Forum Polityka, aktualnościKraj

baza ryanair w krakowie

baza ryanair w krakowie

aligatoreks / 2013-04-03 09:11
Dzisiaj nastepuje oficjalne otowrzenie bazy postowej irlandzkiej firmy przeowzow lotniczych - ryanair. Na poczatku w podkrakowskich Balicach stacjonowac beda tylko dwie maszyny przewoznika, ale w przyszlsoci ma ich byc wiecej. Baza ta otworzy 100nowych miejsc pracy na lotnisku oraz zwiekszy o 200tys ilosc pasazerow przewozonych przez Ryanair.
Wyświetlaj:
fidaelia / 2013-04-03 10:49
a ja sobie cenie ryanair, maja bardzo tanie loty, dzieki niemu zwiedzilem pol swiata, wiec nie wiem co tak narzekasz
matkapolka / 2013-07-01 10:03
Chciałem tylko przypomnieć , że przez wiele lat drugie lotnisko w Polsce było bez bazy jakiegokolwiek przewożnika,ostatnia baza była chyba Skaya.Leciałem kilkoma tanimi liniami i na prawdę nie widziałem różnicy w obsłudze czy ogólnym klimacie w locie. Niech będzie duży wybór lotów i linii lotniczych w KRK i dla każdego niech będzie coś do wyboru na jednym lotnisku/ inaczej niż w stolicy/
bilka23 / 2013-04-03 10:47
Badziewne lotnisko - baza badziewnego przewoźnika
beniaa / 2013-04-03 13:38
mowisz tak bo Cie nie stac nawet na tanie linie lotnicze? skad taka zawisc? pewnie jestes z jakiegos modlina czy cos i zalujesz i zazdroscisz ze nie moga u was stacjonowac. warszawiaku!

Najnowsze wpisy