Forum Polityka, aktualnościKraj

Będzie więzienie za in vitro? Posłowie rozpatrzą projekt

Będzie więzienie za in vitro? Posłowie rozpatrzą projekt

Wyświetlaj:
polic / 89.231.179.* / 2010-05-09 21:27
Chłopaki w sukienkach znów górą. Cofamy się w rozwoju. Proponował bym tym matolkom aby wycofali naszych żołnierzy z działań wojennych wtedy nie będą zabijać istnień poczętych. Znów nas będą w Europie palcami pokazywać, ale tym głąbom to nie przeszkadza ponieważ poza swój zaścianek nosa nie wychylają
Dr Cox / 85.128.68.* / 2010-05-05 13:09
Przecież zapłodnienie in vitro jest czasem jedynym sposobem, żeby niektóre pary miały dzieci. Co za pały...
Niewygłup / 77.255.234.* / 2010-05-04 20:08
Te palanty zapomnieli o stosach i łamaniu kołem.
Otigoc / 85.222.87.* / 2010-05-04 14:59
Więzienie i dożywotnie odebranie prawa wyborczego to powinno być dla idiotow, ktorzy zglaszają takie projekty ustaw. Jaką trzeba być mendą, żeby zabraniać ludziom posiadania dzieci.
Wiechs / 178.36.50.* / 2010-05-04 19:10
Mógłby ten portal "Money" z imienia i nazwiska podać kto ma takie szalone pomysły aby narzucać siłą swoje przekonania innym ? Jestem bardzo ciekaw KTO????
19Adamkus / 83.13.254.* / 2010-05-04 17:23
Ale sie boja czarnych w sukienkach (kościoła katolickiego)
Byl Komunizm a teraz Polske zżera klerykalizm !!
Jak by nawet księża strzelali do ludzi to i by im i tak wierzyli,!!!
Co za ciemny i zabobonny narów .a czarni tylko to wykorzystują , oszukują, kradną i molestuje

Rodacy obudźcie się, przecz z tyranią kleru !!!
Wiechs / 178.36.50.* / 2010-05-04 19:18
Nie darzę sympatią kleru ale nie chce mi się aż wierzyć, żeby to była prawda. KTO zaproponował te 3lata paki za invitro?
Jeśli się od MONEYA nie dowiem to olewam tem portal raz na zawsze :-).
dgen / 2010-05-04 14:27 / Tysiącznik na forum
stop schizofrenii ideologicznej państwa !
albo dopłacamy do środków antykoncepcyjnych albo finansujemy in vitro - albo państwu zależy na powiększającej się liczbie narodzin albo państwu zależy na ograniczaniu liczby narodzin
Bankier_7 / 2010-05-04 14:23 / portfel / Punktator

Do trzech lat pozbawienia wolności za zapłodnienie in vitro,


to kary, jakie przewiduje projekt nowelizacji kodeksu karnego autorstwa posłów m.in. Polski Plus, PiS i PSL.

Czy te matoły w sejmie nie maja się czym zajmować tylko takie brednie znów odgrzewać? Dla zacofanych półgłowków z PIS i towarzystwa rodzinnej adoracji z PSL nie dociera,że mamy XXI wiek chyba...
Każdy ma prawo do macierzyństwa i nie będzie nam narzucała żadna partia polityczna ani PIS ani PSL - banda idiotów!!!
Profesor / 2010-05-04 14:05 / Bywalec forum
Kto ustala moralność i godność człowieka?
dgen / 2010-05-04 14:29 / Tysiącznik na forum
to zależy..............
dla jednych to będzie Dekalog a dla innych Gazeta Wyborcza,

czy nie zabijamy dlatego, że tego zabrania prawo, czy dlatego, ze mamy sumienie ?
Katka~`2 / 148.81.254.* / 2010-10-20 08:12
Banda kretynów "talibów" znów chce narzucać wolę kościoła i poglądy moherowych beretów społeczeństwu. Może powinni zacząć ucinać kobietom uszy i nos, za to, że chcą lub nie chcą mieć dzieci??
Marzę o tym, żeby nasze państwo, z zasady świeckie, kierowało się świeckimi poglądami, żeby było dla wszystkich, a nie tylko dla katolików. Jak na razie w sprawie aborcji się nie popisali, może PO zrobi coś, żeby każdy miał prawo wyboru zgodnie z własną moralnością. Płacę podatki i chcę mieć za nie dostępne to, co uważam za stosowne ja a nie ksiądz czy banda schizofreników!!! Żądam referendum na ten temat wśród grupy wiekowej 18-47 - bo tylko ich to dotyczy!!!

Najnowsze wpisy