Forum Forum pracyDokumenty

Baza danych Film DVD (42000 rekordów, 30MB, XLS)

Baza danych Film DVD (42000 rekordów, 30MB, XLS)

GizmoPluszak / 2011-02-04 14:12
Posiadamy autorską, oczywiście moją) bazę filmów i muzyki. Szukamy sprzedawcy, który chciałby zarobić lekko i przyjemnie.

Baza danych zawiera następujące gatunki:
- filmy,
- muzyka,
- sport itd.

Całość zawiera 42.600 rekordów (zgodnie z MPAA tyle istnieje filmów, choć można pomarańcz wycisnąć bardziej jak ktoś chce np. arabski się znajdzie :P) podzielonych na 15 kolumn, czyli:

- tytuł,
- studio,
- dźwięk,
- wersja,
- cena,
- rata,
- rok,
- rodzaj / typ,
- kod UPC,
- data wydania DVD,
- datownik.

Do bazy załączamy w prezencie bazę 9.000 rekordów. Posiada ona mnóstwo kreskówek, filmów Walta Disneya, Bollywood ("wpadł mi w ręce i się zakochałam" :), filmy z lat 1956 (kiedy to Hitler opublikował swój film) jak i wcześniej z lat 1920 bodajże, gdy nie emitowano, ale ekran był.

Wersja oryginalna po angielsku (w chwili obecnej w trakcie tłumaczenia na polski).

Pełne dane bazy oraz zdjęcia znajdziesz tutaj:
http://oferia.pl/usluga/item307435-baza-danych-filmow-i-muzyki-42-640-rekordow-mpaa

Idealna do stworzenia własnego serwisu filmów DVD i muzyki (działalność gospodarcza) lub jako baza strony mogącej podbić Polski rynek utworów oraz filmów na serwisach Google ze smaczkiem.

W porównaniu z serwisami filmów, jest to największa baza jaka istnieje w P0lsce!!

Zapewne znasz takie serwisy jak Nasza Klasa, Chomikuj lub Allegro. Wyobraź sobie, że masz ochotę na serwis filmowy na poziomie światowym jak www.imdb.pl w kolorowym jak Śledzik lub Chomikuj wydaniu. Jednakże potrzebujesz dobrej, ba znakomitej bazy danych filmówi muzyki, aby zachęcić odwiedzającego.

Zdjęcia w serwisie Allegro pod hasłem "baza danych" i w Oferia. Proszę kontaktować się emailowo.

Wartość bazy: 129 zł
prowizja dla Ciebie: 60zł / sztukę

Przykład 1: 1000 emaili (ok. 3 klientów zainteresowanych) = 180zł dla Ciebie
W przypadku tej aukcji, kto jest w stanie sprzedać jedną bazę za więcej i przedstawi konkretne propozycje - wygrywa po udanej sprzedaży.

Stała współpraca nie tylko dla orłów.

Kontakt:
Shuu.pl: GizmoPluszak
Gadu: 33379780
Kom: 882-227-057

Najnowsze wpisy