Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będzie zakaz palenia w barach i restauracjach?

Będzie zakaz palenia w barach i restauracjach?

Wyświetlaj:
cuty / 89.228.244.* / 2009-02-01 07:56
Panie z Unii daj Pan Polsce spokój z tymi fajkami .żeby to wprowadzić trzeba zmienić łby polakom w rządzie i tym na dole . Tu nikt nie wie ile jest ustaw i czego dotyczą . Jak się śpi w czasie obrad to się tak samo głosuje .szkoda papieru.
apom / 89.78.49.* / 2008-10-31 11:02
Brawo! Wreszcie każda wizyta w pubie nie będzie się kończyła śmierdzącymi ze wszechmiar ubraniami (łącznie z płaszczem itp, które nie tak łatwo wyprać).

Wreszcie przyjemnie będzie napić się piwa w pubie! :D

Wprowadzić to JAK NAJSZYBCIEJ! STOP PALACZOM!!!
w norek / 87.105.249.* / 2009-02-18 12:46
jestem wlascicielem kawiarni baru niepale ale juz sie lecze jestem za wprowadzenim jak najszybciej zakazu palenia we wszystkich lokalach gastromicznych
Agit / 2008-10-27 21:02 / Bywalec forum
Rozumiem ideę - nie zmuszajmy pracowników do biernego palenia. Ale to już jest absurd. Ludzie którzy tam pracują powinni mieć wybór - załatwiasz stoliki z palaczami lub nie.
Jednak zakazywanie palenia wszędzie to kpina.
Od razu przypomina mi się pomysł o którym słyszałem że do 2020 roku Unia ma wprowadzić całkowity zakaz palenia.
Potem do 2030 wprowadzi całkowity zakaz picia i w ogóle będzie ekstra. Nie wiem dlaczego, ale jak to dalej będzie tak szło to będę popierał wyjście z Unii. Zostańmy w Shoengen, ale wynośmy się z Unii puki jeszcze możemy.
Bankier_7 / 2008-10-27 18:01 / portfel / Punktator
To jakieś bzdury - wogóle zażmy wszystkiego a do pracy w maskach gazowych i rękawicach gumowych...
Przecież to jest jawna dyskryminacja - przecież podobno mamy demokracje i nie wolno ograniczać nikogo w jakikolwiek sposób - jak chce to palę. Jeśli chodzi o miejsca pracy to w biurach powinno się wydzielać pomieszczenia dla palących z np. wentylatorem czy co?. Jeśli chodzi o bary i kawiarnie - to przy piwie papieros smakuje wybornie, po drugie kawa i papieros też duet niezły, a papieros tuż po sexie to już wogóle... - miodzik. Jeden lubi kremówkę i cappucino a drugi małą czarną i papieroska!!! Jako palacz czuję się dyskryminowany takimi pomysłami. Uwielbiam palić i paliłbym nawet przez sen,ale niestety nie potrafie...
Także palacze nie dajmy się zwariować!!!
niepaląca / 83.21.174.* / 2010-03-05 21:48
pal sobie u siebie w domu i NIGDZIE wiecej,trucicielu!!!!!!!!!!!
keisimug / 212.122.220.* / 2008-11-17 12:17
Ludzie zrozumcie, że paląc TRUJECIE innych-nie jest to kwestia dyskryminacji, tylko ochrony zdrowia. Chcecie się narażać proszę bardzo, ale róbcie to sobie w domach, a nie wmuszacie trucizny innym i nazywacie to demokracją.
Crazy Horse / 87.205.233.* / 2008-11-15 00:48
... a pal sobie do woli!!! Tylko nie każ mi wąchać swoich smrodów!!!

Najnowsze wpisy