Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie europejska emerytura? Fedak jest za

Będzie europejska emerytura? Fedak jest za

Money.pl / 2010-11-04 15:38
Komentarze do wiadomości: Będzie europejska emerytura? Fedak jest za.
Wyświetlaj:
zbulwersowana / 85.89.184.* / 2010-11-05 23:57
Ale wymyślają z Europejskimi emeryturami a dlaczego nie chca dac ludzia po przepracowanych ciezko pracach bez zwględu na wiek przeciez takim osobą by się bardziej nalezała gdy maja przepracowane juz 35 lat kobiety i niektórzy mężczyżnie a nie mają wieku emerytalnego .Jak długo takie osoby będą musialy jeszcze pracoawc i kto im da te emerytury .Po smiertnie to juz im nie będa potrzebne! Niech ktoś pomyśli o nas .
em96 / 151.81.163.* / 2010-11-04 18:04
Już nie mają komu kraść, zaczynają kombinować jak dobrać się do pracujących za granicą... To taki typowy dla komuchów sposób - nie inwestując nic - nie ponosząc żadnych kosztów pomocowych czy organizacyjnych w tworzeniu miejsc pracy by ułatwić ludziom życie, grabić ich ciężko wypracowane zyski.
Przeliczać - oczywiście - będą w sobie tylko wiadomy sposób, byleby przypadkiem emerytura nie była wyższa od najniższej krajowej, a reszta dla siebie...
- Kolejny skok na kasę, tym razem emerytów z zagranicy...
tade / 83.2.33.* / 2010-11-04 15:38
no nie kolka mnie złapałaaaaaaaaaaaaaa.

cytat"
W przypadku osoby samotnej w Niemczech za granicę ubóstwa uznano miesięczne dochody nie większe niż 930 euro. W przypadku czteroosobowej rodziny - rodzice i dwoje dzieci - próg ubóstwa to miesięczny dochód nie przekraczający 1950 euro.

Lot na miotle ma wpływ na wyobraźnie szczególnie w towarzystwie kumpelek.
Anonim z manufaktury / 188.125.34.* / 2010-11-04 18:08
..

Jak chcesz się zrelaksować po kolce, poczytaj na zbliżony temat , a bacz, by nie umrzeć z kolei ze śmiechu :

http://news.money.pl/artykul/fedak;o;ekspresowej;reformie;nie;tylko;rolnicy,0,0,704768.html

Pokazał się powyższy artykuł dosłownie na chwilę, i redaktor dyżurny zdjął go i zastąpił właśnie tym, po którym złapała Cię kolka (mnie zresztą też!).

Już nie wiem , co lepsze : kolka czy umieranie ze śmiechu?

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy