Forum Polityka, aktualnościPolityka

Beatyfikacja Gowina jest niemal pewna

Beatyfikacja Gowina jest niemal pewna

Money.pl / 2013-11-04 08:02
Komentarze do wiadomości: Beatyfikacja Gowina jest niemal pewna.
Wyświetlaj:
henopole / 2013-11-04 15:44
Tylko dlaczego Gowin zmądrzał dopiero jak już nie jest na stołku i w PO.Chyba najlepiej by zrobił gdyby poszedł napic się z Wiplerem wina.
Elektro Devil / 2013-11-04 16:29 / Tysiącznik na forum
może dlatego, że nawet brocząc w bagnie moralnym PO chciał coś pozytywnego zrobić:
- reforma sądownictwa
- deregulacja zawodów

Jak POwcy odsunęli go na boczny tor to właściwie już nic nie miał możliwości zdziałać wiec postanowił bagno opuścić.
Marcin A. W. / 80.254.147.* / 2013-11-04 13:44
Nie wiem kim jest pan Janoś, ale po tekście widać, że chyba jeszcze zwolennikiem PO i to dość radykalnym (takie ekstremum jakich wiele w PISie). Ja na PO głosowałem w ostatnich 4 wyborach, ale po tym co się dzieje w tej partii, nie mam złudzeń, że to typowa bezideowa partia władzy. I chyba to właśnie Gowin próbował to zmienić. Jeżeli każda osoba, która piętnuje to co się dzieje obecnie w naszej polityce ma być wykpiwana, to ja raczej dziękuję takim panom Janosiom i poproszę o więcej Gowinów.
Niespokrewniony / 81.219.146.* / 2013-11-04 12:47
Jako jeden z ostatnich ma jeszcze cos co mozna by nawzac jesli nie kregoslupem moralnym to chociaz jego resztkami. Moze i zle to rozegral, ale nie wiem czy to wogole bylo do rozegrania w "dobry sposob", jesli chcial zostac ze swoimi resztkami idealow, przyzwoitosci i uczciwosci w stosunku do wyborcow.
obserwator2013 / 81.210.106.* / 2013-11-04 10:17
Autor stara się prześmiewać Gowina.Złośliwa propaganda w stylu Tuska czy Palikota nie zmieni jednak faktu że Gowin swoim poziomem wykształcenia i obycia odróżniał się pozytywnie w populistycznej PO.Lewicowa demagogia PO przypomina coraz bardziej dawny PZPR.Nie dziwi zatem poparcie byłego aparatu PZPR dla Tuska oraz coraz większe parcie na zjednoczenie z komunistami.
Elektro Devil / 2013-11-04 09:59 / Tysiącznik na forum
Może i Gowin w tym bagnie siedział, ale w końcu z niego wyszedł i dobrze że o tym mówi. Lepiej późno niż wcale.

W PO obecnie nie ma już prawdopodobnie uczciwego polityka który coś dla Kraju chce zrobić.
~~ / 151.88.22.* / 2013-11-04 08:31
ŻAŁOŚNI DZIENNIKARZE umiecie napisać coś poza kpinami? już się was nawet czytać nie chce nie mówiąc o tym aby patrzeć na was, ja osobiście wstydziłabym się wstawić swój wizerunek pod takimi wypocinami jak pańskie panie dziennikarzu
deboss / 83.12.121.* / 2013-11-04 08:02
"...Kto nie z Mieciem (Donaldem)tego zmieciem..." Jak widzę nic sie nie zmieniło. Pismakom wystarczy wskazać tylko ofiarę i rzucaja sie na nia.[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Najnowsze wpisy