Forum Forum finansoweBanki

Będzie można dzielić banki

Będzie można dzielić banki

Money.pl / 2006-04-26 13:30
Komentarze do wiadomości: Będzie można dzielić banki.
Wyświetlaj:
lutos / 80.72.38.* / 2006-04-28 11:52
Zgadzam się z przedmówcami. Dopasowywanie prawa do decyzji rządu to jest prawdziwy dramat!!!!
Desstin / 193.108.177.* / 2006-04-26 19:11
Co za ludzie rządzą tym krajem...Gdzie na świecie dokonuje się zmian prawnych w zalezności od "chwilowych" potrzeb?Niedawno opublikowano raport w którym inwestorzy mieli wskazać co ew zniechęca do inwestycji w Polsce.Na pierwszym miejscu umieszczono niestabilny system prawny i podatkowy.naprwdę musimy się cieszyć i dziękować opatrzności że jest taki a nie inny wzrost gospodarczy i niskie(relatywnie) koszty pracy, bo inaczej kapitał dawno omijałby ten kraj szerokim łukiem.jak to sie dzieje że np.Czechy czy Słowenia, kraje też "po przejściach transformacyjnych" błyskawicznie i co najważniejsze sensownie wprowadziły cywilizowane, przyjazne przedsiębiorcom ustawodawstwo podatkowe?A u nas ciągle sie olewa pracodawców i tylko mysli jak wyciagnąć z nich wiecej kasy.A potem są publiczne narzekania że pracodawcy są niedobrzy i mało płacą pracownikom o zatrudnianiu nowych nie wspominając.Sam mam zakłąd produkcyjny w Polsce i poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem go na Ukrainę, która (o dziwy nad dziwami) ma bardzo przyjemne nastawienie do inwestoró.O braku zbędnych formalności nie wspomnę.I mam gdzieś patriotyzm.Aby takowym patriota być niech partie pseudorządzące walną się w łby, oczywiście gdy wyciągną je z koryta...
przedsiębiorca / 212.160.183.* / 2006-04-26 13:30
... zmieniamy prawo, bo musimy dopasować do rządowego biznesiku. Dewiza PIS: Jak coś nie można zrobić zgodnie z obowiązującym prawem to znaczy, że to prawo jest złe, a nie to co się chce zrobić. No i kontynując: trzeba zmienić prawo, a nie znaleźć inne rozwiązanie
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-04-26 15:12
Mylisz sie PiS działa na innej zasadzie nie chce określać, który to ustruj wprowadził ".. Jak ktoś nie jest z nami jest przeciwko nam" i bynajmniej PiS działa tu tylko i wyłacznie dla dobra POLSKI, mam tylko pytanie czy aby to nasze dobro nam bokiem nie wyjdzie za kilka lat :). Czekam na dalszy ciąg kabaretu z Wiejskiej Powinni wydać płyte pod tytułem PiS, koalicja i reformy BU CHACHA :).
Obserwator / 217.153.99.* / 2006-04-26 17:34
Drogi Strzelcu 1313 - celnie trafiłeś nie tyle w PiS ile w polską ortografię. Naucz się najpierw poprawnie pisać słowo USTRÓJ (i nie tylko) a potem weź się za naprawę Rzeczypospolitej.
strzelec1313 / 80.55.173.* / 2006-04-27 08:32
Przepraszam za moją ORTOGRAFIE, jeżeli uraziłem tak wybitnego poloniste jakim widze jesteś ty. :) A to co napisałem,to szczera prawda i ortografia tu nie pomoże, bo dzięki niej naszym Politykom oleju do głowy to i tak nie doleje :)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: