Forum Forum inwestycyjneForex

bax do zielonych --------------wazne

bax do zielonych --------------wazne

bax / 2009-05-12 19:51
pisze po raz kolejny zadajesz pytanie komus lub wszystkim pisz watek swoj nie wchodz miedzy wrony bo wtedy mieszasz i obraz i tresc piszemy o eur-dol to piszemy at o tym tylko o eur dol a nie pytamy w poscie
Wyświetlaj:
bax / 2009-05-12 19:56
i posluchajcie najwazniejszego moze nauczcie sie komentowac nie w srodku postow bo to wlasnie miesza nam wszystkim w glowach nic innego nie robimy tylko szukamy gdzie kto napisal
bax / 2009-05-12 19:57
to bylo do wszystkich odpowiedz na koncu postu i cytuj najewyzej do kogo
bax / 2009-05-12 19:59
BO TAK JAK W JAKIMKOLWIEK POSCIE DLUZSZSYM 20 ODPOWIEDZI I NIE WIADOM,O KTORA KIEDY A TAK CZYTASZ OSTATNIA I WIESZ
kibic_43 / 2009-05-12 20:12 / Bywalec forum
OK.. Bax jak mam ewentualnie zapytac sie kogos bo sie pogubilem np. jezeli wejde w jakis post to mam napisac to w wątku , skomentowac post czy napisac juz na samym koncu postu ?? Z tego co zrozumiałem pisze ewentualnie swoj post co i jak np. zielony Kibic:) . Jak mamy ustawic wyswietlanie postu ?
1, w wątkach
2,według daty dodania rosnąco
3,według daty dodania malejąco.

p.s jeżeli do tej pory cos schrzaniłem to przepraszam nie zrobiłem tego celowo piszac / pytając sie do kogoś/.
bax / 2009-05-12 20:14
sam widzisz ze piszac na koncu jest najlatwiej odczytac ostatni tekst a to w sumie jest najwazniejsze tak uwazam
bax / 2009-05-12 20:14
sorki to przez tego kibica nie zauwazam pieknej kobietki
bax / 2009-05-12 20:21
i jesli ktos zapyta w srodku postu odpowiadamy na koncu wtedy raz bedzie ciaglosc odpowiedzi a 2 kto bedzie chcial to sobie poszuka o co pyta to jest najwazniejsze
bax / 2009-05-12 20:05
CZY TO TAK TRUDNO ZADAWAC PYTANIE w swoim poscie a nie w srodku jakiegos kierunku at bo ja tego nie rozumiem nie wiem pytam pisze swoj post a wy jak dzieci??????????????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy