BEEFSAN

Money.pl / 2009-01-11 18:46
Komentarze do spółki: BEEFSAN.
Wyświetlaj:
szok / 82.139.163.* / 2009-07-20 09:15
Zastanawiam się co stałoby się jeżeli na Beffsana przesiedliby się "Biotonowcy" :) może podsunąć im pomysł ????
mam34 / 2009-07-16 20:25 / Bywalec forum
Skoro podczas wzrostów stał w miejscu, jutro w korekcie będzie spadał otro
mam34 / 2009-07-16 15:20 / Bywalec forum
Widać że ktoś przez cały czas pozbywa sie akcji bo ma ich ful. Kupił po 0,15zł a sprzedaje 100% przebiciem- na dodatek fima jest żle zarządzana i poważny inwestor nie wejdzie w bagno. Tam gdzie nie ma Pana jest BERKRÓLEWIE
tylko odpowiedziałem temu MAM / 87.96.98.* / 2009-07-15 16:41
TY --O NICKU MAM-pisałeś już tak jak beefsan był po 15 groszy.Teraz piszesz przy 32 groszach --odezwij się jak beefsan bedzie niebawem po 1 zł.--i pisz to samo jak zwykle-to robi dobrze spółce-psy szczekają karawana jedzie dalej- dziś zmielone następne 2% akcji.Powoli powoli ktoś madrze bierze nie na żywca ale z rozwagą bez rozgłosu.Majstersztyk oj Majstersztyk giełdowy.
mam34 / 2009-07-15 15:34 / Bywalec forum
Mam niezły ubaw- wy zaklinacie a akcje 0,32 . Szukacie innych frajerów, żeby od was odkupili. Ciekaw jestem na ile wam starczy gotówki żeby powstrzymywać kurs. Za dużo nie macie.
lip / 94.231.6.* / 2009-07-15 16:05
i vice versa - my również mamy.
TAK DOPISAŁEM CO MYŚLĘ / 87.96.98.* / 2009-07-15 14:45
Ten MAM to dziwny gość-stany lękowe,spiskowa teoria,brak zywca,widzi tylko sprzedajacych,ma problemy z liczeniem procentów,bank co sobie sprzedaje akcjie-czyli leszczynie--widać facet na bezrobociu i straciłpoczucie własnej wartości-ogółem facet myśli tak czarno jak powiedzenie ------W NOCY NAWET BIAŁY KOT JEST CZARNY------CHŁOPIE BEEFSAN TO SŁONECZKO I CIEPŁE AKCJIE ROZŚWITLONE BLASKIEM PIENIĘDZY.PRZY 1 ZŁ TEŻ BĘDZIESZ SOLI W OKO DOSYPYWAŁ LUDZIOM.A MOZE LEPIEJ WEŹ SZYBKĄ POŻYCZKE W PROVIDENCIE --KUP AKCJIE I SIĘ CIESZ JAK ROSNĄ NAWET PO 1 GROSZU.bANK NA ROK DAJE 7% MINUS BELKA.tU MASZ 3% W JEDEN DZIEŃ.POMYŚL I WYJDŹ Z CIEMNOŚCI I MROKU SWEGO SMUTNEGO ŚWIATA.ALE JAK CI DALEJ NIE PRZEJDZIE TAKIE MYSLENIE --OGLĄDAJ CZĘSTO TAKI FAJNY FILM-- DZIEŃ ŚWIRA-CZĘSTO OGLADAJ NAPEWNO CZĘŚCIEJ NIŻ NOTOWANIA BEEFSANU.
szok / 82.139.163.* / 2009-07-15 13:21
Najbardziej aktywna osoba wypowiadająca sie na forum jest Pan {mam34} ciągle straszy Pan nas tym ze ta spółka padnie , ze zmniejszyło się pogłowie ze włosi budują ubojnie {dobrze niech budują będzie lepszy dostęp do surowca , przecież oni tego nie wybudują po żeby stało , muszą na tym zarobić}itp.większość z nas wie o tym, ale co roku jest podobna sytuacja latem z wieprzowina , nie ma świń w Polsce to można przywieźć z Niemiec lub z Belgii ,po co bank miałby skupować aukcje spółki która lada chwila ma paść ?czyżby bank byłby instytucją charytatywną ? pożyjemy zobaczymy, ja swój ładny pakiecik trzymam choćby i 2 lata stracę trudno, zarobie super,a i jeszcze jedno " kto nie ryzykuje ten nie pije szampana"
mam34 / 2009-07-15 12:02 / Bywalec forum
Duże oferty kupna po lewej stronie robią wrażenie, a leszcze karmi się po 0,33--natym polega cała zabawa-niby 1gr, a jest +3,...%. Po co Bank i inii mają szukać inwestora.skoro juz obecnie zarabiają nieżle. Dodatkowo-nie ma właściciela a dysponuje się dużą kasą-można wydawać na lewo i na prawo.
mam34 / 2009-07-15 11:28 / Bywalec forum
Nie widać przy wyprzedaży ręki BANKU , to raczej mali spekulańci--stąd ta aktywnośc na forum.
mam34 / 2009-07-15 08:47 / Bywalec forum
Żeby zrealizować taką umowę , w której jest określona cena na wyrób gotowy trzeba mieć dużo żywca. Jak wiedzą znawcy tej branży pogłowie w Polsce spadła 60%.a cena surowieca latem wzrasta.np. wiosną 4,5zł a dziś dochodzi do 6zł. Stąd moje obawy.
gospii / 83.23.73.* / 2009-07-17 15:28
Mam 34 - ty pal...ncie 70% artykułów to twoje bzdurne wypociny.
ODPOWIEDŹ DLA MAM / 87.96.98.* / 2009-07-15 08:25
może poprawka z kontraktem ----to umowa na wyroby gotowe a nie na skup żywca.Jak się coś pisze to trzba najpierw poczytać a nie zabierać głosu.Widać ze ma pan panie MAM kilka akcji za marne grosze i trzęsiesz pan portkami.Nie pisz pan na tym forum i nie wylewaj jadu swojej porażki a pana przemyslenia nadają się kosza.Przecież ewidentnie widać że kupiłeś pan akcje po 22 grosze sprzedałeś po 28 groszy i nie wiesz co robić dokupić czy niedokupić-strach ci po tyłku lata bo masz może 4-5tysięcy na giełdzie i ciągłe sranie w portki.Tu inwestują lepsi i ci co mają kasę a nie takie neptki.Ewidentnie idzie polityka na beefie ale z korzyścią dla spółki i wyceny akcji.Kierunek jeden 2-3 zł TAKA REALNA WARTOŚĆ BEEFSANU.
mam34 / 2009-07-14 23:09 / Bywalec forum
w I kwart. 2009 C / z -0,40 - zysk na jedną akcę -0,08 --- wskażnik ten mówi że na rentowność tych umów jest kiepska, a brak żywca będzie pogarzsać. DUDA BIS miała tez duże obroty,kupowała żywiec od rolników zawyżając cenę na ryku 0,20 zł Dziś śladu po niej niema. Rolnikom w Centralnej polsce winna jest kupe kasy. Takie gadki że zawarła umowe na dostawę żywca za 25mil to o niczym jeszcze nie świadczy jaka będzie rentowność, bo nie można oszacować wysokość zakupu żywca. Dziś ktoś kupił po 0,33 cały pakiet a na koniec sprzedał po 0,32 zł. To miał być ten nowy inwestor. Cena 0,33zł było sztucznie zrobione- Ci co mają notowania ciągłe widzieli zapewne. Ja w dalszym ciągu sądze że przy tym układzie spółka będzie generowac stratę.
lubiący logiczne myslenie / 87.96.112.* / 2009-07-14 14:38
słuchajcie wartość beefsana na dzień dzisiejszy 15 miljonów jak podzielimy wartośc akcji na 4 zakłady mięsne to wartość jednej wyniesie niecałe 4 miljony,Jeden zakład podpisuje 1 umowę na 25 miljonów złotych zysk operacyjny z 1 transakcji 1,5 miljona zł.cZYLI JESZCZE 3 TAKIE UMOWY I ZA ZAROBEK SAM 1 ZAKŁAD MIĘSNY SIĘ ZWRACA NA ZERO.CZYLI WARTOŚĆ AKCJI IDZIE DO Z REGUŁY DO KWADRATU.CENA AKCJI WYNOSIC POWINNA 3,6 ZŁ.Uwzględniając tylko jedną umowę akce są warte na tą chwilę 80 -1,20 zł.KAZDA INNA UMOWA TO KOLEJNE GROSZE DO WARTOŚCI AKCJI.NOWE UMOWY W TRAKCIE.W ROSJI MIĘSO I PRZETWORY SĄ 3-4 RAZY DROŻSZE NIŻ W POLSCE.CZYTAŁEM NA ROSYJSKIM PORTALU ŻE CENY MOŻE ODNIŻYC TYLKO IMPORT Z UNII /CZYTAJ M.INNYMI Z POLSKI/ PO TO WŁOSI BUDUJA UBOJNIE-POD RUSKICH.BEEFSAN JEST POD LUPĄ KAPITAŁU ROSYJSKIEGO ONI MARZĄ O PRZEJĘCIU TAKICH ZAKłADÓW I TE PAKIETY PO MIEJ NIZ 5% BIORĄ Z PRZYKRYWKI POD ZLECENIE .BANK WIE ZE ZROBI INTERES ZYCIA ALE CI CO KUMULUJĄ AKCJE POCZEKAJĄ NA TE 20% BANKU I FUNDUSZU.SKUP SIE NIE UDA BO NIE MA TAKIEJ OPCJI CHYBA ŻEBY CIACHNELI JAK NA IB SYSTEM SKUP PO 70 GROSZY A CENA NA GIEŁDZIE 30 GR.WTEDY TEŻ ZROBIĄ INTERS ŻYCIA CHOĆ MIEJ ZAROBIĄ.TU IDZIE STARCIE KTO KOMU WYDRZE AKCJE -TEN CO MA 30% PILŚNIAKA NIE SPOCZNIE NA TYM -CHCE WIECEJ --NA RAZIE NIK NIE WIE KTO SKUPOWAŁ I MA PONA 30% DZIŚ JUŻ MA ZAPEWNE 45-47%.ON NIE POZWALA ŻEBY SKUP SIĘ UDAŁ I KUMULUJE WYŻEJ.TO WIDAĆ KTOŚ PACI WIECEJ-BANK WYSTYCHNIETY NA DUTKA I TO OSTRO SAM TO WIDZI ŻE KTOŚ MU ROBI POD OGONEM I PODNOSI CENE HEHEHEHEHEHEH OOOOO 1 /JEDEN GROSZ ALE KTOŚ LEPSZY NA GIEŁDZIE TEŻ PONOSI O 1 GROSZ A MOZE POKAŻE ŻE NAWET O 2 GROSZE.kTOŚ CIEKAWY BAWI SIĘ BANKIEM. KTOŚ BARDZO INTELIGENTNY-ZNAJĄCY PSYCHOLOGIE INWESTYCJI.WARTO BYĆ W JEDNEJ DRUŻYNIE Z PANEM NARAZIE PANIE NIEWIDZIALNA RĘKA.MY Z PANEM JESTESMY W SZEREGU I PÓJDZIEMY NA TE NASZEUKOCHANE I REALNE 2-3 ZŁ.
szok / 82.139.162.* / 2009-07-14 14:12
Do Pana o nicku MAM 34 , czy Pan działa w porozumieniu z bankiem który próbuje skopić akcje ??? zdecydowana większość wypowiadających się tu ludzi widzi dobry zarobek na spółce tylko Pan sieje niepokój.
zdegustowany / 217.116.98.* / 2009-07-14 14:30
O to samo chcialem zapytać Pana który ma 34 ... w przypadku BEEF-a cena księgowa jest dużo dużo wyższa od obecnej ... wiec nie rozumiem skąd taki pesymizm...nie napisze ze spółka urośnie do 2zł w tydzień ... ale w rok dwa lata jest to jak najbardziej możliwe.
zdegustowany / 217.116.98.* / 2009-07-14 14:04
Jak dojdzie do przejęcia...to dopiero się zacznie ;) ;) ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy