Forum Polityka, aktualnościKraj

Beatyfikacja Jana Pawła II. Są jeszcze bilety

Beatyfikacja Jana Pawła II. Są jeszcze bilety

Wyświetlaj:
okokk / 212.39.22.* / 2011-04-28 17:33
zastanawiam sie po co wszystkie wiadomosci komentowac z nienawiscia do katolikow... Wogole przeraza mnie nienawisc ziejaca z 99% komentarzy w internecie...
dgen / 2011-02-27 17:11 / Tysiącznik na forum
Z zaciekawieniem czytam poniższe wypowiedzi ateistycznej ciemnoty -
przypominam, że od świata zwierzęcego, homo sapiens różnią dwa czynniki: kultura i religia. Tak samo wydalamy, rozmnażamy się, organizujemy się, korzystamy z narzędzi - zastanówcie się w którym miejscu wy jestescie.
I proszę, nie piszcie o rzeczach o których nie macie zielonego pojęcia.
Whatever (T) / 77.236.9.* / 2011-02-27 17:17
szanowna katolicka ciemnoto, członku sekty żydowsko-rzymsko-watykańskiej, "takie widząca świata koło, jakie tępymi zakreślasz oczy" - naucz się, najlepiej RAZ NA ZAWSZE:
to że ktoś nie jest katolikiem, NIE ZNACZY ŻE JEST ATEISTĄ.

Dotarło, ciemniaku? Wątpię. Współczuję.
Whatever (T) / 77.236.9.* / 2011-02-27 13:33
jak zostały miejsca to proponuję zorganizować przymusowy wyjazd polskich zakonnic przebranych po cywilnemu... aaa... pewnie się już spóźniłem z pomysłem - dopiero PO wyjeździe zakonnic po cywilnemu zostało jeszcze milion miejsc... no to nie wiem nie wiem.... standy z kartonów w kształcie pielgrzyma?
marynarz098 / 2011-02-27 13:54 / Tysiącznik na forum
.......pomysl dobry, nie spozniony, i sprawdzony........Na festiwal piosenki wojskowej w Kolobrzegu, gdy byly puste miejsca wysylano cale jednostki wojskowe, wtedy sie sprawdzalo to i teraz sie sprawdzi ;-)

Najnowsze wpisy