Forum Polityka, aktualnościKraj

Będzie strajk w kopalniach JSW. Związkowcy podali termin

Będzie strajk w kopalniach JSW. Związkowcy podali termin

Wyświetlaj:
Były akcjonariusz / 89.68.153.* / 2012-10-18 12:16
I bardzo dobrze! Niech te akcje spadają to może sobie odbiję moje głupie zaufanie do informacji niejakiego Grada, kiedy zakupiłem 75 akcji JSW po nierealnie wg. mnie napompowanej cenie 136 zł. NIGDY WIĘCEJ KITU NIE PRZYJMĘ! Żadnych zakupów na rynku pierwotnym od Skarbu Państwa! Żadnych PAK-ów itp. cudaków nawet za 25 tys. zł. mi dają, ha, ha, ha.
MATEMATYKI TROCHĘ / 194.230.159.* / 2012-10-11 14:36
"Jastrzębska Spółka Węglowa zatrudnia ponad 22,8 tys. pracowników, natomiast zatrudnienie w całej grupie JSW to niemal 30 tys. osób." czyli prawie 1/3 to urzędasy????!!!!! BRAWO!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
FirezeuG / 2012-10-11 13:41 / Tysiącznik na forum
Skoro związkowcom tak leży na sercu dobro przyszłych pokoleń górników to może niech ci starsi stworzą specjalny fundusz na który sami będą wpłacać środki, a z tego funduszu dopłacą im do pensji. Druga opcja to stworzenie konsorcjum pracowników i wykupienie całości akcji od skarbu państwa. Wówczas będzie to ich prywatna firma i mogą dać wszystkim po tyle ile tylko się im spodoba. Co ich więc trzyma ?
hcnitro / 195.35.80.* / 2012-10-11 13:23
Związkowcom proponuję wypłacać pensję w akcjach spółki - pracodawcy. Odechce im się strajkować.

Najnowsze wpisy