Forum Forum inwestycyjneForex

bax do naszej ekipy------------------ obowiazkowo potwierdzic prosze

bax do naszej ekipy------------------ obowiazkowo potwierdzic prosze

bax / 2009-05-20 20:02
powiem wam cos jak sie skonczy to szalenstwo z walutami tzn ta wariacja a my tu dotrwamy do konca to mysle ze jedyna co nam zostaje to spodkac sie w jakims miejscu i oblac to tak bysmy do konca zycia wszyscy pamietali ile razem przezylismy choc to bedzie trudne bo gono nam sie co miesiac powieksza ha ha ha
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-20 21:23 / Tysiącznik na forum
Spotkanie OKI !!! jak bede bogatymaniek:)......hm.kto mnie wtedy pozna :)

ps.ale wesoło nie jest jesli zrobia wieksza zadymke
tara / 2009-05-20 20:16 / Tysiącznik na forum
Bax ja jestem jak najbardziej za tym tylko nie wiem czy dotrwam ha ha a poza tym boje sie ze jak mnie dorwiecie za ta panike to bede biedna.
kibic_43 / 2009-05-20 20:31 / Bywalec forum
Jolcia dotrwasz a z tym spotkaniem to bedziemy chyba musieli poczekac bo jak Sierota patrzy w swoją kule to troche potrwa +/- 2012r to jeszcze duzo przed nami :-).

p.s ja jestem najmłodszy stazem :) bo 1,5 mies :)))))))))) ale jak dotrwam jestem za, choc ja zielony :)
bax / 2009-05-20 20:34
gora kilka mcy nie przesadzajmy mowie tylko o jednym bo wiadomo ze kursy beda skakac i skakac mowie o pobudce krola bo tylko o to tu chodzi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy