Forum Forum inwestycyjneForex

bax do wszystkich znajomych oczywiscie------------ o zakupach

bax do wszystkich znajomych oczywiscie------------ o zakupach

bax / 2009-05-11 19:39
by bylo mniej dyskusji ze mnie jest latwiej usredniac to mam w obrocie juz tylko o 2
klocki wiecej niz marek--------------wiec dzialamy na podobnych spredach i mam tylko
jedna nad wami przewage ze ja moge od 8,30 kupowac i do 18,00 godz , takze tez musze wiecej myslec
Wyświetlaj:
czytelnik5 / 83.26.241.* / 2009-05-11 21:35
pamietajcie o joli, moze wam umknęło ............napisala ,że z siostrą dzieje się cos złego...
Jolu trzymaj sie ! życzenia zdrowia dla siostry .
gg5 / 2009-05-11 19:50 / Bywalec forum
do Bax gg5 witam po weekendzie moj byl dluzszy ale czasami trzeba odpoczac usiadlam poczytac posty ale mi sie wszystko pomieszalo to znaczy ze jeszcze mozna poczekac z tymi zakupami? pozdrawiam serdecznie
bax / 2009-05-11 19:55
do konca miesiaca jeszcze kilkanascie dni w sumie mozna czekac lub juz nie jaki kurs moze byc tez trudno powiedziec znow stoimy po srodku apadnie albo juz nie??????? nie wiem? kurs niby jest dobry bo jeden z nizszsych w tej polowie roku
gg5 / 2009-05-11 20:06 / Bywalec forum
ok wiec jeszcze poobserwuje ale myslisz ze w wakacje bedzie drozej ? sorki ze ciebie tak zawsze mecze ale jeszcze nie jeden raz cie pomecze ptaniami
bax / 2009-05-11 21:42
mysle ze ty jeszcze chcesz zarobic to moze nie mysl jeszczxe o wakacjach a o zakupie bo wwakacje to za 2 mce a do tego czasu dolar moze urosnac tak mysle i to nie raz na razie spada ale?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy