Forum Polityka, aktualnościKraj

Będzie wniosek "S" do Trybunału Konstytucyjnego ws. ustawy emerytalnej

Będzie wniosek "S" do Trybunału Konstytucyjnego ws. ustawy emerytalnej

Wyświetlaj:
Malkontent911 / 88.199.5.* / 2012-12-29 10:46
Ja jestem za tym, żeby ci z Wiejskiej pracowali do 95 lat już od 1 stycznia 2013 ale..... przy łopacie tak jak większość z tych, kt6órym wydłużono wiek emerytalny. Niech poczują jak to jest........ kiedy człowiek nie ma siły pracować za głodowe stawki. Niech dadzą pensje takie jak mają pracownicy na zachodzie a potem wymagają a oni chcą człowieka upodlić i przekonać, że wydłużenie wieku jest dla obywatela dobrem...... jakie to dobro jeżeli większość nie doczeka wieku emerytalnego????? Dobro dla władzy jest oczywiste-nie straci kasy na emerytury !!!!!!!
Pimpek904 / 94.42.173.* / 2012-08-31 06:35
Ta sama Solidarność walczy o prawa górników do wcześniejszej emerytury oraz prawa całej reszty równie ciężko pracujących ludzi o to by wieku emerytalnego nie wydłużać.
Panowie działącze ktoś musi pracować na posłów, związkowców, górników, policję ... o wojskowych nie wspominając (im pieniądze wypłaca MON na emerytury - jak idzie do pracy po służbie - pensja +emerytura w całości bez ograniczeń)
wolny człowiek / 79.186.45.* / 2012-08-29 11:10
Ustawa jest złodziejska i bandycka z pogwałceniem elementarnej sprawiedliwości i uczciwości to fakt, ale ja bym nie liczył że inny rząd ją zmieni.
Takie rozwiązanie jest na rękę wszystkim złodziejom przy rządowym korycie bez względu na to która opcja jest przy żłobie.
W kampanii wyborczej będą rzecz jasna obiecywać, ale potem powiedzą: To nie my wprowadziliśmy taką ustawę i na obecną chwilę nie stać Polski na zmiany.
Zawsze to trochę więcej kasy zostanie dla kolesi.

A swoją drogą będzie to sprawdzian obiektywizmu Trybunału Konstytucyjnego.
kwiat7 / 2012-08-29 11:28
przedłużają tylko i do niczego i tak nie dojdzie, nie pierwszy raz próbują zniszczyć tę nowelizację, ale jak na arzie jeszcze nikomu się nie udało

Najnowsze wpisy