Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będą tańsze części samochodowe

Będą tańsze części samochodowe

Money.pl / 2007-05-25 14:54
Komentarze do wiadomości: Będą tańsze części samochodowe .
Wyświetlaj:
wladi1958 / 78.34.34.* / 2008-10-04 08:39
firma ubezpieczeniowym bardziej sie oplaca przekupic jednorazowo tzw. przedstawicieli narodu niz placic za orginalne czesci .Dlaczego nie zniesiono monopolu firm samochodowych z zaznaczeniem ze klient ma prawo do orginalnych czesci.Ubezpieczalnie pobieraja oplaty nie pytajac sie czy mam orginalne czesci.A wiec mam prawo do takich samych czesci jakie sa zamontowane w moim aucie.I zniesienie monopolu nie mialo na celu krzywdzic klienta tylko zabrac zyski firmom samochodowym ktore kasowaly pieniadze za swoja nazwe a nie za jakosc
ALII / 193.110.99.* / 2007-05-25 14:54
Lobby firm ubezpieczeniowych przeforsowało godzącą w interesy klientów ustawę. Chodzi o zmuszenie klientów, którzy mają szkodę nie ze swojej winy, wypłacaną z OC sprawcy do stosowania nieoryginalnych części zamiennych. Ja miałem taki przypadek i zmusiłem rzeczoznawców z firmy ubezpieczeniowej sprawcy do uznania mojego prawa do naprawy kilkuletniego samochodu oryginalnymi częściami producenta pojazdu. Teraz prawo będzie po stronie firm ubezpieczeniowych i pewnie po wejściu w życie ustawy przy podobnym zdarzeniu będę musiał zgodzić się na tanie cześci "porównywalnej jakości". Solidarne Państwo? - kpina!
K. Kowalski / 212.76.37.* / 2007-05-27 19:29
Porównywalnej jakości ? Jaja sobie robią. Mam 9 letni samochód którego jestem pierwszym właścicielem i zawsze kupowałem tylko oryginalne części. Płaciłem drożej ale to moja sprawa. Takie mam widzimisie. I nie widzę żadnego powodu jak mi ktoś auto skasuje żebym musiał reperować go za pomocą tańszych podrób. Nie ma czegoś takiego jak porównywalna jakość. A jeżeli już to za porównywalną cenę.
złomowisko / 83.24.255.* / 2007-05-26 19:52
oczywiście ma być ewidentnie solidarne z właścicielami rozsypujących się wraków.

Najnowsze wpisy