BAX do kubusia

bax / 2009-05-08 23:37
kubus to wszystko sa glupoty jak chce na sile ktos wywyzszsyc tego eur-dol do szczytow by bylo zgodnie z AT to kazdy nawet bajer jest zdrowy i wszystkim pasuje bo tak ma byc i juz wg mnie to nawet szkoda czasu by takie opowiastki trawic bo za tydzien moze wczesniej moze pozniej zaczniesz czytac jaki to smiec jest to eur bo tak ktos mocny sobie zaplanowal dolar wroci na swe miejsce tylko trzeba czasu
Wyświetlaj:
kubus fatalista / 89.75.133.* / 2009-05-08 23:44
wierz mi wcale by mi nie przeszkadzalo, do tej pory to chłodnik z botwinka ale dzis to troche przesadzili

a spasc kiedys musi
http://stooq.com/q/?s=usd_i&c=mx&t=l&a=lg&b=0
to zaczyna byc mocno ryzykowna zabawa
ale ufam wam chlopaki
sierota marycha / 2009-05-08 23:48 / Tysiącznik na forum
ryzykowana zabawa bedzie jak EUR poleci ponizej parytetu a sa takie perspektywy, EUR ma wyjatkowo kiepskie fundamenty w porownaniu z USD
bax / 2009-05-09 00:01
KILKA OSTATNICH SPADKOW I WZROSTOW WIEKSZYCH 3.94 NA 3.70 I POWROT NA 3,80 I SPADEK NA 3,50 I POWROT NA 3.65 SPADEK WIEKSZY NA 3.30 I POWROT NA 3.6 SPADEK NA 3.20 I POWROT NA 3,50 TO TEN OSTATNI teraz popatrz spokojnie na ile spadnie i wylicz sobie na ile powrot to w sumie takie przeciez proste jesli spadnie o 50 gr czy o 40 to wroci o 30 i to tyle tej wyzszsej szkoly jazdy falami KUBUSIU HA HA HA
sierota marycha / 2009-05-09 00:13 / Tysiącznik na forum

i to tyle tej wyzszsej szkoly jazdy falami KUBUSIU HA HA HA

BAX, to typowe 3 kroki do przodu 2 do tylu, Elliot
bax / 2009-05-09 00:23
no wlasnie to co pisalem to typowy elliot ale na taki prosty chlopski rozum dlatego pisze ze to zadna wyzszsa szkola to trzeba poczytac
bax / 2009-05-09 00:09
i jeszcze troszke lekcji to wszystko dzieje sie do czasu gdy fale plyna w dol pozniej a taki czas zawsze kiedys nadchodzi zaczyna sie odwrotnie i na to wszyscy czekaja bo wtedy jest to czas zniw
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy