Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będą szybsze egzekucje komornicze

Będą szybsze egzekucje komornicze

Money.pl / 2007-06-29 08:41
Komentarze do wiadomości: Będą szybsze egzekucje komornicze.
Wyświetlaj:
Ela1 / 83.27.99.* / 2007-06-29 08:41
Adlaczego 5000 dla komornika, a moze dla wierzyciela, wszyscy wiemy jak komornicy pracują. Sami sobie nabijają kasę.
kozicka.kamila / 83.9.231.* / 2007-08-24 09:05
Gyby wierzycielowi przyslugiwało prawo nadania grzywny 5000 dłużnikowi to i tak nie egzekwowałby tej grzywny od dłużnika - to po pierwsze. Dłużnik nie czułby się obowiązany do uiszczenia grzywny bo kto by czuwał nad dopełnieniem jego "obowiązku"?? po drugie moim zdaniem mielibyśmy wtedy w relacjach międzyludzkich prawo dżungli. Co do pracy komorników, chciałabym zauważyć, ze film "KOMORNIK" nie odzwierciedla pracy wszystkich komorników w RP. Na Pani miejscu byłabym ostrozna w wyrażaniu tak ogólnych opinii... Zgodzę się, że często zdarzaja sie przypadki pracy komornika skupionej na powiększeniu stanu wlasnego konta bankowego. ale nie oceniałabym w ten sposób wszystkich. W woli ścisłości gdyby ktoś miał wątpliwości - komornikiem nie jestem..pozdrawiam.
dareck666 / 85.89.183.* / 2008-05-13 20:33
komornicy !zabierajcie wierzycielom wszystko ,także ich dzieciom i wnukom ,niech staną się waszymi niewolnikami i pracuja na wasz zysk w waszej bezproduktywnej podłej pracy ,przecież bez was wierzyciele mogliby tylko marzyć o braku perspektyw na przyszłość ,a tak dzieki wam wszystko staje się realne ,wiecie jak sprzedać za bezcen majątek dłuznika ,jak zmarnować i zniszczyć czyjąś ciężką pracę ,wiecie czym jest dla was dłużnik to niewolnik,wiecie jak się włamać do dłużnika domu ,do jego konta bankowego i zabrać mu to co nie jest jego ,potraficie w cudowny sposób pomniejszyć wartość rzeczy zabranych dłużnikowi ,musicie komornicy bardzo się starać i ciężko pracować w pocie czoła aby z wielkim trudem wyrwać dłużnikowi ostatnie grosze i chociaż macie do tego prawo nie wierzę wam w czystość intencji.zróbmy w naszym kraju obozy dla dłużników ,niech tam pracują dla was ,niech tam umierają ,a na ich miejsce przyjdą ich dzieci ,potam wnuki itd.po co ma po naszym kraju krążyć tylu bezdomnych ludzi .
ollek / 87.205.139.* / 2008-08-05 10:40
Zgadzam się z wypowiedzią dareck666. Wszystko dla KOMORNIKA.Taki osobnik wie,jak jest wygodnie żyć,będąc na utrzymaniu potencjalnego dłużnika.Po co pracować uczciwie?można żyć czyimś kosztem.,lepiej pławić się w luksusie,a od ciężkiej pracy mieć niewolnika.
Iza581 / 2008-09-11 17:22
Komornik zajął ruchomość na poczet długu. Dodam, że musiałem zamknąć działalność, ponieważ komornik zajął mi samochód musiałem oddać kluczyki i dowód rejestracyjny. Prowadziłem usługi transportowe. Teraz zostały mi długi i nie mam ich z czego płacić, gdyż nie pracuję. Sprzedał samochód za mniej niż połowę jego wartości, a teraz mówi, że nie mogę nic zrobić bo miałem na to 7 dni od daty dostania kżdego pisma. Czyli pierwsze pismo dostałem w lutym i wtedy mogłem coś zrobiś, czy komornicy naprawdę są bezkarni w takich sytuacjach? Proszę o pomoc.

Najnowsze wpisy