Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Bazy NATO w Europie. Niemcy nie chcą wojska w Polsce i państwach bałtyckich

Bazy NATO w Europie. Niemcy nie chcą wojska w Polsce i państwach bałtyckich

Wyświetlaj:
kamzik / 77.89.74.* / 2014-06-25 14:21
Tym bardziej powinniśmy je mieć. Nie oni będą nas pouczać w sprawie Naszego bezpieczeństwa .....
rywert / 83.16.60.* / 2014-06-25 14:12
w 18 wieku a wiec przed Rozbiorami było podobnie. Bałagan w kraju , król Stasiu ukochany przez sasiadów ignorant i ostra gra o szmal. Teraz mamy Tuska i rozszarpujacych sukno drani.
asdfasdf / 83.238.13.* / 2014-06-25 13:30
wielu nie znających wojny, sądzi że jak podniosą ręce i na starcie poddadzą to wojna się skończy.
Właśnie o to chodzi by zająć kraje, idealnie bez wystrzału a potem je okupować, doić, mieć niewolników, grabić z zasobów.
ważniak / 83.27.132.* / 2014-06-25 13:27
Według mnie obawy obywateli RFN są bez pod stawne i oparte raczej na ich interesie kto by chciał się pozbywać baz NATO i pieniędzy z nim związanych zwłaszcza, że obecnie wszystkie bazy NATO są rozmieszczone na zachodzie, a region bałtycki i wschodniej europy jest zdemilitaryzowany sojuszniczo.
Według mnie bazy NATO owszem są potrzebne, ale obsługa ich powinna być wyłącznie oparta o Polską kadrę, a dominujący sojusznicy NATO powinni wyłącznie szkolić obsługę oraz udostępnić Polsce Technologię(włączeniem z broni totalnej zagłady), którą sama zgodnie z prawem międzynarodowym i NATO będzie w razie ataku mogła wykorzystać.

Co do Rosji mam nadzieję że kiedyś sama wejdzie w struktury NATO i wspólnie z resztą sojuszników na równych prawach będzie dbać o bezpieczeństwo całej Planety,
ale to nastąpi tylko wtedy gdy odejdzie od Miękkiej demokratycznej dyktatury PUTINA który sam mówi że do póki rządzi nie pozwoli na to by Rosja w nim się znalazła.

Najnowsze wpisy