Forum Forum inwestycyjneForex

bax sprzedalem po 3.2180 i zycze spokojnej pracy ekipie naszej

bax sprzedalem po 3.2180 i zycze spokojnej pracy ekipie naszej

bax / 2009-05-20 09:56
odkupilem po 3.1890 z tym ze obrot mam z glowy po dopiero w piatek zobacze dolary acha pootwieralem polnoc z 321890 z wszystkiego co moglem na forexie na zlotym? ryzykuje do gory i mam gdzies slupiam sie nad robota jakakolwiek gdzies okolo piatku napisze cos do weekendu od czasu do czasu narka
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-20 11:12 / Tysiącznik na forum
Maks :) widze ze ci sie chłopie chciało ................
Maks_ / 2009-05-20 11:19 / Tysiącznik na forum

Maks :) widze ze ci sie chłopie chciało ................


nie chciało mi się i zrobiłem w sumie błąd - DOŚĆ WYSKOKÓW I PYTAN I OSKARZEŃ "DLACZEGO TAK A NIE INACZEJ" - wszystko to było pisane wcześniej przez forumowiczów - jeśli ktoś ma pytania w tym stylu niech że poszpera w wątkach - tam są wszystkie odpowiedzi :-)

Pozdrawiam

PS Maniek, czy już odbijamy na PLN? Long w dalszym ciągu otwarty :-)
eddekk / 2009-05-20 11:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
3,24-25 dają w kantorach u mnie. Lipa trochę.
jaruś dawniej jareczek / 83.22.209.* / 2009-05-20 11:26
Edek a po ile chcą sprzedać?
eddekk / 2009-05-20 11:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Źle napisałem - po tyle chcą sprzedać, a o kupno nie pytałem.
bidnymaniek / 2009-05-20 10:17 / Tysiącznik na forum

2009-05-20 10:01:39 | 78.8.112.* | krakus90
Re:gdzie miales taki kurs [1]
bstawiales ze do konaca tyg nie spadnie nizej jak 3.20 a tu juz 3.18 a gdzie koniec tyg.
przerwalo opor na 3.189 i teraz lecimy na 3.15 juz nie mowiac o prognozach maksa ze na
koniec miesiaca 3.40 dajcie jakies podstawy tego twierdzenia a nie puste obietnice


Te pytania w zasadzie do BGK :) a gdzo eci przerwało wsparcie na 3.18 ...........te piki ???
zajmij sie uprawa marchewki .bo jak czytam tu niektórych to buaaaaaaaaaahahhahahahaha
bez odbioru
sierota marycha / 2009-05-20 11:16 / Tysiącznik na forum

Te pytania w zasadzie do BGK :)

Maniek, wytlumacz czlowiekowei co to BGK bo tez nie wie :)

p.s. na fx jak w zwolnionym tempie, tango przytulango
bax / 2009-05-20 10:22
do manka ------------- sami spece ja mam mu dac podstawy a on z boku bedzie stal i ocenial czy dobrze czy zle -------- chory swiat
krakus90 / 78.8.112.* / 2009-05-20 10:01
bstawiales ze do konaca tyg nie spadnie nizej jak 3.20 a tu juz 3.18 a gdzie koniec tyg. przerwalo opor na 3.189 i teraz lecimy na 3.15 juz nie mowiac o prognozach maksa ze na koniec miesiaca 3.40 dajcie jakies podstawy tego twierdzenia a nie puste obietnice
Maks_ / 2009-05-20 10:51 / Tysiącznik na forum
Ja ci odpowiem.
Wzrost wartości złotego, obserwowany od kilku dni, spowodowany jest akcją BGK na płytkim rynku (przeważnie po zamknięciu europejskich giełd). BGK sprzedaje zaliczki z Funduszy Europejskich osłabiając Euro (co w konsekwencji ciągnie w dół także pozostałe waluty). Przyczyna umocnienia PLN jest oczywista - dzisiejsza sprzedaż obligacji, których rentowność jest horendalnie wysoka, więc celem jej choć by nieznacznego obniżenia umacnia się PLN.
Przez ostatnie dwa miesiące (marzec i kwiecień) pod koniec miesiąca następowało dość gwałtowne osłabianie się PLN (kilkunastogroszowe w ciągu 2-3 dni) i nie jest wykluczone, że to samo nastąpi w maju. Oczywiście istnieje zagrożenie, że "grubasy" zagrają inaczej niż przyzwyczaili przez kilka miesięcy, ale...:
1. Otoczenie z lekka się zmieniło
2. Inwestorzy (spekulanci) globalni nie mają z pewnością PLN w centrum swojej uwagi (megalomania polskich analityków na potęgę)
3. Wraz z zakończeniem gry BGK skończy się umacnianie PLN - GPW mimo, że na plusach, to jednak przy dość niskich obrotach - świadczy to o braku dużych graczy w chwili obecnej, więc i wzrosty indeksów nie mają większego przełożenia na zmianę kursów walut.
4. Narastający problem bezrobocia, spadku wewnętrznego popytu, spadku dynamiki PKB i wzrost długu i to nie tylko w Polsce, a przede wszystkim w regionie spowoduje totalne wycofanie się inwestorów z rynków regionu, co w konsekwencji spowoduje spadki kursów walut regionu.
Konkluzja: może i nie koniec miesiąca, ale najpóźniej połowa czerwca i popłyniemy w siną dal - ile jeszcze można chować głowę w piasek i nie zauważać narastających problemów w regionie i gospodarce światowej. To tyle!

Pozdrawiam
kibic_43 / 2009-05-20 10:39 / Bywalec forum

bstawiales ze do konaca tyg nie spadnie nizej jak 3.20 a tu juz 3.18 a gdzie koniec tyg.
przerwalo opor na 3.189 i teraz lecimy na 3.15 juz nie mowiac o prognozach maksa ze na
koniec miesiaca 3.40 dajcie jakies podstawy tego twierdzenia a nie puste obietnice


do Krakusa90
wiesz co , nie zawiodłem sie na ich prognozach......... tyle w temacie .,.... nikt nie daje obietnic KAZDY DECYDUJE SAM
bax / 2009-05-20 10:05
wiesz co zagraj sobie w totolotka tam latwiej sobie te podstawy znajdziesz bo gdybys czytal co tu piszemy to mysle ze nawet dziecko by je pojelo zawsze jest ryzyko kup sobie po te 315 lub czekaj az spadnie na 3 lub mniej bo mnie ten poziom pasuje milego dnia nikt ci tu nic nie obiecuje zwlaszcza tobie ty decydujesz o swej kasie sam
bax / 2009-05-20 10:15
do krakusa 90 ------------------------ as tak dokladniej to moze czytaj uwazniej co ja obstawialem skoro tylko oceniasz wiec oseniaj sprawiedliwie----------------
2009-05-19 20:39:37 | bax
bax-------------- o dolarze [6]
naruszymy chyba 3.18 ciekawe czy mocna bo to w sumie istotny poziom wsparcia mysle ze tylko
jutro ale to niewiadoma no i jak bo przydaloby sie glupie przepraszam choc tyle bez komentarza
bax / 2009-05-20 10:01
sorki zle sie czuje troszke spokojnej pracy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy