Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie zakaz lotów nad Libią, NATO uderzy?

Będzie zakaz lotów nad Libią, NATO uderzy?

Money.pl / 2011-03-10 20:14
Komentarze do wiadomości: Będzie zakaz lotów nad Libią, NATO uderzy?.
Wyświetlaj:
Prawiezaratrala / 77.255.127.* / 2011-03-10 21:27
Hej łajzy rządowe bawiące się w wojnę. Jeśli coś kombinujecie w sprawie Libii bo wam Afganistanu i Iraku za mało, to patrzcie na te państwa jak Polacy na Polskę zaatakowaną 72 lata temu.

Nie jak bandyci.
pincio / 2011-03-10 20:14 / Bywalec forum
A co tam ma NATO do szukania. Czyżby jakiś kraj członkowski został zaatakowany? Jest to ich wewnętrzna sprawa. A może ropy już mało w Iraku?
em96 / 81.81.120.* / 2011-03-10 20:39
Czyja wewnętrzna sprawa...?
Mafiosów uzbrojonych po zęby zgarniających wszystkie dobra narodowe kosztem narodu, czy zabijanych bezbronnych mieszkańców nie mających nic poza determinacją odzyskania wolności, demokracji i ludzkich standardów życia...?
AAbby / 89.174.125.* / 2011-03-10 22:24
Ale ty głupi jesteś! Wstawiłeś sobie TV zamiast rozumu?
em96 / 151.81.126.* / 2011-03-10 23:37
Rozumiem, że piaskownicę już zamknęli i teraz "najpoważniejszą" argumentacją będą epitety...
Niestety ja już dawno wyrosłem z dziecięcych "perswazji" (pokazywanie języka, rzucanie wiaderkiem), więc nie znajdziesz we mnie "adwersarza" na Twoim poziomie...
hejka / 79.186.99.* / 2011-03-10 21:00
Widzę facio że robisz na forum jak mawiają twoi idole amerykanie za "użytecznego idiotę"-może napiszesz tak przy okazji o "wolności, demokracji i ludzkich standardów życia" w twoim kochanym peelu
em96 / 151.81.126.* / 2011-03-10 23:21
"Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się jeno sznur..."

Ja Ci zostawiłem demokrację, a Ty dziecinnie naiwny, łasy na próżne pochlebstwa i obiecanki, zmarnowałeś wszystkie moje wyrzeczenia, bezmyślnym krzyżykiem przy wyborach...
Głupota kosztuje a ja nie mam zamiaru po raz kolejny, "płacić rachunki niedorobionych" frajerów... Najlepiej sam ponoś konsekwencje własnego niedorozwoju, wtedy będziesz wiedział na kogo głosować, by Ci dotrzymał obiecanek "wolności, demokracji i ludzkich standardów życia"...
- Ja je mam od parunastu lat.
Z Twojego wpisu wynika, że Tobie "wolność wywalczyli bracia ruskie"... A posługując się w tym kontekście cytatem stalina zdradzasz swoją bezdenną ignorancję, żeby nie powiedzieć głupotę...
Danny2106 / 195.14.4.* / 2011-03-11 11:44
em96 czytam co napisałeś i proszę o chwilę zastanowienia dlaczego to wspaniałe broniące "wolności" NATO nie interweniuje w SUDANIE tam jest potwierdzone ludobujstwo głód wojna ludzie są zabijani dla zabawy a piraci są bezkarni i odpowiedź 1) bo w SUDANIE już dostali wciry i sie boją, 2) bo w sudanie nie ma tyle ropy. Jeżeli cofniemy sie jeszcze troszeczkę w historje najnowszą to gdzie było NATO gdy w ruandzie dochodziło do największego w powojennej historii ludobujstwa odpowiedz NATO to nie interesowało bo tam nie ma ropy. Więc nie pisz mi o demokracji i wolności bo zachód ma je gdzieś. I jeszcze jedno pytanie czy sądzisz że miljardy dolarów zamrożonych na kontach libijskich w krajach zachodniej europy zachodniej trafią w ręce libijczyków? Jeżeli myślisz że tak to poszperaj w książka i poszukaj odpowiedzi co się stało z majątkiem Polskim który przed II wojną światową został ulokowany w zachodniej europie.

Najnowsze wpisy