Forum Forum inwestycyjneForex

BAX do myslacych i bedacych w temacie ZLOTEGO wazne ???????/

BAX do myslacych i bedacych w temacie ZLOTEGO wazne ???????/

bax / 2009-04-22 23:12
czy nie uwazacie ze cos dlugo jak na moj gust przedluzaja to przesiadywanie na poziomie ok 3.40 i czy to nie zaczyna byc grozne JAK MYSLICIE pamietam o tym kierunku 1.27 ale czy nie szykuja znowu jakis przekret w odwrotna strone bo cos nie rozumiem w zasadzie bylu juz 3 dni w gore i fakt jutro musza jakis przelom wymyslec bo jak nie to to bedzie juz anormalne???????????????? komentujcie kto co o tym mysli
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-23 07:50 / Tysiącznik na forum
Dzień dobry :)

2009-04-23 03:08:13 | sierota marycha
nie wiem co widzi Don ale ja widze w dalszym ciagu klamke + korekta, waluta jest po
prostu trzymana ale nie bardzo wiadomo o co w tym cyrku idzie - tego nie robi rynek a
jezeli walcza z rynkiem to przyszle pokolenia beda splacac dlugi,
obawiam sie ze w chwili, gdy ten bajzel o "mocnych fundamentach" p********* to bedzie
spory poploch i szloch - cos wisi i to czuje kazdy, widac maja jakis cel, zadziwiajace sa
doniesienia medialne o wzroscie produkcji itp p******* - cos nakrecaja i to jest jasne -
to tyle vo czas na kawe.....buahahahahha....tiaaa, ja w pra

......to mi wystarczy.....fundament znam.........



2009-04-23 07:35:54 | Merida1
Re: BAX do myslacych i bedacych w temacie ZLOTEGO wazne ???????/ [0]
Faktycznie dosyć dziwnie to wygląda S&P dół a reakcji na EUR nie widać wygląda na to
jakby cały rynek zaczął grać przeciwko dolarowi natomiast na surowcach brak reakcji.
Albo nie ma wiary w dalsze spadki w USA albo korelacja odwróciła się na stałe.

tak ale zobacz ze ropa nie drożeje........zyjemy w czasach manipulacji..i w USA i u nas......ale to sie odbije jeszcze troszke poczekamy ..........

Bax @ trzymaja od dołu bo 1-sami wymieniaja srodki na paliwo do karetek........2-skomla pod drzwiami EBC i licza ze wejdizemy otworem dla psa.....................
Jedno mnie troche tylko intryguje........nikt z opozycji nie komentuje gospodarki i nie atakuje..zmowa milczenia??? ruski cyrk hahahaha
Maks_ / 2009-04-23 08:59 / Tysiącznik na forum
Po kolei:
1. ERM2 jest nierealne - deficyt sektora instytucji rządowych i samorządowych przekroczył 3% - nie sądzę by UE zmieniała warunki konwergencji
2. Trzymają PLN od dołu, bo wiedzą, że w miarę słaby PLN jest jedynym ratunkiem dla polskiej gospodarki (Filar z RPP coraz głośniej o tym mówi)
3. Raport MFW nt. m.in. prognoz dla Polski potwierdza to, o czym mowi się już od kilku miesięcy - jest gorzej niż źle
4. Opozycja rzeczywiście dziwnie milczy, ale, po pierwsze są zajęci wyborami do EP, po drugie zbierają siły przed nowelizacją ustawy budżetowej - po co teraz cokolwiek mówić - niech będzie jeszcze gorzej, wtedy więcej się ugra.
Konkluzja: chłopaki zaczynają kupować hurtowo pampersy - wystarczyło popatrzeć wczoraj na robiącego w portki Chlebowskiego z rozbieganymi oczkami.
Jeśli chodzi o "interwencje" po godz. 16:00, to myślę, że to chyba jednak nie Rudy, bo:
1. NBP (słowami Skrzypka) odcina się od interwencji i nie jest za umocnieniem złotego
2. Część RPP (tzw. gołębie) wyraźnie optuje za poluzowaniem polityki monetarnej i osłabieniem złotego
3. Chyba jest to jakiś grubas (y) - od kilku (nastu) dni jest pewna prawidłowość - wieczorem zbijają, rano podbijają
Póki co to tyle. Ciekawie zapowiada się maj - oj będzie się działo :-)

Pozdrawiam
Merida1 / 2009-04-23 07:35
Faktycznie dosyć dziwnie to wygląda S&P dół a reakcji na EUR nie widać wygląda na to jakby cały rynek zaczął grać przeciwko dolarowi natomiast na surowcach brak reakcji.
Albo nie ma wiary w dalsze spadki w USA albo korelacja odwróciła się na stałe.
sierota marycha / 2009-04-23 07:48 / Tysiącznik na forum
Korelacja wrocila wczoraj, doslownie na chwile.
kara z bankiera / 89.230.70.* / 2009-04-23 06:55
Witam Bax, ja wczoraj sprzedałem dolka .

pozdr
greenstar / 2009-04-23 01:12 / Pogromca jeleni
trochę Don namieszał mi w glowie,ale po kolei. Zastanówmy się co pomaga złotemu przy wzrostach 1/ rosnący kurs eur/usd- możemy to wykluczyć 2/ rosnący kurs na parze gbp/usd - też wykluczamy 3/ rosnący kurs usd/jpy.............jak widzimy - po krótkiej korekcie wzrostowej znów zaczyna spadać...........i tu ciekawosta jeżeli spojrzycie na wykres jpy/usd.......to wypisz wymaluj usd/pln........................dla mnie jest jasne, że złoty będzie się oslabiał, ale.......no wlaśnie co może zmniejszać ten tren 1/ wrazuty dokonywane na plaskim rynku ok 17 godz.......czyli tzw interwencje.........i bax masz rację, że kurs zaczyna być potrzymywany od dolu..................a wiesz co się dzieje.........każdy spadek po 17 godz jest wykorzystywany do kupna jak nie w ten dzień to rano......................wniosek jest taki................moze to trochę potrwać ,
sierota marycha / 2009-04-23 03:08 / Tysiącznik na forum
nie wiem co widzi Don ale ja widze w dalszym ciagu klamke + korekta, waluta jest po prostu trzymana ale nie bardzo wiadomo o co w tym cyrku idzie - tego nie robi rynek a jezeli walcza z rynkiem to przyszle pokolenia beda splacac dlugi,
obawiam sie ze w chwili, gdy ten bajzel o "mocnych fundamentach" p********* to bedzie spory poploch i szloch - cos wisi i to czuje kazdy, widac maja jakis cel, zadziwiajace sa doniesienia medialne o wzroscie produkcji itp p******* - cos nakrecaja i to jest jasne - to tyle vo czas na kawe.....buahahahahha....tiaaa, ja w pracy
bidnymaniek / 2009-04-22 23:47 / Tysiącznik na forum
papa do jutra.ide spac
pozdrawiam debatujcie dalej :)
bidnymaniek / 2009-04-22 23:45 / Tysiącznik na forum
hahaah 3zł zjada jak beda chcieli w 5 dni...starczy ze baran jeden z drugim powie np. mapa drogowa do euro do tego interwencja i mamy 3pln.tylko po co??? jesli tam na stołkach ktos mysli to zostanie jak jest..ew. politycznie pod wybory
bidnymaniek / 2009-04-22 23:40 / Tysiącznik na forum
acha w piatek G7 i MFWF.do tego przekroczylismy deficyt 60% na ten rok....wiec ERM2 odpada...........ale spodziewam sie zagrania pod te wybory potem .............jjazda
marta z bankiera / 83.7.44.* / 2009-04-22 23:39
cześc bax, nie chcę sie wtrącac ale ja mam jakieś tez dziwne przeczucie ze może zjechac i s jutro okaże sie,czy dobrze zrobiłam ze wysprzedalam sie z usd, moze uda sie kupic kilka groszy nizej:) oby tak bylo a w poniedzialek znowu gorka ech to tylko moje życzenie
bidnymaniek / 2009-04-22 23:37 / Tysiącznik na forum
wizje dabora komentowałem juz tutaj............to poprostu nic innego jak elliot sieroty..............w formacje na złotym nie wierze...........klamka i tyle....sierota zna AT od podszewki i moze co powie ciekawego...jesli zlecimy to max 3zł...............nie bede sie stresował bo paru znajomych siedzi na długiej na usd
pozdrawiam
bax / 2009-04-22 23:42
w te 3 zl to ja juz nie wierze nie teraz nie w tym polroczu pozniej to wszystko mozliwe ale tyle wsparc juz bylo na tym 3.25 ze jmusialo by byc juz cos nienormalnego fakt ostatnio i ja troche zglupialem bo nie moglem pojac tego krotkiego zejscia wlasnie na te 3.2
bax / 2009-04-22 23:48
marta gdyby to byla polowa maja to i ja bym juz siedzial na dlugiej na dol. ale teraz spokojnie dlawia zlotego z gory to tez jest za wyrazne wiec odkup jeszcze bedzie spokojnie i wtedy trzeba tylko uwazac czy w dol nie pociagno mocniej czy tylko np na 3.33 albo cos kolo tego narazie poziom 3.4 i wyzej to poziomy by sprzedac wszyscy boja sie trzymac po wyzszsym kursie tego dol tez widzisz wrzucam do spodu nie zostaje w zasadzie z niczym na noc bo wole spokojnie spac najwyzej mniej zarobie
marta z bankiera / 83.7.44.* / 2009-04-22 23:54
na noc tez jestem ze zł ale jutro jak odkupie to tez od razu wyrzucę jak tylko bedzie zysk az sie wyklaruje sytuacja a teraz tez juz sie pożegnam trzeba pospac . Troche sie jeszcze gubie na tym forum troche mal czytelne, bankier pod tym wzgledem fajniejszy. pozdr.
bidnymaniek / 2009-04-22 23:22 / Tysiącznik na forum
czytałes zapewne don-a....widzi formacje na usd..........tyle ze tu AT nie wchodzi w gre...
bax / 2009-04-22 23:28
wiesz mnie juz bardziej moze nie tak czasowo ale w tym stylu podoba sie ta wizja tego dabora juz kilka razy cos podobnego do tego slyszalem od madrzejszych od niego przeczytaj to w bankierze
bax / 2009-04-22 23:31
ciekaw jestem co powie o tym sierota niby zloty to nie jego ulubieniec ale ciekawi mnie to a przy okazji do sieroty czy ty czasem wskakujesz tez w pozycje dolar-złoty czy to omijasz?
bax / 2009-04-22 23:37
gren jak przeczytasz to powiedz co o tym myslisz tez?
bidnymaniek / 2009-04-22 23:19 / Tysiącznik na forum
rozstrzygniecie bedzie po weekendzie majowym................hm.........fundamenty wiadomo jakie mamy......tylko ta para drepcze/ euri usd/ frank idzie w góre powoli
bax / 2009-04-22 23:15
bo to mi wyglada tak jakby ktos juz zaczal podtrzymywac od dolu tego zlotego by nie spadal w zasadzie nie ma tych takich 5 groszowych spadkow a jak sa to tylko z relacji eur-dolart SWEDZI MNIE NOS HA HA HA
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy