strzaly i wyciszysz sie i za pol roku zaczniesz ty uczyc jedna kobiete eksperta juz mamy 2 by sie przydala
anka z bankiera / 2009-05-13 18:38 / Bywalec forum
wiesz co bax,mnie trochę stopuje ta hania.b itp.Mało to świrów na swiecie?Ja boję się pisac,dziwię się,że Ty tak otwarcie podajesz poziomy kupna i sprzedaży.Patrz ile osób nas obserwuje,a pamietasz co pisała Green?(jak przyszliśmy tu było 12tys.)Internet tylko pozornie jest anonimowy...
A ekspertem nigdy nie zostane,bo tak jak pisałam od samego myslenia o tych cyferkach kręci mi się w głowie.Jestem humanistka od urodzenia.pzdr
anka z bankiera / 2009-05-13 19:00 / Bywalec forum

?(jak przyszliśmy tu było 12tys.)

czyli ktos cos tu pisał,gdzie są teraz te osoby?
tara / 2009-05-13 18:48 / Tysiącznik na forum
Ania spokojnie przeciez narazie jeszcze nie wyszłas na plus a kase masz legalna nie zakpoana w ogrodku tylko w banku. Ania jaki miałas spead tak jak na forex o,5 grosza
anka z bankiera / 2009-05-13 18:54 / Bywalec forum
tak wiem,że kasę mam legalna,ale sama wiesz jaka jest bieda i zawiść w naszym kraju;(mam spread 1gr.bo część kasy postanowiłam zainwestować w działkę budowlaną.Swoją droga też Ci to polecam.Kupno od jakiejś gminy,teraz nie ma chętnych i na przetargu bierzesz co chcesz za polowę ceny rynkowej.
tara / 2009-05-13 20:29 / Tysiącznik na forum
Ania dopiero teraz znalazłam chwile czasu aby tu zagladnac ,mysle ze zakup działki to dobry pomysł ale niestety mam za mało kasy na działki moze zakup paru monet a reszte musze ulokowac w cos bardziej płynnego a wiec gotowka gdyz chce siostre zabrac na wczasy umilic jej troche zycie bo juz nie wiadomo ile jej pozostało bo te oponiaki to odrastaja a ma wrosniete w pien mozgu i usuwaja tylko czesciowo niby młody organizm ale ile zniesie operacji co rusz ma ataki padaczki i zapasci.Na całe szczescie ja i babcia jestesmy na chodzie .Tak bym chciała aby juz skonczył sie ten kryzys bo mam dosc sledzenia kursu walut bo za mało jej poswiecam czasu .Ale dosyc smutku kraj wychodzi z kryzysu i bedzie wzrost gospodarczy na plusie .
tara / 2009-05-13 17:07 / Tysiącznik na forum
Super Ania ,piszcie kiedy wchodzicie bo jest razniej ja tez weszłam rano i wyskoczyłam ale pracuje 50/50 wole sie asekurowac i nie siedziec na samych pln chyba ,ze bedzie ładny kurs .
elka25 / 2009-05-13 20:46 / Bywalec forum
Jolu gratuluję zarobku :) cieszę się że w końcu zarobiłaś :) ja jutro chce sprzedać $ tylko nie wiem o której godzinie. Muszę śledzić to co pisze Sierota Marysia i pozostali Marek, Eddek o kierunku eurodolara.Rzeczywiście Marek ma ostatnio szczęście jeśli chodzi o moment wchodzenia i wychodzenia. A Baxowi jestem niezmiernie wdzięczna za wytłumaczenie na czym to wszystko polega, za zasady rynku i wszelkie porady. Jest kochany, tak nam bezinteresownie pomaga.... Życzę powodzenia i dalszych zarobków:) pozdrawiam
tara / 2009-05-13 21:38 / Tysiącznik na forum
Ela ja tez bede sprzedawac ta druga czesc waluty takze spokojnie nie jestes sama fakt zobaczymy jak bedzie krecił euro/dolar bo od tego to zalezy prawda,druga zasada poziom 3,20-3,2650 tutaj sie załapałam dzisiaj mam nadzieje ,ze pojdzie wyzej.
bax / 2009-05-13 21:53
DOBRZE BY BYLO GDYBY DOTKNELO 3.3 ALE ZBYTNIO NIE RYZYKOWAC TYM ZE MOZE BYC AZ TYLE bo moze to nie znaczy musi, chodzi przede wszystkim jutro o to byscie wyskoczyly bez wiekszych strat by sie uspokoic wreszcie
bax / 2009-05-13 20:57
ok dziwczyny skuis sie jutro i proponuje sprzedac byscie sie mogly wyciszyc a teraz do anki nigdy nie przejmuj sie trolami tu jestes anonimowa i to co piszesz tu nigdy nie bedzie podlegac kontroli bo niby jak przeciez mozesz tylko grac wirtualnie niech boja sie ci co kradna i oszukuja a nie ci co zarabiaja bo ty jak zarobisz za duzo to chwala ci ale bedziesz musiala zaplacic podatek i to tyle a ja za to co zarabiam to place
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy