Forum Forum inwestycyjneForex

Bax zdazyłes kupic z rana ?baksy :)

Bax zdazyłes kupic z rana ?baksy :)

bidnymaniek / 83.27.151.* / 2009-04-21 08:41
jw.zapowiada sie równie ciekawy dzień....
Wyświetlaj:
tara / 2009-04-21 08:56 / Tysiącznik na forum
Bindymaniek kiedy sprzedajesz wiesz aby był odkup bo to babci dolce ,a moze zakupie na swoj rachunek tylko Bax mowił abym siedziała lepiej na dupie a tu mam straty wiec jak je odrobic .Prosze napisz co bys zrobił na moim miejscu a ja zrobie to na swoja odpowiedzialnosc.
tara / 2009-04-21 08:58 / Tysiącznik na forum
Bax nic sie cos dzisiaj nie odzywa tutaj jest jakos dziwnie lepiej było na b ,,, bardziej przrjrzyscie powinnismy ignorowac tych troli a tak oni maja satysfakcje ze nas wykurzyli.
bax / 2009-04-21 10:44
ja rano albo krece sie za waluta zwlaszcza gdy jej nie mam dlatego jestem przewaznie pozniej sorki , kupilem w saxo banku o 815 po 34110
tara / 2009-04-21 10:52 / Tysiącznik na forum
Bax tu jola zmieniłam nick i wy tez powinnscie bo trolle nie beda straszyc nas jak sierotke jakimis donosami.Myslisz Bax ze podejdzie wyzej do 3,50,giełdy zaczynaja sie zielenic.
bax / 2009-04-21 10:57
nie mysle ze zrobili sztuczna gorke z rana by troszke ubrac wystraszonych chyba ze eurodolar pociagnie ale na razie tego nie widac a korekte na eur-dol moga zrobnic niedlugo choc moge sie mylic
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy