Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Będziemy reprezentować interesy USA w Syrii

Będziemy reprezentować interesy USA w Syrii

Money.pl / 2012-02-06 17:19
Komentarze do wiadomości: Będziemy reprezentować interesy USA w Syrii.
Wyświetlaj:
nie_ekonom / 212.76.46.* / 2012-02-07 01:08
PO CO?

Poważnie, po co? Wg. Telegraph, USA ogłosiło zamknięcie ambasady o 14:26, a o 17:26 Polska ogłosiła, że będzie reprezentować interesy amerykańskie w Syrii?

Skoro tak bardzo chcecie pomagać Syryjczykom (tam nie będzie stabilności, dopóki nie załatwią tego sami, inaczej ustanowiony rząd nie ma odpowiedniego wizerunku i cały czas będzie atakowany), to może by wspierać Syryjczyków? A nie USA, które nie bardzo ma tam czego szukać?

Jestem ciekaw, co poszło w zamian. Nawet nasi politycy nie poszliby na to w imię "przyjaźni".
xjasiux / 85.222.90.* / 2012-02-06 23:28
Widzę że mocno krytyczne opinie już moderacja usunęła...bo du*a to strasznie wulgarne słowo...
To be, or not to be / 87.251.252.* / 2012-02-06 21:24
"... na fali arabskiej wiosny ..."

To nie wiosna!
I nawet nie zima!
To żałosny zmierzch Iraku, Libii...
Natter2 / 2012-02-06 21:01 / Tysiącznik na forum
Mam mieszane uczucia co do Syrii Nie dziwi mnie veto Rosji i Chin ? Rosja uzbrajała Syrię podczas wojen z Izraelem a Chiny mają tam swoje interesy.Najgorsze jest to że tam giną ludzie. Nie wiem kto za tym stoi i sprowokował rozruchy przypuszczam że to sprawa konserwatywnych Islamistów.tak jak w Egipcie.O ile wiem Syria podobnie jak Irak nie była pod wpływem ekstremy islamskiej .Znałem i rozmawiałem z Syryjczykami podczas Zlotu Młodzieży chyba 53r.W porównaniu z innymi Arabami zawsze ubierali się jak europejczycy .My w tej chwili nie mamy tam nic do szukania sojusze się zmieniły i wiadomo kto jest nam bliski na Bliskim Wschodzie
ytus / 83.5.107.* / 2012-02-06 22:53
PRZECIEŻ IZRAELOWI I USA NIE CHODZI O SYRYJSKIE SPOŁECZEŃSTWO ...

CHODZI IM WYŁĄCZNIE O SYRYJSKIE PAŃSTWO ABY DOKONAĆ KOLEJNEJ LUDOBÓJCZEJ INWAZJI, TYM RAZEM NA IRAN !!!

ZAMIESZKI BYŁY WYWOŁANE PRZEZ WYWIAD IZRALELSKO-AMERYKAŃSKI ... NIESTETY ESKALACJA KONFLIKTU JEST SAMO NAPĘDZAJĄCĄ SIĘ SPIRALĄ ...

W SKRÓCIE MÓWIĄC USA I IZRAEL WPROWADZILI W SYRYJSKI SYSTEM "WIRUSA" RESZTA WYDARZEŃ TO JEGO KONSEKWENCJA ...

TO SAMO BYŁO W LIBII ... OBECNIE W ZAMIESZKACH WEWNĘTRZNYCH GINIE TAM WIĘCEJ LUDZI NIŻ ZA RZĄDÓW KADAFIEGO ... TENDENCYJNE ŚWIATOWE MEDIA (te o wiadomej strukturze właścicielskiej) MAJĄ TO JUŻ GDZIEŚ .. GRUNT ŻE ZACHODNIM KORPORACJĄ SIĘ ŁATWO ROPĘ WYPROWADZA ..
wiertalo / 83.26.0.* / 2012-02-09 21:14
cyt. ytus
"ZAMIESZKI BYŁY WYWOŁANE PRZEZ WYWIAD IZRALELSKO-AMERYKAŃSKI ... NIESTETY ESKALACJA KONFLIKTU JEST SAMO NAPĘDZAJĄCĄ SIĘ SPIRALĄ"

Ciekawe macie informacje...pracujecie w wywiadzie? skad macie czas na fora? zabawni ludzie z was
jakotakoliczy / 85.222.86.* / 2012-02-06 17:37
"w polityce nie ma przyjaźni są tylko interesy"
[:] / 83.5.177.* / 2012-02-06 17:30
PÓKI ISTNIEJE JESZCZE WOLNA KOMUNIKACJA .... PÓKI AMERYKAŃSKIE KORPORACJE REPREZENTUJĄCE SYJONISTYCZNY INTERES MONOPOLU MEDIALNEGO ORAZ POLITYKĘ KNEBLOWANIA WOLNOŚCI SŁOWA I WYPOWIEDZI ZWYKŁYCH OBYWATELI, NIE PRZEFORSUJĄ W EUROPEJSKICH KRAJACH „ACTA”
... ZOBACZCIE KONIECZNIE TEN KRÓTKI FILMIK KTÓREGO LINK ZAMIESZCZAM PONIŻEJ... UŁÓŻCIE SOBIE SAMI DO CZEGO TO WSZYSTKO ZMIERZA:

http://www.youtube.com/watch?v=9rncRG7ioP0&feature=related

JEŚLI JESZCZE NIE ZOSTALIŚCIE CAŁKOWICIE ZMANIPULOWANI PRZEZ POWSZECHNE MEDIA I UZNACIE TEN FILMIK ZA WARTOŚCIOWY, PODZIELCIE SIĘ NIM ZE ZNAJOMYMI.

WSPÓLNIE POWIEDZMY NIE WOJNIE Z IRANEM !!!
cfxh6 / 79.186.213.* / 2012-02-06 17:21
W imię kłamliwych powodów /Irak - broń MR, Afganistan - 9.11/ atakują suwerenne kraje, zabijają tysiące ludzi i wyzyskują gospodarkę. Ludzie ! Otwórzcie oczy. Nazywajcie prawdę po imieniu !
Agresor to agresor, bandyta to bandyta, morderca to morderca ! Dlaczego Izrael może mieć setki głowic jądrowych, a Iran nie może rozwijać technologii - w tym broni jądrowej. Takiej samej jak Izrael. Izrael może ? A Iran NIE ???
Bandyci dzielą państwa - na kolesiów - którzy mogą robić co chcą i wrogów, których trzeba zbombardować.
Smutne jest to, że Polska idzie jak piesek na smyczy za największym draniem współczesnego świata.

Najnowsze wpisy