Forum Polityka, aktualnościGospodarka

BCC: Rząd powinien zostać zmieniony

BCC: Rząd powinien zostać zmieniony

Money.pl / 2011-04-27 15:18
Komentarze do wiadomości: BCC: Rząd powinien zostać zmieniony.
Wyświetlaj:
M-I-C-H-L-AK—Z-WROC_22 / 78.8.158.* / 2011-04-27 16:07
na poważnie: dobrze że BCC, prof. balcerowicz ... SIĘ OBUDZILI! Szkoda, ze nie zrobili tego 2 lata temu gdy z rządu tuska dał nogę prof. S. Gomułka ... NO, ALE LEPIEJ PÓŹNO ... NIKT POWAŻNY NIE CHCE JU
Oszolomowaty / 83.14.48.* / 2011-04-27 15:18
Z blogu Wojciechowskiego:
"..

17 Kaczyński u wrót - ratunku! Uciekajcie na Białoruś!

Uwaga: poniższy tekst jest przeznaczony wyłacznie dla czytelników dorosłych i nieprzeczulonych na punkcie językowej poprawności.
1. Wiadomość numer jeden z dzisiejszego poranka w Onet.pl: Powrót Kaczyńskiego do władzy przyniesie tragiczne skutki – przestrzega poseł Mężydło z PO

Wiadomość numer dwa: PiS nie ma hamulców moralnych, gra tragedia smoleńską – stwierdził marszałek Borusewicz z PO.

Sięgając głębiej: PiS chce władzy dla zemsty – sądzi były premier Leszek Miller z SLD.

PiS jest partią antysystemową, ale możliwości delegalizacji niestety są niewielkie – ubolewa poseł Kalisz z SLD.

Kaczyński idzie do władzy po trupach –pobłogosławił profesor Pieronek z GW

Kaczyński chce podpalić Polskę jak Neron Rzym – przeraził się pisarz Stasiuk z leśniczówki w Beskidach. .
2. I tak dalej, i apiać i temu podobnie - trwa nieustanny ostrzał PiS-u i bombardowanie Kaczyńskiego.

W tej kanonadzie najłagodniej zabrzmiała wypowiedź muzyka Hołdysa, który ostatnio trochę się stawiał Platformie, ale został naprostowany przez Tuska, pokajał się więc i wrócił do okopów władzy, z których zakrzyknął mężnie i bohatersko - Kaczyński ch**!

No i się nie spisał, bo to akurat wobec faceta nie jest specjalna obraza. Gorszy byłby niewątpliwie czteroliterowy epitet zaczynający się od d.

Kiedyś u mnie w Rawie ktoś na murze napisał hasło – wszystkie dziewczyny to ch***. Nie uważam, żeby było antyfeministyczne.

Zresztą Brassens śpieweał o paru dość stanowczych władcach, z pełnym uznania refrenem – nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi ch**...


Wspomniałem Stasiuka... mistrz pióra nie dodał, że Neron Kaczyński nie tylko podpali Polskę, ale też rzuci liberałów na pożarcie lwom.

Liberałowie dla lwów!

Ci pisarze to naprawdę zuchy. Mimo grozy sytuacji i śmierci zaglądającej w oczy, Stasiuk jeszcze sobie żartuje i prowokuje krwawego potwora pisząc, że swojego barana, którego ma, nazwie „Smoleńsk”

Ja mojego barana, którego nie mam, nie nazwę „Stasiuk”, gdyż byłby to niesprawiedliwy despekt. I wcale nie dla Stasiuka.

4. Żarty na bok, bo sytuacja jest poważna.

Panowie, macie rację, że się boicie.

Jak wygra PiS, jak wróci do władzy Kaczyński, będzie susza, powódź i trzęsienie ziemi połączone z gradobiciem.

Jak wróci do władzy PiS, to wywoła trzecią wojnę światową oraz wskrzesi pierwszą i drugą i będziemy mieli trzy wojny światowe w jednej.

Jak wróci do władzy PiS – benzyna będzie po cztery pięćdziesiąt albo nawet po pięć zlotych!

Jak wróci do władzy PiS – wtedy Miller, Niesiołowski, Pieronek, Kalisz Palikot, Hołdys i Stasiuk uciekną na Białoruś i poproszą Łukaszenkę o azyl.

5. Jak wygra PiS.... jak wygra PiS....jak wygra PiS – to nie pozwoli kraść – i tego się najbardziej k... boją!
..."

Najnowsze wpisy