Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Beata Szydło zapowiada nowy program dla rodzin. "Pokaże możliwości nabycia własnego mieszkania"

Beata Szydło zapowiada nowy program dla rodzin. "Pokaże możliwości nabycia własnego mieszkania"

Wyświetlaj:
Dorota955 / 217.99.211.* / 2015-12-27 04:49
Uważam że Rząd powinien dawać na każde dziecko po 500 nie ważne czy jest jedno czy więcej maja dwoje zarabiają tysiące i maja wniosek jak dają to na każde dziecko sztuka wychować nawet po jednym ale na ludzi a nie naklepać bo dają kasę i patologia
Polak z USA / 174.113.84.* / 2015-12-27 04:16
Oddanie głosu na PiS i Dudę to jak oddanie moczu w spodnie. Na początku robi się przyjemnie ciepło, ale już za chwilę zdajemy sobie sprawę z tego, że stoimy na mrozie w obszczanych gaciach.
ula243 / 46.238.231.* / 2015-12-27 03:26
Słupki spadają,to trzeba znowu bajeczki puścić dla łatwowiernych.Po pierwsze przestrzegać prawa.
Sebosebo / 109.169.33.* / 2015-12-27 03:19
Rzygać mi się chce na Polaków, którzy cały czas tylko narzekać potrafią. Pojawiła się szansa na proobywatelski rząd, wszystko wskazuje, że program 500 na dziecko wejdzie od przyszłego roku. Ale polactwo tylko sceptycznie przed wyborami bredziło, że to obiecanki przedwyborcze. Co prawda trzeba poczekać jeszcze ze dwa lata żeby rozliczyć PiS ale jest masa dobrych pomysłów ze strony tej partii. Poczekajcie z wnioskami trochę czasu i przestańcie powtarzać zasłyszane opinie o zamachu na demokrację bo tak naprawdę nic się nie zmieniło w tym zakresie i na razie przynajmniej nie przeszkadzajcie.
balbina 1000 / 109.243.25.* / 2015-12-27 08:31
Popieram,nawet tzw.100 dni szansy temu rządowi nikt nie dał! Nie wspomnę już o tej medialnej nagonce(szczujni) na demokratycznie wybraną partię.żenada!
kalkulatorMaly, / 122.150.171.* / 2015-12-27 05:03
Najwieksze pieniadze I biznesy robia ci co potrafia przewidywac co moze sie wydarzyc, gdyby frankowicze wzieli pod uwage ze frankmoze pojdzie w gore nie mieli by dzis klopotow a tak uwierzyli komus tam, to samo z toba opowiedzieli ci jaka piekna przyszlosc bedziesz miala, jakie to maja swietne pomysly, a pewna tz "Zelazna dama' premier GB powiedziala: Politycy jak obiecuja ze komus cos dadza to musza zabrac innym bo politycy swoich pieniedzy nie maja. Inne przyslowie mowi ze Salomon z proznego w puste tez nie naleje. Tu nie trzeba byc filozofem by przewidziec ze Pis sam na siebie bat kreci (TK) a ludziom wielkie rozczarowanie.
aoeu / 92.29.33.* / 2015-12-27 03:15
Nie wiem, czy zauwazyliscie, ale w Polsce tylko kler, politycy i zaprzyjaznieni z nimi przedsiebiorcy (czytaj: przekretasy) maja cudowne zycie i nigdy stad nie wyjada szukac pracy. Reszta naiwniakow jest im potrzebna tylko do dojenia...
igawawa / 46.186.85.* / 2015-12-27 02:16
A ona tam na klęczkach czy siedziała?
wrr / 5.39.194.* / 2015-12-27 02:09
niech przykład jak zwiększać dzietność da władza począwszy od prezesa (0 dzieci), prezydenta (1 dziecko) a na premier kończąc (2 dzieci?) - bo na razie to tak jak by o sprawiedliwym życiu mówił emir ISISu
xionnc / 92.29.33.* / 2015-12-27 01:52
Katolicyzm to straszna choroba. Calkowicie pozbawia czlowieka nie tylko rozumu, ale i minimalnego stopnia przyzwoitosci.
aoeu / 92.29.33.* / 2015-12-27 01:44
Ja tak prywatnie to zycze powodzenia. Z tym, ze jako realista i czlowiek, ktory - niestety - zna MUSKi rzadzacych katolikow, wiem, ze niewiele z tego sie ostanie. Bo Panstwo Polskie jest zgnite od srodka - zle prawo w kazdej dziedzinie, zlosliwi ludzie na kazdym kroku, rozdawnictwo pieniedzy (np. na Czarna Sekte zamiast dla ludzi), niekompetencja, sobiepanstwo, nepotyzm... Po prostu, zeby cos zbudowac, to trzeba miec DOBRE FUNDAMENTY, dobre podstawy. Polska nie ma zadnych fundamentow, bo zamiast budowac na uczciwosci i ROZUMIE, zostala zbudowana na kolesiostwie, prywacie i glupocie rzadzacych. Dlatego tez wszystko, co wladza probuje robic - czasami nawet z dobrym zamiarem - musi sie rozbic o te zgnite fundamenty. Slowem: z g**na bata nie ukrecisz. Sorry.
aoeu / 92.29.33.* / 2015-12-27 03:12
Juz dawno wyjechalem, palancie. Przeciez zycie jest jedno. Nie mam zamiaru tracic czasu na rozwiazywanie problemow, ktore nie istnieja w cywilizowanym swiecie. Wiem, ze was to bawi, wiec zostawiam wam te dzialke :)
igor356 / 178.235.67.* / 2015-12-27 01:12
Ty biedna kobieto co ty znowu obiecujesz,mieszkania, 500+,8000 tyś.bez podatku, ten mały krypel cię do tego zmusza czy co,
Zaniepokojony. / 85.193.253.* / 2015-12-27 01:05
Do p.Szydło. Do rządzenia Państwem są niezbędne wizja rozwoju Państwa i długofalowy, spójny program rozwoju gospodarczego w zakresie mikro i makro regionalnym, obejmujący wszystkie dziedziny funkcjonowania Państwa. Gospodarka Państwa to nie wykopki ziemniaków, że można tu coś wyrwać, tam przysypać i dalej pójść a później wrócić i pozbierać resztę ziemniaków z bruzdy. Gospodarka, to spójnie i wzajemnie ze sobą powiązane ogniwa i gdy jedno z nich zostaje zniszczone lub rozerwane następuje osłabienie całego łańcucha gospodarczego. Niestety, rząd PiS, nie mając żadnych wizji rozwoju Państwa Polskiego, de facto nie ma nic do zaoferowania Polsce, a jedynie zabrał się za burzenie systemu funkcjonowania Państwa celem autorytarnego podporządkowania i zawłaszczenia sobie naszego Państwa, a nie do jego budowy i naprawy. I to jest najgorsze co mogło spotkać Polskę.
frank einstein / 188.146.133.* / 2015-12-27 00:40
nie łaska napisać w tytule pani Szydło albo Premier Szydło...
Księgowy. / 85.193.253.* / 2015-12-27 00:38
P.Premier, po pierwsze - miejsca pracy, po drugie - miejsca pracy, po trzecie - miejsca pracy, czyli odbudowa polskiego przemysłu i rozwój gospodarczy Kraju, a nie skubanie jednych i rzucanie ochłapami drugim. Jak dotąd, PiS nie ma żadnych wizji w zakresie industrializacji Polski. I to jest najgorsze.
yrew / 31.178.87.* / 2015-12-27 00:33
Z PiS to jest jeszcze jakaś nadzieja, że może będą coś chcieli zrobi,ć a z PO to nawet nadziei nie było
M-53 / 213.108.152.* / 2015-12-27 01:40

Wiesz czyją matką jest nadzieja?

Wiem. Twoją. A ty dziedzicem.
A ja wiem, że bez nadziei, tej najwyraźniej innej nadziei, żyć się nie da. Planując cokolwiek mam zawsze nadzieję, że się uda. Nigdy pewność. Jedno jest pewne. Nadziei należy pomagać. Poczytaj sobie o tym co otrzymaliśmy od Stwórcy. To właśnie wiara, nadzieja i miłość. Sama nadzieja jest bez wartości. Jest tylko oczekiwaniem. Baz wiary i miłości jest bezwartościowa. Kiedyś czytałem wspomnienia pewnego żeglarza. W trudnych sytuacjach rozmawiał ze Stwórcą, przedstawiał Mu swój plan, i miał nadzieję, że się uda. Konkluzja jego rozważań była jednoznaczna - pomóż Stwórcy i miej nadzieję, że On ci pomoże. Sama nadzieja w próżni jest istotnie beznadziejna bo brak jej punktu odniesienia, oparcia. A wtedy jest matką głupich. Nadzieję można mieć w kimś, czymś. Oczywiście można nadzieję na "sukces" oprzeć na statystyce i zagrać w to totolotka.
P.S. czasami grywam w lotka zdając sobie sprawę, ze balansuję na krawędzi głupoty (statystycznej naiwności) i nadziei.
chichot losu / 122.150.171.* / 2015-12-27 05:35
" Sama nadzieja jest bez wartości. Jest tylko oczekiwaniem. Baz wiary i miłości jest bezwartościowa." co ty za ideologie dopisujesz I Stworce do tego mieszasz. bredzisz jak ksiadz na ambonie, duzo slow malo sensu !! bla bl bla .. WIARA BEZ UCZYNKOW JEST MARTWA I chodzi tu o wiare w Boga a nie w bzdurne OBIECANKI !!
tak bedzie / 89.67.235.* / 2015-12-27 06:23
rzeklbym, ze jestes przy nadziei, bo jak wiele latwomiernych duszyczek zaufalas i cie wydupczyl
maria109 / 89.230.8.* / 2015-12-27 00:14
Obniżyć podatki i składki na Zus to czyste złodziejstwo ze strony państwa by sierocie która dostaje 85% świadczenia przy rencie rodzinnej odtrącać podatek,tak samo jak przy płacy minimalnej czy emeryturach do 1000 zł.Zlikwidować przywileje kleru ,służb mundurowych,rolników ,sędziów ,prokuratorów i wszelakiej maści grup społecznych z tzw branży medycznej.
Coco Żyrafa / 77.92.43.* / 2015-12-27 00:20
Tego nie zrobią bo drastycznie spadnie poparcie... Obniżyć podatków nie mogą bo kto zapłaci za ochronę prezesa, która mu nie przysługuje wcale... Przywieli dla mundurowych nie mogą znieś... bo to oni mają ich chronić przed gniewem narodu.

Najnowsze wpisy