Forum Forum dla firmDotacje

Będzie trudniej zostać na stałe w Wielkiej Brytanii

Będzie trudniej zostać na stałe w Wielkiej Brytanii

Wyświetlaj:
I want to GB! / 212.95.7.* / 2012-02-03 10:49
Gdyby jeszcze udało się wprowadzić ustawę o wysiedleneniu nieproduktywnych rodowitych Brytyjczyków i zastępowaniu ich "właściwymi ludźmi" z poza wyspy, kraj ten zyskałby jeszcze więcej!
kemotlit / 217.42.199.* / 2012-02-02 19:10
i bardzo dobrze szkoda ze o tym nie pomysleli 50 lat temu to by nie było tych wszystkich ludzi zdrowych co są na zasiłkach juz od 2-3 pokoleń i nic nie robią i moje podatki przejadają i za darmo mieszkają i w ogóle dostają tyle zasiłków co ja zarabiam rocznie pracując 12-15 godz dziennie, mieszkają w socjalnych domach w centrach miast które są warte nawet do 25 milionów złotych, tak to nie pomyłka 5 milionów funtów nawet są warte domy w których mieszkają biedni niezaradni ludzie, jestem tylko polakiem ale gdybym był anglikiem to by mi się krew gotowała :)
k aczordonald / 92.20.78.* / 2012-02-02 19:24
dokladnie tak jest, czeste sa przypadki ze rodzina z 5 dzieci (a takich tu tysiace z Somalii, Afryki)jest umieszczana w domu za 2 czy 3 miliony funtow i council placi za wynajem 100 000 GBP rocznie wlascicielowi.

Do tego 30 000 funtow rocznie zasilku w gotowce (oczywiscie mieszkanie za darmo)

W Polsce ludzie to jednak nie wiedza co to socjal:::)))

Najnowsze wpisy