Forum Forum inwestycyjneForex

bax do ani z bankiera

bax do ani z bankiera

bax / 2009-04-27 09:51
napisze cos pozniej do ciebie przypomnij mi bax
Wyświetlaj:
anka z bankiera / 2009-04-27 11:19 / Bywalec forum
Ja poczekam az sytuacja będzie bardziej klarowna.Czekam na sygnał od Ciebie i czytam tez uwaznie,co pisza inni:)
anka z bankiera / 2009-04-27 10:58 / Bywalec forum
nie wiem co mam robić,nie mam pojęcia...piszą,że świńska grypa powoduje ucieczkę inwestorów z euro,7 maja decyzja ECB...mam nadzieję,że jeszcze urośnie chociaż trochę,dokładnie kupiłam po3,57...nie potrzebuję teraz tej kasy...poczekam co reszta doradzi i zdecuduje może jutro...
Dzięki bax.Aha ja nie mam możliwości sprzedawania po kursach o których piszecie,bo mam konto w PKO S.A.Nie chcę na tym zarabiać,nie znam sie,nie ma mnie w Pl,nie chcę rodziców ganiać,nie chciałabym tylko stracić w dłuższej perspektywie.
tara / 2009-04-27 10:49 / Tysiącznik na forum
Ania i jaka decyzja sprzedasz całosc czy połowe ,sama nie wiem czy siedziec tylko na pln
bax / 2009-04-27 10:55
jolka by odkupowac to albo wywalasz calosc po dobrym kursie albo wcale bo dopiero wtedy mozesz sobie usredniac a zloty na poczatku maja nie powinien szalec ale o tym to nie dzis jest czly tydzien by myslec co robic do piatku
tara / 2009-04-27 11:12 / Tysiącznik na forum
Bax ja mam teraz same pln ,babcia ma troche drogiego dolca jak jej sprzedam całosc bedziemy obie tylko na pln ,fakt ,ze moge przeniesc całosc na jedno konto i zakupic z mniejszym narzutem teraz mam juz na 1,2 grosza jak sprzedam babci bedzie 1 grosz.Ostatnio juz sprzedałam troche i mam wieksza kase na zakup.Babcia juz nic nie mowi dała mi kase do dyspozycji i tutaj mam ogromna odpowiedzialnosc a wiesz ze mam cholernego pecha.
tara / 2009-04-27 11:20 / Tysiącznik na forum
Re Bax wiem ,ze masz nosa do walut i musze w koncu zrobic jakis ruch aby chociaz troche zwrociły mi sie straty ostatnio jak sprzedałam to jeszcze nie wyrownałam strat tylko pogłebiłam bo za wczesnie sie wystraszyłam i sprzedałam jestem panikara jak mowi Anka.
bax / 2009-04-27 11:26
bo nie umiesz sie tego nauczyc ze czasami to zaden strach siedziec na walucie na w miare bez piecznym kursie a puisalem to od 3 mcy chyba ze poziom 3.3 -3,4 to poziom bezxp zeby w tym roku zarobic zas wyzeszse to poziomy ryzyka gdybys na tym sie oparla a nie na tym ze ma byc 3.2 to bys zarobila juz kilka razy
bax / 2009-04-27 11:27
kurs anki i babci to jest niebezpieczny niestety
bax / 2009-04-27 11:28
bo przy tym kursie to jest szansa ze zarobisz co wcale nieznaczy ze stracisz idzie maj
tara / 2009-04-27 11:51 / Tysiącznik na forum
Bax teraz czekam na twoj sygnał babcia ma narzut 2 grosze i wtedy przeniose całosc na jedno konto i bede mogła działac z wieksza kasa ale i tak 1 grosz bedzie narzut.
bax / 2009-04-27 11:00
wy mozecie wywalac tylko na wyraznej gorce tzn okolice 3.5 chyba ze bedzie jakis sygnal ze spadnie na pewno bo te kursy sa do wywalania na krotko tylko
anka z bankiera / 2009-04-27 11:03 / Bywalec forum
Bax wiesz co myślę,że się na tym znasz jak mało kto.Chyba tak zrobię.Wywaę jak przekroczy 3,5.Daj sygnał jak uznasz,że to ten moment,ok?Proszę...
bax / 2009-04-27 11:08
ania to moze byc nawet wywalenie po 3.45 ale to musi byc dla was bezpieczny wyrzut bo jest jednak ryzyko ze moga ga i w maju od dolu sciskac te pierwsze 2 tyg dlatego trzeba czekac na jakis ruch chocby na eur-dolarze wtedy by bylo najłatwiej
bax / 2009-04-27 10:25
ania to wyglada mniej wiecej tak ACHA TO DOTYCZY TEZ TROSZKE JOLI macie te waluty kupione jednak troszke za wysoko wiec gdyby to byl 10 maj to powiedzialbym czekac ale jest koniec kwietnia i narazie wg mnie jest gra na opcje koniec miesiaca moze wybije powyzej 3.5 i to bylby kurs wg mnie dobry by sprzedac a moze tak zostac ten tydzien przed majowka bo wzieli forse z mfw maja podparcie na troche , zas po majowce mysle ze moze zlotego umocnia na 2 tyg wiec moozna zaryzykowac sprzedac i odkupic nizej lub juz wytrzymac i czekac na ten slynny koniec maja przypominam ze to decyzja wasza i ja tylko pisze jaki moze byc scenariusz wy decydujecie JA na majowke raczej BEDE NA ZLOTOWCE CHYBA ZEBY ZACZELA SIE WARIACJA WYRAZNA w co watpie
jaruś dawniej jareczek / 83.22.202.* / 2009-04-27 10:44
Pozbyłem sie prawie wszystkiego po 3.4515.Licze na odkup ponizej 3.30 w ciagu 7-10 dni.Czy tak będzie? Mam nadzieję.
bax / 2009-04-27 10:47
jarus sorki pisz w poscie nie informacyjnym bo pomieszamy watki
bax / 2009-04-27 10:29
i prosze manka gren maks i nawet sierotke by wypowiedzieli sie czy jest taka szansa na obnizenie przez kobietki kursu zakupu co myslicie? bo na to kazde z was znajdzie czas
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy