Forum Polityka, aktualnościPolityka

Będą wybory, żeby PiS nie straciło pieniędzy?

Będą wybory, żeby PiS nie straciło pieniędzy?

Wyświetlaj:
mal22 / 83.10.32.* / 2007-08-06 08:14
no tak jak HGW sie spoznila to premier grzmial ze prawo jest prawem nikt nie moze stac ponad prawem itp, z tego wynika ze on moze?? i powolal sie na wyrok TK w sprawie HGW ze ma nadzieje ze ta wykladnia bedzie tez zastosowana w sprawie PIS ,a przeciez TK jest z ukladu?? to bardzo nieladnie Panie Premierze tak wybiorczo stosowac prawo, wszyscy maja sie stososwac tylko pan premier nie ??to czysta hipokryzja
Polka (nietypowa) / 62.87.214.* / 2007-08-05 10:30
I to jest najbardziej prawdopodobne, bo wszystkie dotychczasowe działania obecnej, tej jedynie słusznej, opcji politycznej kierowane są tylko i wyłącznie żądzą posiadania nie tylko władzy, ale zwłaszcza pieniądza.
I gdzie tutaj, tak preferowane przez tą partię, wartości chrześcijańskie?
Jak zwykle u polskich sarmatów: słowa, słowa, słowa..., z których po prostu, jak to w Polsce, nic nie wynika.
Ksiądz / 85.89.179.* / 2007-08-04 10:24
PiS
Piekło im Sądzone
hope / 83.10.118.* / 2007-08-04 08:07
Nie pamiętam rodzaju przekrętu, ale onegdaj PSL utraciło 21 mln dotacji budżetowej i istniej wykładnia i orzecznictwo SN w tej sprawie. Bóg da, że PiS i SLD poznają na swym grzbiecie, jak funkcjonuje niezależny wymiar sprawiedliwości - Kaczyńskim dla otrzeżwienia a postkomuszkom do sprowadzenia do właściwego wymiaru
jan kowalski / 2007-08-03 19:28 / Tysiącznik na forum
oby jak najszybciej odbyły się te wybory, abym nie musiał ogladać tych fałszywych gęb Giertycha, Wierzejskiego, Leppera i im podobnych inteligentnych inaczej. Prostactwo LPR i Chamoobrony przyprawia mnie o bezsenność, a ich wodzowie straszą moje dzieci jak Frankenstein czy Freddie.
jan kowalski / 2007-08-03 19:30 / Tysiącznik na forum
Godzilla ma dużo przyjemniejszy wyraz twarzy od Giertychów czy Jędrka Buraka.
Bez odbioru / 83.22.202.* / 2007-08-03 18:43
Tak więc będą wcześniejsze wybory i zadecyduje o nich kasa. Stanie się to za sprawą egzotycznej koalicji PiS-SLD. Pytanie tylko czy egzotycznej? Chyba jednak nie bardzo. Gdyby ktoś dwa lata temu napisał na tym forum o koalicji PiS-SO-LPR zostałby okrzyknięty pacjentem z Tworek lub w najlepszym razie wyśmiany. Tym bardziej ,że J. Kaczyński twierdził ,że Samoobrona to formacja stworzona przez byłych esbeków i znacznie bardziej szkodliwa niż SLD.
Tak więc wszystko przed nami.
W11 / 83.24.136.* / 2007-08-03 18:01
Co za bzdury, rany... Nawet szkoda stukać, by to skomentować.
zdeguistowany/a/ / 62.40.81.* / 2007-08-03 22:56
jestem stałym czytelnikiem forum. Moje prywatne zdanie jest takie ,że nic się nie zmieni , co najwyżej zmienią skład PKW i cała sprawa pójdzie do lamusa.Robi sie wielki szum a i tak nikogo nie rozliczą w mysl zasady Ty mnie to i ja Ciebie nie rozlicze dokładnie. Szum w polskiiej pilityce był, jest i bedzie, dopóty do władzy nie dojda nasze dzieci "jeszcze te nie narodzonie i niczym nieskażone "Wszyscy chwlala PiS i Kaczki a prosze sobie przypomnieć afere FoZ nawet juz nie pamiętam dokładnej nazwy/ i co? nic - nikt nikogo nie rozliczył , nikt za nic nie odpowiadał?. Nasuwa mi sie myśl- nie każdy sie musi zgadzać- oddajcie władzę polakom w swoje rece - a oni sie sami wykonczą. Czy tak w istocie nie jest? tylko my zwykli obywatele ciągle robimy swoje, pracujemy i jest mam naprawdę ciężko a pseudo rządzący maja to w nosie. Co ich interesuje zwykły obywatel/ Lepper przykład - Andrzejku a gdzie maja iść obywatele po porade z taka choroba jak TY? - wiem tylko do ........ nie dokoncze. Polski rząd nie robi nic konkretnego , tylko sie kłóci o władzę. POLACY TAK DALEJ BYC NIE MOżE zróbmy coś-szczerze to nie bardzo wiem? Może pozwólmy rządzic fachowcom a nie politykom !!!!!!!.P.S. Polska to" mały kraj" by było 460 posłow/ osłów/ i 100 senatorów. - może czas pomysleć o redukcji ? , a że nie wspomne o niższych szczeblach. Mniej posłów, senatorów, radnych a co za tym idzie / kosztów/ i bedzie tanie państwo, ale z osób kompetentnych. WSZYSCY POLITYCY- CHCESZ SIE BAWIC W POLITYKE TO SAM SOBIE NA NIA ZASłUż .Niech tym krajem rzadza osoby NAPRAWDE UCZCIWE. Czasami mam wrażenie, że ogladam mappet show , tyle , że bez dziadków na balkonie. Sorry za błedy, ale jstem trak zdegustowanym polakiem , że juz brak mi słów do polityków.
zdenerwowany / 62.40.81.* / 2007-08-03 23:28
no i po co się denerwować i tak zrobia swoje !!!!!!!!!!!
obserwator / 2007-08-03 17:43 / Tysiącznik na forum
Będą wybory zeby PiS nie stracilo pieniędzy, dla mnie to bicie piany, brak uzasadnienia PKW, to daje do myślenia, mętna woda szeroko sie rozlewa. Pamiętam jak PKW miała problemy finansowe z informatyzacją, też były chmury, deszczu nie było, podatnicy płacza i płacą , kołnierzyli walczą drewnianymi szabelkami, nikt nikomu szkody nie uczynił i nie uczyni. Polityka i ciosy z pogranicza falandyzacji prawa maja się dobrze. Wkładnie prawa rodza sie jak grzyby w lesie bo wody w lasach nie brakuje.
kaczkomama / 62.40.81.* / 2007-08-03 23:36
taki kabaret nam urządzili -* to niech maja .MOzE TAK CAłY KRAJ W KOńCU ZBOJKOTUJE WYBORY- OJ TO BY SIE DZIAłO NIE MAłO , wszystko by zwalili na nas polaczków- ale by była heca na 12 fererek może im dac tak do wiwatu !!!!!!
kaczuszka / 62.40.81.* / 2007-08-03 23:38
jak możesz- kaczkomama sie obrazio, a fe....
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-08-03 15:03
No patrzcie a Gronkiewicz ścigali za to, że zagapiła się o 1 dzień i to de facto nie musiała... a tu jeszcze się okaże, że mało, że z zagranicy PiS dostawał pieniądze to może jeszcze z Ukrainy tak jak SLD... A takie to swiętoszki ponoć są... takie same pewnie jak Rydzyk, który nawet nie wie co znaczy słowo "podatek". On zna tylko słowo "darowizna" i to też nieopodatkowana...
budowniczy / 2007-08-06 10:26
no co Ty??!! Przecież on świetnie posługuje się również słowami "mason" , "żyd" i "pedał" a ostatnio też "eutanazja" w połączeniu ze słowem "premierowa" :)
lala2 / 87.205.77.* / 2007-08-06 11:48
no i co zmieni sie , jesli będą wybory? Raczej nic.Tak nie ma parii, która mogłaby uzyskać znaczną przewagę na tworzenie samodzielnego rządu, bez koalicji.Szkoda więc pieniędzy na nowe wybory.Oj, cięzko w tym naszym kraju.Ciągle tylko mysl o własnym stanowisku i nic ponadto.

Najnowsze wpisy