Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Beatyfikacja papieża to europejskie święto"

"Beatyfikacja papieża to europejskie święto"

Wyświetlaj:
głodny / 178.36.218.* / 2011-04-24 18:51
To mówi ewangelik, który nie uznaje urzędu Papieża!!!
Czysty pijar, POd nowe wybory!!! A pfe.. !!!!!!!
Prawdziwy katol / 82.39.10.* / 2011-04-23 01:53
Jan Paweł II Uratował świat przed III wojną światową atomową w 1984r. wypraszając Boga o przesunięcie tego dnia i modląc się o Polskę, przycznił się do obalenia komunizmu za co wydano na niego wyrok śmierci, dzięki cudowi, jak to określili lekarze(ateiści), przeżył zamach i próby otrucia go w Watykanie przez masonów, odkrycie dla świata III Tajemnicy Fatimskiej, zawierzenie świata opiece Matki Bożej, cuda ozdrowienia nieuczalnie chorych modlących się za jego pośrednictwem. Pierwszy jako papież jeździł po świecie, nawet z narażeniem życia, rozmawiając z przywódcami politycznymi i religijnymi i prosił o pokój na ziemi, zachęcił liczną młodzież do czynnego uczestnictwa w życiu Kościoła i dawał przykład pokory i poświęcenia przez całe swoje życie, wielki orędownik dla Polski u Boga, jego imie jako pośrednika uwzględnione w egzorcyzmach KRK jest jednym z najbardziej skutecznych-potwierdzone przez licznych egzorcystów!!!
To jest powodem, że wielu zdrajców wewnątrz Kościoła, a nie Kościół, opóźnia nieuniknione i uznanie oficjalnie Jana Pawła II świętym
tesa1959 / 2011-04-23 10:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

próby otrucia go w Watykanie
przez masonów,


To jest powodem, że wielu zdrajców wewnątrz Kościoła, a nie
Kościół, opóźnia nieuniknione i uznanie oficjalnie Jana Pawła II
świętym

no tak
Prawdziwy katol

bo prawdziwy katolik nie nazywa nikogo zdrajcą czy masonem. Wiadomo pod czyimi jesteś wpływami. Szkoda, że nie stosujesz się do przykazania miłości jakie dał Jezus, ale do tego trzeba włączyć myślenie.
retoryczne pytanie / 188.125.32.* / 2011-04-22 20:47
"Eli, Eli, lema sabachthani?" (BT Mt 27, 46) — Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił? Retoryczne pytanie-wyrzut, które zadał Jezus Bogu umierając na krzyżu.
JanuszPOlikot / 2011-04-22 20:02 / Tysiącznik na forum
Buzek dlaczego ty nie mówisz prawdy..............Z pewnością wiesz że
1 maja to jest święto masońskie .......Illuminaci to tajne stowarzyszenie założone 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta w Ingolstadt.
Datę 1776 można spotkać np na banknocie dolarowym.
Celem tego stowarzyszenia oraz jego następców to wprowadzenie jednego światowego rządu, jednej światowej waluty oraz zniewolenie .
O programowej ateizacji nie wspomnę każdy widzi walkę o in vitro ,aborcję tzw. związki homosiów.

James Pauł Warburg( krewny współtwórcy FED), który 17 lutego 1950 r. powiedział senatorom, którzy powoływali komisję spraw zagranicznych w senacie: „Będziemy mieli rząd światowy; bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie; dobrowolnie albo siłą."

A co powiedział inny "oświecony".....Illuminowany.....

"Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko co potrzebujemy to odpowiedni wielki kryzys i wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata" Dawid Rockefeller. 23 wrzesień 1994, United Nations Ambassadors' dinner.

"Niektórzy nawet wierzą, że my (dynastia Rockefellerow, przyp. ww) jesteśmy częścią tajnej kabały pracującej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując moja rodzinę i mnie jako "internacjonalists” konspirujących z innymi na całym świecie ażeby zbudować bardziej zintegrowaną politycznie i ekonomicznie strukturę , - jeden świat, jeśli chcielibyście to tak nazwać . Jeśli jest to oskarżenie to przyznaje, jestem winny, i jestem z tego dumny." David Rockefeller.

Pan Buzek jest po prostu marionetką masoństwa........
(@) / 89.79.218.* / 2011-04-23 04:09

Buzek dlaczego ty nie mówisz prawdy..............

Bo to jest Buzek łobuzek.
JanuszPOlikot / 2011-04-22 20:25 / Tysiącznik na forum
Warto wspomnieć że ....1 maja.....2004 – Polska i dziewięć innych państw zostało oficjalnie przyjętych do Unii Europejskiej........Takie mamy masońskie święto globalizmu.....Panie Buzek


Po zakończeniu wojny rząd komunistyczny kontrolowany przez Związek Radziecki nadał dniu 1 maja status święta państwowego, wolnego od pracy i stan ten trwa do chwili obecnej.

W latach 1945-1989 obchodom 1 maja towarzyszyła bogata oprawa propagandowa. Uczestnictwo w pochodach było masowe (aczkolwiek istniała duża presja w zakładach pracy i szkołach na udział)

W Niemczech 1 maja został świętem państowym w 1933 r. Święto nazywało się "Narodowy Dzień Pracy", a jego oficjalne obchody powiązano ściśle z ideologią nazistowską.

Wersja jakoby...... Święto upamiętnienia wydarzeń, które miały miejsce w pierwszych dniach maja 1886 r. w Chicago, w Stanach Zjednoczonych podczas strajku .....jest mocno naciągana przez światowe lewactwo.....Święto wprowadziła w 1889 II Międzynarodówka Komunistyczna.....Czyli globalna masoneria
tesa1959 / 2011-04-23 10:35 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale w tym roku 1 maja przypada święto Miłosierdzia Bożego i to z tego powodu na ten dzień jest wyznaczona data beatyfikacji.
ALLELUJA / 87.205.238.* / 2011-04-22 18:30
POKAŻMY ILU NAS JEST ,A NIE JAKAŚ BEATYFIKACJA WPYCHA SIĘ NAM W DATĘ.
Ceneo / 79.191.230.* / 2011-04-22 17:20
Niewątpliwie ważnym jest, aby podkreślać i eksponować tożsamość Europy i jej hellenistyczno - rzymskie, oraz chrześcijańskiej korzenie.
Beatyfikacja Papieża - Polaka jest niewątpliwie tego elementem.
Ciekawe jakie wnioski z tej podniosłej chwili wyciągną skłóceni wewnętrznie i podzieleni Polacy.
Trzeba pamiętać, ze ta beatyfikacja sama z siebie nic nie zmieni, a wzorem niech będzie Francja - najstarsza córka Kościoła [niesłusznie zresztą tak nazywana, starsza jest... Armenia]. Francuzi mieli 16 papieży, wielce zasłużonych i dziś ... ich kraj jest terenem bez mała misyjnym.
Potrzebna jest wielka metamorfoza wewnętrzna.
Szerzej; Francuski katolicyzm - piękne karty historii i brak perspektyw na frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
bez niemieckiego papieża wiem, że Jan Paweł II był wybitny / 195.117.255.* / 2011-04-22 15:27
bez niemieckiego papieża wiem, że Jan Paweł II był wybitny
tesa1959 / 2011-04-23 10:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Papież jest bez narodowości, jest papieżem wszystkich katolików,a więc nie ma papieża włoskiego, polskiego czy niemieckiego. Jest papież Włoch, Polak, Niemiec (to jest narodowość, czyli skąd pochodzi).
hiki / 79.186.80.* / 2011-04-22 15:55
A jego "wybitność " polegała na tym że święcił swoje pomniki+chronił kościelnych pedofili aha i jeszcze zakazywał chorym na aids oraz głodującym rodzinom prezerwatyw-jest to iście "święty człowiek" ale chyba tylko dla polskiego pospólstwa
tesa1959 / 2011-04-23 10:40 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie ma to, jak negacja wszystkiego przy pomocy własnych wyimaginowanych sądów bez wysiłku odszukania całej prawdy.

Najnowsze wpisy