bax do sierotki

bax / 2009-05-21 14:23
i jakby cos za mocno zachwialo to napisz do mnie i spokojnej pracy narka
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-21 14:55 / Pogromca jeleni
a ja mam focha((( ...........gdyby rzeczywiście pan D przeanalizował sprawę to wiedziałby, że tu żadnej winy baxa nie było, odwrotnie wręcz..............bax sciągał na siebie agresje trolla i tylko wówczas gdy troll atakował inne wątki......................
faja59 / 2009-05-21 14:58 / Bywalec forum
Prosze nie ciągnijmy tego wątku :)pozdrawiam

Panie pd wielkie dzieki jeszcze raz :)
bax / 2009-05-21 14:31
i fajnie ze jakis mogerator w koncu tu jest bo trzeba byloby znowu zmieniac miejsce do uslyszenia
faja59 / 2009-05-21 14:43 / Bywalec forum
Szanowny Panie pd :) usunął pan watek i nie wiem czy Pan zdazył przeczytac przeprosiny . udzieliło mi sie reagownie przesadne od pozostałych;) myslałam ,ze troll podszywa sie pode mnie a dzis sie zalogowalam :) tylko ja wiem kim jest dobroczynca forum forex ;) milo ,ze Pan uwzglednil moja prosbe to fajni ludzie i zaslugują na spokojna prace z zartami jak kiedys .
psDomyśliłam sie kto to gdy post zniknał :) ale jestem bystrrrrrrrrrra!
Najfajniejsze bylo Panskie "eh" :) wyślę tez dzięki poczta ;)
Pięknie dziękuje :)
sierota marycha / 2009-05-21 14:34 / Tysiącznik na forum

i fajnie ze jakis mogerator w koncu tu jest bo trzeba byloby znowu zmieniac miejsce do
uslyszenia

jest i miejmy nadzieje, ze bedzie spokoj, to tyle i do uslyszenia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy